Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Oj tam, wyciszyła, nie przesadzajcie :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale dupeczki nie wkleisz ;P

Opublikowano

WRÓCIŁEM! w jednym kawałku... po raz kolejny...

ddobry :hi:

Opublikowano
  • Autor

WRÓCIŁEM! w jednym kawałku... po raz kolejny...

ddobry :hi:

powiedz chlopie gdzies Ty byl :D jak Cie nie bylo ;)

Opublikowano

powiedz chlopie gdzies Ty byl :D jak Cie nie bylo ;)

tu byłem... tam byłem... trochę wódki popiłem... :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

wazne zes wrociol caly :):good:

Opublikowano

.......... i zdrowy :decayed:

Opublikowano

najważniejsze, że się nie rozmnożył, albo jeszcze nie wie o tym :)

a tak w ogóle to :hi:

Opublikowano
:hi: witam i pozdrawiam kierownika czarnej klubowej B7 EPA co mnie dziś minęła w Zgierzu na Konstantynowskiej :wink4:
Opublikowano

:hi: witam i pozdrawiam kierownika czarnej klubowej B7 EPA co mnie dziś minęła w Zgierzu na Konstantynowskiej :wink4:

Madzia to pewnie DJ :wink4: :wink4: leciał do Szamka, ja się z nim widziałem w Łęczycy :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: witam i pozdrawiam kierownika czarnej klubowej B7 EPA co mnie dziś minęła w Zgierzu na Konstantynowskiej :wink4:

Jeśli to był DJ, to nie B7 !!!! :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:D :D :D :D :D

BTW, widzieliście to? :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212644.msg2515776#msg2515776

:nabijasie:

Opublikowano

Kimi no wiem :decayed: :decayed: tylko może Madzia nie spojrzała do tyłu :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 16:58_________________________________________________Kimi laminacik :buahaha: :buahaha: :buahaha::> :> :>

a widzieliście może to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210247.0

Opublikowano

o kierwa... mody do ogarniecia :gwizdanie: oczywiscie Pani :P

Opublikowano

Kimi no wiem :decayed: :decayed: tylko może Madzia nie spojrzała do tyłu :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 16:58_________________________________________________Kimi laminacik :buahaha: :buahaha: :buahaha: :> :> :>

a widzieliście może to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210247.0

Osz w d*pę jeża, ale ładna.... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

.... B6-ka :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

e tam nie ma jak By piątka :naughty:

a tak w ogóle to :hi:

Opublikowano

e tam nie ma jak By piątka :naughty:

a tak w ogóle to :hi:

To była odpowiedź wymijająca :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D

Opublikowano

chriss ma nowa zone jeszcze nie wymija :polew: :polew:

Opublikowano

chriss ma nowa zone jeszcze nie wymija :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: witam i pozdrawiam kierownika czarnej klubowej B7 EPA co mnie dziś minęła w Zgierzu na Konstantynowskiej :wink4:

Jeśli to był DJ, to nie B7 !!!! :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:D :D :D :D :D

BTW, widzieliście to? :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212644.msg2515776#msg2515776

:nabijasie:

kuwa śmiejecie się z chłopaka a prawda jest taka, że większość leci w kierunku tunu optycznego niż mechanicznego... zamiast zrobić wymiane hebli na 321/288 to każdy się pier**li z gilami, zderzakami itp. bajerami

Opublikowano

chriss ma nowa zone jeszcze nie wymija :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.