Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a przyjedziesz po nas????????? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kawał drogi, musiałbym jutro wystartować :P

Opublikowano

a przyjedziesz po nas????????? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ja jak bym jechał to będę jechał od Wodzierad mogę kogoś zabrać :wink4:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:05_________________________________________________

sam bym sie wybrał do tej karczmy coś dobrego zjadł :decayed:

to zapraszamy :good: :good: :good:

akurat jakaś impreza w domu bedzie to bym zwiał na chwile :kox:

Opublikowano

może i ja bym zajrzał na browara :>

Opublikowano

kawał drogi, musiałbym jutro wystartować :P

do Zgierza????????????? :mysli:

Opublikowano

Krakowa :polew:

Opublikowano

ale ja u Miśków będę :naughty:

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

:mysli:

myśl , myśl...

masz czas do soboty :decayed:

Opublikowano

i znowu o suchym pysku :gwizdanie:

Opublikowano

bartek1605 ty to biegas jesteś - znajdz mi jakąś aukcję na której można by zakupić same blaszki trzymające zacisk z klockami pod 320 :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:21_________________________________________________

lub ktoś inny jak gdzieś widział :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

i znowu o suchym pysku :gwizdanie:

jest to pewnego rodzaju ból ;(

Opublikowano

bartek1605 ty to biegas jesteś - znajdz mi jakąś aukcję na której można by zakupić same blaszki trzymające zacisk z klockami pod 320 :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:21_________________________________________________

lub ktoś inny jak gdzieś widział :decayed: :decayed: :decayed:

http://www.bozarto.pl/ zadzwoń lub podjedź tu

Opublikowano
  • Autor

a przyjedziesz po nas????????? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

musze ogarnac sprawy w sobote bo moze i bym podjechal bo bede na troszke tylko :(

a chetnie bym sie spotkal

Opublikowano

no ja myślę że chętnie :kox:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:29_________________________________________________Bartty też się melduj :evil:

Opublikowano

bartek1605 ty to biegas jesteś - znajdz mi jakąś aukcję na której można by zakupić same blaszki trzymające zacisk z klockami pod 320 :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:21_________________________________________________

lub ktoś inny jak gdzieś widział :decayed: :decayed: :decayed:

http://www.bozarto.pl/ zadzwoń lub podjedź tu

podjadę koniecznie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

powiedz że ja cie przysyłam to coś z ceny zjedzie :wink4:

Opublikowano

powiedz że ja cie przysyłam to coś z ceny zjedzie :wink4:

chłopie ty to masz znajomości :gwizdanie:

Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano

powiedz że ja cie przysyłam to coś z ceny zjedzie :wink4:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:38_________________________________________________

a przyjedziesz po nas????????? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

musze ogarnac sprawy w sobote bo moze i bym podjechal bo bede na troszke tylko :(

a chetnie bym sie spotkal

Seba ty nie na troszeczkę tylko na "grubasa" :decayed::drunk: :drunk: :drunk: :beer1: :beer1: :beer1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.