Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

grunt to dobre nastawienie :wink4: - już poniedziałek, jeszcze kilka dni i znowu piątunio :> :> :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: zleciiiii...
Opublikowano
  • Autor

uuu na bogato widze dzisiaj

:D

[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 09:19_________________________________________________

:wink4: :>

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

k**wa, stałem całą drogę do GD na korytarzu, jeszcze mi się w wagonie trafiło "wesołe" towarzystwo z Częstochowy. :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Ledwo żyję :confused4:

Opublikowano
  • Autor

hyh ;)

Opublikowano

:hi:

Kimi ja na twoim miejscu jeździł bym autem :mysli:

chociaż przez wakacje :cool1:

Opublikowano

:hi:

Kimi ja na twoim miejscu jeździł bym autem :mysli:

chociaż przez wakacje :cool1:

Nie wchodzi to w grę, raz ze względu na koszty, dwa ze względu na problemy z parkowaniem tu w GD (tam, gdzie mieszkam oraz pod pracą).

Poza tym - nie przesadzajmy, raz w tygodniu te parę godzin można się przemęczyć :D

Na przyszły tydzień znalazłem juz alternatywny dojazd liniami PolskiBus.com, z tym, że z przesiadką w Warszawie, ale przynajmniej mam zagwarantowane miejsce siedzące i mogę spaę całą noc. Koszty 55 do 59 na korzyść autokaru

Opublikowano

a nie mozesz sie dogadac zeby doplacali ci za dojazd z pracy ?

Opublikowano

a nie mozesz sie dogadac zeby doplacali ci za dojazd z pracy ?

Nie ma takiej opcji, niestety.

[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 10:45_________________________________________________Ale wierz mi, nawet licząc dojazdy tu do Gdańska, wynajem pokoju i inne koszty - jest to i tak lepsza opcja, niż praca w jakiejkolwiek agencji interaktywnej w Łodzi.

O renomie firmy i innych dodatkowych bonusach nawet nie wspominam, bo marka mówi sama za siebie :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

a nie mozesz sie dogadac zeby doplacali ci za dojazd z pracy ?

taaa... jacuzzi z panienkami jeszcze.... :D

[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 10:53_________________________________________________Kimiasz http://www.busportal.pl/busy/index.php?p=&miasto1=533&miasto2=1&godzina=0123&i=i&przystanki=&przesiadka=

Opublikowano

rozowa landynka moze sie dogadac ;P

poza tym w kazdej pracy placa za dojazd ;)

Opublikowano

zgadza się ale korporacje rządzą się innymi prawami....

Opublikowano

zgadza się ale korporacje rządzą się innymi prawami....

korpo szczurki :polew:
Opublikowano

korpo czubki :D

Opublikowano

a nie mozesz sie dogadac zeby doplacali ci za dojazd z pracy ?

taaa... jacuzzi z panienkami jeszcze.... :D

[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 10:53_________________________________________________Kimiasz http://www.busportal.pl/busy/index.php?p=&miasto1=533&miasto2=1&godzina=0123&i=i&przystanki=&przesiadka=

Panton, ale ja jeżdżę z Gdańska do Łodzi PO pracy, o 17:30 :D :D

Opublikowano

Kimi to ty musisz dobra kase tam tzrepac co :chytry::cool1:

Opublikowano

Kimi to ty musisz dobra kase tam tzrepac co :chytry::cool1:

No nie narzekam :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Widać, że już się troszkę w nowej pracy wyluzowałeś, bo nawet forum odpalone :decayed:

Opublikowano

i tak ma pewnie pelna inwigilacje to co ma sie martwic :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.