Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spoko Mario tylko mi przypomnij :P:naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ja już na spoty nie jeżdżę, po ostatnim miałam 400 zł mniej w portfelu ;( ale Misiu z Adasiem już w drodze :naughty:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 17:34_________________________________________________niestety, ja zaraz do pracuni :disgust:, powrót dopiero jutro po 16-stej :wallbash:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Mimo najszczerszych chęci nie wyrobię się dzisiaj, żeby wpaść na spota, nawet na chwilkę :confused4: :confused4: :confused4:

Może za tydzień uda mi się wygospodarować z godzinkę chociaż :( :( :(

Opublikowano

mi sie nie chcialo dzisiaj z domu wylazic :kox: wiec olalem temat dzisiaj :embarrassed:

Opublikowano

a ja juz wrocilem :) postali pogadali i pojechali :P

Opublikowano

Drugi :> Do zobaczyska Bandziochy za dwa tygodnie URLOPIK

Opublikowano

:polew: :polew:

:>
Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

Bartek Ty to latasz jak Kubica.... :naughty::decayed:

[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 22:54_________________________________________________jak leciałem ok 21:23 to już nikogo nie było...pod realem. :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

cieniasy obnizyli srednia leniwe dupska :kox:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 22:56_________________________________________________

Bartek Ty to latasz jak Kubica.... :naughty::decayed:

[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 22:54_________________________________________________jak leciałem ok 21:23 to już nikogo nie było...pod realem. :kwasny:

dziwisz sie ?? :) bylo 7 aut

Opublikowano

Bartek Ty to latasz jak Kubica.... :naughty::decayed:

[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 22:54_________________________________________________jak leciałem ok 21:23 to już nikogo nie było...pod realem. :kwasny:

Panton bo spoty są om 18 a nie po 21 ;D ja to zawsze zdąrze pojechać zanim Ty przyjedziesz

Opublikowano

cieniasy obnizyli srednia leniwe dupska :kox:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 22:56_________________________________________________

Bartek Ty to latasz jak Kubica.... :naughty::decayed:

[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 22:54_________________________________________________jak leciałem ok 21:23 to już nikogo nie było...pod realem. :kwasny:

dziwisz sie ?? :) bylo 7 aut

Uuuuaaa to aż tak dzisiaj było cienko z frekwencją..... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 23:12_________________________________________________

Bartek Ty to latasz jak Kubica.... :naughty::decayed:

[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 22:54_________________________________________________jak leciałem ok 21:23 to już nikogo nie było...pod realem. :kwasny:

Panton bo spoty są om 18 a nie po 21 ;D ja to zawsze zdąrze pojechać zanim Ty przyjedziesz

nie cwaniakuj chłopcze :tongue4:

Opublikowano

ten koleś co tam stał to miał pełne pory :polew: :polew:

Opublikowano

wcale mu się nie dziwie ;(

[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 23:49_________________________________________________ja uciekam do wyrka :papa:

Opublikowano

ja tyż :P

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

no to zaczynamy kabarecik od poczatku :)

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

DO :bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.