Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mysle sobie o zakupie takiego specyfiku do odgrzybienia klimy czy ktos by jeszcze reflektowal ?? bedzie jeden koszt przesylki

http://moto.allegro.pl/wurth-odgrzybiacz-klimatyzacji-klimy-serwis-k388y-i1701892349.html[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:44_________________________________________________

heheheh a co to jakas impreza i ja nic nie wiem ?? :P[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:23_________________________________________________sie szykujecie na ogolny :D:kox:

sie szykujemy :decayed: ucze Barta higieny bo wiesz..... strasznie siezaniedbal ostatnimy czasy :kox:

heheheh dobrze dobrze tylko nei wiem czy na nauke juz nie zapozno :P

chociaz jakies podstawy powinien miec :P:decayed::polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seba jak chcesz to mam lepszy zestaw :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehehe co masz ?? swoje skarpetki ?? :D

biere :D kilo :P:D :D :D

Opublikowano
  • Autor

ok dobra to sie mozem dogadac w sobote ogarniemy temat ??? zeby odrazu spryskac moze ??

Opublikowano

może być już mam to :P

Opublikowano
  • Autor

ta juz to ja jestem w warszawie i wale piwko :P

w piatek wieczorem bede

dlugo to musi odstac czy jak to sie tam ogarnia ??

Opublikowano

szybko miło i przyjemnie ;)

Opublikowano
  • Autor

heheh no to wiele wyjasnia dobra to pisz jak mozemy sie spiknac gdzie i kiedy no i za ile dzięgów :P wal pw :P[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:58_________________________________________________ :gwizdanie:

Opublikowano

a ja już poćwiczyłem umiejętności kaskaderskie w punto, czyli zmieniłem linkę od nawiewu... Jeszcze temat nie do końca ogarnięty, ale - dużo do przodu :wink4:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: po burzowym poranku :)
Opublikowano
  • Autor

sieeeeeeeema watacha

Opublikowano

siema watachu :>

Opublikowano
  • Autor

:D

siema Mistrzu :D

wczoraj polatalem troche ale bez tych pinow nie ma bata pierdzi wszystko trzeszczy strzela :D

masa z masy :D nie da rady jezdze bez radia :D :D :D [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 09:36_________________________________________________a co tam u Ciebie ?? Szamkowoz juz na sali operacyjnej ?? :)

Opublikowano
:hi: pierdziochy
Opublikowano

Mam jeszcze ze 2 piny, więc looz;) Wpadaj wieczorem i ogarniemy :good: Szamkowóz już od dawna na chirurgii stoi, tylko jeszcze mam do pokończenia 3 autka:) Zachodzę tylko w głowę, czy ten silnik myć teraz, bo by się przydało... Biorę się za przeszczep wiązki i innych pierdół;)

Opublikowano
  • Autor

do silnika to ja mam plyn do czyszczenia znaczy sie tyle ze jak chcemy caly wykapac to moze nie styknac :/

w piatek wieczor sie odezwe jak bedziesz akurat gdzie w domu to sie zgadamy :)

Opublikowano

Mam jeszcze ze 2 piny, więc looz;) Wpadaj wieczorem i ogarniemy :good: Szamkowóz już od dawna na chirurgii stoi, tylko jeszcze mam do pokończenia 3 autka:) Zachodzę tylko w głowę, czy ten silnik myć teraz, bo by się przydało... Biorę się za przeszczep wiązki i innych pierdół;)

najlepszy moment mycia... a wsadzać brudaska to szkoda... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.