Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 11:26_________________________________________________Dzisiaj spocik ale mnie chyba nie będzie dzisiaj jeszcze zobaczę ale ma przyjechać do mnie chrześnica i nie wiem do której będzie jak mi się nie uda dzisiaj to będę za tydzień :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

flacha na glowe za nieobecnosc :P

Opublikowano

i to pewnie nie jeden :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie ktos bedzie

Zarząd będzie.... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

juz zadzynam dzialac :D[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 10:06_________________________________________________zdjecia w galerii

i zpecjalnie dla Pantona

Ogien na tlokach :decayed: :decayed: :decayed:

_DSC7124.JPG

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Sebeeeekkk gitarka :thumbup: :drool: :thumbup: :drool: :thumbup: :drool: :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no no specjalnie dla Ciebie :D pamietalismy :P

Opublikowano

ja tez bede :decayed: prezesura musi byc :kox:

Opublikowano
  • Autor

tyle ze dyrektora generalnego nie bedzie :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano

tyle ze dyrektora generalnego nie bedzie :gwizdanie: :naughty::decayed:

nooo właśnie.... :smutas:

Opublikowano
  • Autor

nom niestety :) ale za tydzien bedziemy musieli zrobic u mnie logi tylko nie wiem czy to na spocie czy w sobote zrobimy :)

Opublikowano

tyle ze dyrektora generalnego nie bedzie :gwizdanie: :naughty::decayed:

;( :pociesz::buziak:
Opublikowano
  • Autor

ooooo Misiaku :D :*

Opublikowano

witam :hi:

ja dziś miałem leżeć i sączyć browara na plaży w Sielpi ale pogoda kiszkowata i skończy sie na sączeniu wódeczki i leżeniu pod stołem :polew: :polew: :polew:

mnie też dziś na spocie nie będzie :tongue4:

Opublikowano

witam :hi:

ja dziś miałem leżeć i sączyć browara na plaży w Sielpi ale pogoda kiszkowata i skończy sie na sączeniu wódeczki i leżeniu pod stołem :polew: :polew: :polew:

mnie też dziś na spocie nie będzie :tongue4:

:thumbdown: czyli dzisiaj ja tylko z Pytonem bede i Panda no nic ajramy petka i polecimy do domu ;(
Opublikowano

witam :hi:

ja dziś miałem leżeć i sączyć browara na plaży w Sielpi ale pogoda kiszkowata i skończy sie na sączeniu wódeczki i leżeniu pod stołem :polew: :polew: :polew:

mnie też dziś na spocie nie będzie :tongue4:

:thumbdown: czyli dzisiaj ja tylko z Pytonem bede i Panda no nic ajramy petka i polecimy do domu ;(

Tomek będzie :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 13:32_________________________________________________

nom niestety :) ale za tydzien bedziemy musieli zrobic u mnie logi tylko nie wiem czy to na spocie czy w sobote zrobimy :)

koniecznie trzeba.... sobot/niedziela no problema :>

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 13:33_________________________________________________widziałem fotki.... kuwa kręcenia to jest trochę.... ale przy okazji wyczyściłeś silnik bo przepustnica była dobrze zajeb*** a teraz pewnie motorownia jak z salonu :slina:

Opublikowano

fotki ciekawe nawet takie edukacyjne :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.