Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehehe no tak wlasnie wyglada :D ale no co :P jest bosko :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

egzakly :)

a Ty co Luk nie na spocie??

byłem... byłem... trochę się spóźniłem ale byłem... dwie maszyny ogarnięte :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a co tam sie urodzilo dzisiaj na spocie ?? :D

Opublikowano

Ponton Ty znasz sie na zegarku ?? 19.07 widzialem Cie pod realem dopiero

kuwa bo jeszcze musiałem się dotankować jak wyjechałem z domu (spóźniony już) a jeszcze benzynacja... i kuwa tak wyszło ;( nie bijcie :no::embarrassed:

Opublikowano

hehehe no tak wlasnie wyglada :D ale no co :P jest bosko :)

pociągnij to chociaż kurzem z odkurzacza bo się źle kojarzy :decayed:

Opublikowano

Panton jest niesmialy i napewno sie spozni chwilke :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 19:33_________________________________________________no to ja zaprezentuje sowoja czyscioche :D

_DSC7138.JPG[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 19:46_________________________________________________DJ Bartek jeszcze raz :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

oby sluzylo na lata :D:naughty::decayed::naughty::decayed::naughty::decayed:

a ja zaczynam ogarniac uchwyt do psp :D

:slina::blink::slina::shocked: :shocked: :slina: :slina: :shocked::slina::blink::slina::shocked: :shocked: :slina: :slina: :shocked:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

hhehehe spoko po kilku traskach samo sie zabrudzi :)

Opublikowano

Pontek, bylem w dorabianiu kluczy, pan wrzucil w maszynke i powiedzial ze sam bajerek u niego 50 zl :D ale podal inny kod niz 48

Opublikowano

Bartas nie opchnal bys tego milego polarka :polew: co dzisiaj mi pozyczyles

Opublikowano

a co tam sie urodzilo dzisiaj na spocie ?? :D

a był nowy kolega.... na spocie.... czerwone B5... V6 benzynka.... samurajx :rolleyes:

nawet z Marcinem jeździliśmy sprzętem :naughty::kox::decayed:

i był kolejny nowy kolega - B7 Avantowiec.... ze Zgierza (też miał mały problem z autkiem ale ogarnięte :D )

Opublikowano

Klysiu za zielona kurteczke :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano

Klysiu za zielona kurteczke :gwizdanie: :polew: :polew:

to jest stroj kermita wiec nie wiem ..... musze sie zastanowic :tongue4:
Opublikowano

Pontek, bylem w dorabianiu kluczy, pan wrzucil w maszynke i powiedzial ze sam bajerek u niego 50 zl :D ale podal inny kod niz 48

Megamos - kupisz na allegro a resztę ogarniemy (i na pewno za mniejszą kasę kupisz niż 50zł :D)

Opublikowano

ale podal chyba t5 nie wiem czy dobrze uslyszalem

Opublikowano

ale podal chyba t5 nie wiem czy dobrze uslyszalem

AUDI A4 1995 1997 Megamos ID13

AUDI A4 1997 2004 Megamos Crypto ID48

Abrites TA5 jest do B6 więc coś kolesiowi się popieeerdoliło we łbie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

a co tam sie urodzilo dzisiaj na spocie ?? :D

a był nowy kolega.... na spocie.... czerwone B5... V6 benzynka.... samurajx :rolleyes:

nawet z Marcinem jeździliśmy sprzętem :naughty::kox::decayed:

i był kolejny nowy kolega - B7 Avantowiec.... ze Zgierza (też miał mały problem z autkiem ale ogarnięte :D )

ok wszystko pieknie ladnie tylko czemu tych dzentelmenow nie ma na forum ?? :mysli:

Opublikowano

czyli mam id 13 kupic czy 48 bo juz zglupialem, wczesniej mowiles 48 :P

Opublikowano

a co tam sie urodzilo dzisiaj na spocie ?? :D

a był nowy kolega.... na spocie.... czerwone B5... V6 benzynka.... samurajx :rolleyes:

nawet z Marcinem jeździliśmy sprzętem :naughty::kox::decayed:

i był kolejny nowy kolega - B7 Avantowiec.... ze Zgierza (też miał mały problem z autkiem ale ogarnięte :D )

ok wszystko pieknie ladnie tylko czemu tych dzentelmenow nie ma na forum ?? :mysli:

bo to są koguciki :polew:

Opublikowano

a co tam sie urodzilo dzisiaj na spocie ?? :D

a był nowy kolega.... na spocie.... czerwone B5... V6 benzynka.... samurajx :rolleyes:

nawet z Marcinem jeździliśmy sprzętem :naughty::kox::decayed:

i był kolejny nowy kolega - B7 Avantowiec.... ze Zgierza (też miał mały problem z autkiem ale ogarnięte :D )

ok wszystko pieknie ladnie tylko czemu tych dzentelmenow nie ma na forum ?? :mysli:

Jak nie ma jak jestem.. :tongue4: Siemanko :hi:

Panton, możesz luknąć w swoją skrzynkę?;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.