Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

my za herbate na lotnisku w wawie 40 zl :polew: wiec we wszystko uwierze :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jak byliscie tam co sie na piotrkow jedzie to mozna sie najesc :)

byliśmy na Zgierskiej w karczmie we młynie

Opublikowano

jeżeli za herbatę się płaci 90 zł rachunek ... :kox: :kox: :kox:

bo to była herbata z liści przetrawionych przez Tadżykistańskiego niedźwiedzia :decayed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:33_________________________________________________do Karczmy też musimy zajrzeć :naughty:

Opublikowano
:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

widze że w Polsce dobrobyt :gwizdanie:

dobry wieczór :wink4:

Opublikowano

jeżeli za herbatę się płaci 90 zł rachunek ... :kox: :kox: :kox:

bo to była herbata z liści przetrawionych przez Tadżykistańskiego niedźwiedzia :decayed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:33_________________________________________________do Karczmy też musimy zajrzeć :naughty:

ja jak sie bedziesz wybieral jak najbardziej jade :decayed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:35_________________________________________________:siema: zagraniczna :gwizdanie:
Opublikowano

siema

za 2 dni już polska :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

któż to do nas zajrzał :mysli:

Opublikowano

któż to do nas zajrzał :mysli:

narzekasz... :mysli:

Opublikowano

siema

za 2 dni już polska :naughty: :naughty: :naughty:

to kup sobie ponton bo tu ciagle pada ;(
Opublikowano

u to sie impreza szykuje w elektrowni :D

Opublikowano

ja tylko przelotem to może nie zdąże zmoknąć :>

Opublikowano

u to sie impreza szykuje w elektrowni :D

w elektrowni bjia :gwizdanie: :confused4:

ja tylko przelotem to może nie zdąże zmoknąć :>

ale nas wszytskich przelecisz czy tylko wybranyuch :D
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Widzę spocik dzisiaj na bogato :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ania, jak będziesz z promu zjeżdżać, to o której?

Bo może byśmy się ustawili na małego browca gdzieś w 3-mieście? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kiedy biba :polew:

Opublikowano

na prawde bija ?? wczoraj jakas rozruba u mnie byla na osce :) skakali po autach ;d

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Widzę spocik dzisiaj na bogato :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ania, jak będziesz z promu zjeżdżać, to o której?

Bo może byśmy się ustawili na małego browca gdzieś w 3-mieście? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ania bedzie leciec na :witch: do Polandu :decayed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:42_________________________________________________

na prawde bija ?? wczoraj jakas rozruba u mnie byla na osce :) skakali po autach ;d

leja nie patrza :kox: no mieszkasz w takiej biednej murzynskiej dzielnicy to skacza jak malpy :polew:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Widzę spocik dzisiaj na bogato :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ania, jak będziesz z promu zjeżdżać, to o której?

Bo może byśmy się ustawili na małego browca gdzieś w 3-mieście? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Kimi lece nie jadę autem :confused4:

młody ty nie bądź taki hop do przodu :gwizdanie:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Widzę spocik dzisiaj na bogato :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ania, jak będziesz z promu zjeżdżać, to o której?

Bo może byśmy się ustawili na małego browca gdzieś w 3-mieście? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ania bedzie leciec na :witch: do Polandu :decayed:

To ujowo :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Sam tu w tym GD jak palec kur...a :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:43_________________________________________________Ale już w piątek EL wita :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

siema Szwedka :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.