Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podkład musi być :polew:

:good: :good: :good: :> :> :>[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:48_________________________________________________

przy obiadku ... śliwowica.... a później to już tylko z górki :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po śliwce to już faktycznie z górki :polew:

Opublikowano

podkład musi być :polew:

:good: :good: :good: :> :> :>[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:48_________________________________________________

przy obiadku ... śliwowica.... a później to już tylko z górki :polew:

z górki pod stół :polew: :polew:
Opublikowano

cholerka tylko żeby nie było ...................

jak Staszek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Bez_tytu_u.jpg

Opublikowano

cholerka tylko żeby nie było ...................

jak Staszek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Bez_tytu_u.jpg

prawie jak Mario w Bazylu :kox::polew: :laghing2:
Opublikowano

ale jak ty do mnie powiedziałeś :mysli: "Ty ...ju " :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:58_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:tongue4::polew:
Opublikowano

masz szczęście że jesteś od Seby :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:59_________________________________________________

cholerka tylko żeby nie było ...................

jak Staszek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Bez_tytu_u.jpg

prawie jak Mario w Bazylu :kox::polew: :laghing2:

cholerka to ja nie wiedziałam, że misiek taki wygimnastykowany :kox:

Opublikowano

ciekawe kogo tym razem przyprowadzi Seba :decayed:

Opublikowano

z tą śliwowicą to był żarcik, ostatnia sztuka została do Samociążka (by tradycji stało się zadość... :wink4:)

Opublikowano

i tak jutro pęknie :decayed:

Opublikowano

i tak jutro pęknie :decayed:

nie kuś :bicz3: :bicz3: :bicz3: :D :D :D :> :> :> :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

i tak jutro pęknie :decayed:

nie kuś :bicz3: :bicz3: :bicz3: :D :D :D :> :> :> :decayed: :decayed: :decayed:

znając możliwości to tak się stanie :polew:

Opublikowano

:hi:

powiedzcie mi co potrzebuje żeby zalożyć kiere multifunkcyjną? Modoł pod kiere pewnie trzeba też zmienić tak? Szykuje się więc u mnie gube rezanie: moduł, tempomat, kiera multi, rns-e

Opublikowano

:hi:

powiedzcie mi co potrzebuje żeby zalożyć kiere multifunkcyjną? Modoł pod kiere pewnie trzeba też zmienić tak? Szykuje się więc u mnie gube rezanie: moduł, tempomat, kiera multi, rns-e

rns-e też bym chciał :good: ale to już odległe plany :gwizdanie: :gwizdanie:

sprawdź jaki masz moduł pod kierą - być może obsługuje to co piszesz i nie będzie tak źle z kosztami :wink4: :wink4:

chociaż z drugiej strony sam moduł to też nie przepaść - za 150 kupisz z końcówką Q :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe kogo tym razem przyprowadzi Seba :decayed:

a ze niby co ??? pytasz o kobite ?? czy o to kto tym razem wsiadzie z Wami do auta ?? :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 21:22_________________________________________________a no i dzisiaj sie spiknalem ze Zbikiem na kopcinskiego :D:hi:

Opublikowano

frugodh - lubisz wydziargane laski ?????????? :mysli:

Opublikowano

ciekawe kogo tym razem przyprowadzi Seba :decayed:

a ze niby co ??? pytasz o kobite ?? czy o to kto tym razem wsiadzie z Wami do auta ?? :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 21:22_________________________________________________a no i dzisiaj sie spiknalem ze Zbikiem na kopcinskiego :D:hi:

jedno i drugie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.