Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heeh no moze byc jak Tomek mowi :) fakt ze czasem ktos przejedzie obok nas :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seba a wiesz ja najwiekszy byk jestem :D to jest sie czego bac :D

Opublikowano
  • Autor

no ba sie wie ale jak widzielismy na realu pierdolniecie masz :D :D :D

Opublikowano

no ba sie wie ale jak widzielismy na realu pierdolniecie masz :D :D :D

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja dzis widzialem b5 w avancie zielona klubowe ramki skrecala z obywatelskiej w jp2

Opublikowano

a jakiegoś ciumcioka widuje na swoich rewirach w zielonej be pjuncte :gwizdanie:

Opublikowano

no ba sie wie ale jak widzielismy na realu pierdolniecie masz :D :D :D

oj zgodze sie mam, ja pierdzielnalem to huk niesamowity byl :D[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 21:14_________________________________________________B4rt4s a ja widzialem Cie w piatek okolo 12,30 skrzyzowanie kilinskiego i tuwima :D

Opublikowano

a ja dzisiaj widziałem S4 B6...............przy tym V8 to BOSE jest zbędne.... :slina::blink::shocked: ;( :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

a ja lubie swoj pierwiastek z bose :P

Opublikowano

a ja nie lubie mojego auta i przy pierwszej lepszej okazji kupie inne :]

Opublikowano

a ja dzisiaj widziałem S4 B6...............przy tym V8 to BOSE jest zbędne.... :slina::blink::shocked: ;( :slina: :slina:

Blachy 'SB ...' ? Szara/srebrna w sedanie? :mysli: :mysli: :mysli:

Jeśli tak, to też ją widziałem kilka razy na Aleksandrowskiej i Limanowskiego

Opublikowano

a ja tą S4 co jakiś czas widuję :wink4:

przyznawać się czyja :naughty:

s4_pow.jpg

Opublikowano

a ja tą S4 co jakiś czas widuję :wink4:

przyznawać się czyja :naughty:

s4_pow.jpg

Osz w d*pę :blink: :blink: :blink:

Tej nie widziałem jeszcze :no:

Opublikowano
  • Autor

no ja tez nie i ochydne ma felgi :P ale kolor zacny :D

Opublikowano

HEHE dla mnie na odwrót, felgi ładne kolor ochydny. Nie wiem co Wy się tak podniecacie tymi s4 :) auto jak auto tyle że mocny silnik

Opublikowano

a ja tą S4 co jakiś czas widuję :wink4:

przyznawać się czyja :naughty:

s4_pow.jpg

Osz w d*pę :blink: :blink: :blink:

Tej nie widziałem jeszcze :no:

gdy byś się zapuścił raz na jakiś czas do śródmieścia to byś widział :cool1:

zawsze stoi w tym samym miejscu :tongue4:

Opublikowano

HEHE dla mnie na odwrót, felgi ładne kolor ochydny. Nie wiem co Wy się tak podniecacie tymi s4 :) auto jak auto tyle że mocny silnik

Kolor: NOGARO BLUE - kultowy; model: S4 - kultowy

Sory, ale TO właśnie jest podniecające, a nie jakieś tam felgi czy tuby :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

no ja tez nie i ochydne ma felgi :P ale kolor zacny :D

HEHE dla mnie na odwrót, felgi ładne kolor ochydny. Nie wiem co Wy się tak podniecacie tymi s4 :) auto jak auto tyle że mocny silnik

a ja bym taką chciał :decayed:

z tymi felgami i z tym kolorem :tongue4: esa to esa :tongue4:

Opublikowano

a ja dzisiaj widziałem S4 B6...............przy tym V8 to BOSE jest zbędne.... :slina::blink::shocked: ;( :slina: :slina:

Blachy 'SB ...' ? Szara/srebrna w sedanie? :mysli: :mysli: :mysli:

Jeśli tak, to też ją widziałem kilka razy na Aleksandrowskiej i Limanowskiego

kolor taki ciemny...granatowy.... blach nie przyczajałem więc nie powiem.... ale chyba Łódź.... z Al. Włókniarzy odbił w Julianowską... tak jak się do mnie jedzie.....i poleciał prosto do Zgierskiej.... S4 B6 oczywiście sedan....[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 22:16_________________________________________________

HEHE dla mnie na odwrót, felgi ładne kolor ochydny. Nie wiem co Wy się tak podniecacie tymi s4 :) auto jak auto tyle że mocny silnik

hehee.... i tutaj wyłazi Twój brak wiedzy kolego..... też mi się wydawało, że S4 to takie A4 z mocnym silnikiem.... ale jest przepaść między S4B6 sedan a A4B6 sedan... i nawet jak zrobisz program na 300KM to dalej będzie przepaść między tymi modelami...

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 22:18_________________________________________________aaaaa i jak S4 to tylko sedan.... avant nawet RS nie przemawia do mnie jakoś... :gwizdanie:

Opublikowano

HEHE dla mnie na odwrót, felgi ładne kolor ochydny. Nie wiem co Wy się tak podniecacie tymi s4 :) auto jak auto tyle że mocny silnik

Kolor: NOGARO BLUE - kultowy; model: S4 - kultowy

Sory, ale TO właśnie jest podniecające, a nie jakieś tam felgi czy tuby :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

do czego pijesz? Do moich felg jakaś aluzja? Tuby nie mam poza tym.

Nie podniecają mnie ani felgi ani tuby, a esa jak esa. R8 to bym się mógł popodniecać -takie moje zdanie. Mówiąc że nie rozumiem czym się podniecacie nie miałem na celu Was urazić, tylko wyrazić moje zdziwienie. Bardziej kultowe dla mnie jest już b5 rs 5, te s4 b6 jakoś szału nie robią i o ile b5 s4 czy rs4 faktycznie się sporo różniło choćby szerszymi nadkolami to s4 prócz innych zderzaków, silników i dupereli nadal jest prawie takim samym autem- z góry uprzedzając pytanie odpowiem- siedziałem i jechałem takim

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.