Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

LIPCOPAD w koncu a pozniej SIERPNIOPAD :D:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 12:21_________________________________________________19201200_dkpumped.jpg

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

audi-girl-625x434.jpg

bikiniGirlOverAudi.jpg

:tongue4:

Opublikowano

Pany, spocimy się dzisiaj normalnie? :mysli: :mysli: :mysli:

Bo dzisiaj chętnie bym wpadł :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

raczej tak :mysli: ja już jestem spocony bo jakoś parno jest :polew:

Opublikowano
  • Autor

nom tam gdzie zawsze jak zawsze :D

cos tam sobie siapi ale mysle ze przejdzie damy rade :D moze dzis sie uda jakies zdjecie zrobic :P[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 15:10_________________________________________________

audi-girl-625x434.jpg

bikiniGirlOverAudi.jpg

:tongue4:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: nice yyyy no :P

Opublikowano

siema Bandziory :D

Opublikowano

siema bandyto;p Ja nawet w niedzielę nie odpocznę - właśnie koledze auto pomagałem kupić... Na szczęście, reszta niedzieli wolna :wink4:

Opublikowano

i się znowu rozpadało... :confused4:

Opublikowano

chyba ostatni :D

Opublikowano

Witam Was z pokładu pociągu TLK relacji Bielso-Biała - Władysławowo :D :D :D

Ale akcja, pociąg przyjechał opóźniony 30 minut, napakowany ludźmi (nawet na korytarzu nie było gdzie stanąć), nastąpił bunt i podstawili dwa wagony :D

Oczywiście wbiłem się na pierwszego i siedzę sobie wygodnie przy oknie z laptopem na kolanach i delektuję się podróżą :kox: :kox: :kox:

A tam z tyłu, w wagonach jadących od Bielska/atowic CZARNO.

Dosłownie.

Ludzie stoją na korytarzach nawet nie mogąc usiąść, bo nie ma jak.

Opublikowano

i sobie jedz do Gdanska :decayed:

Opublikowano

Witam Was z pokładu pociągu TLK relacji Bielso-Biała - Władysławowo :D :D :D

Ale akcja, pociąg przyjechał opóźniony 30 minut, napakowany ludźmi (nawet na korytarzu nie było gdzie stanąć), nastąpił bunt i podstawili dwa wagony :D

Oczywiście wbiłem się na pierwszego i siedzę sobie wygodnie przy oknie z laptopem na kolanach i delektuję się podróżą :kox: :kox: :kox:

A tam z tyłu, w wagonach jadących od Bielska/atowic CZARNO.

Dosłownie.

Ludzie stoją na korytarzach nawet nie mogąc usiąść, bo nie ma jak.

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Witam Was z pokładu pociągu TLK relacji Bielso-Biała - Władysławowo :D :D :D

Ale akcja, pociąg przyjechał opóźniony 30 minut, napakowany ludźmi (nawet na korytarzu nie było gdzie stanąć), nastąpił bunt i podstawili dwa wagony :D

Oczywiście wbiłem się na pierwszego i siedzę sobie wygodnie przy oknie z laptopem na kolanach i delektuję się podróżą :kox: :kox: :kox:

A tam z tyłu, w wagonach jadących od Bielska/atowic CZARNO.

Dosłownie.

Ludzie stoją na korytarzach nawet nie mogąc usiąść, bo nie ma jak.

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Właśnie pociąg ruszył ze stacji Zgierz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:48_________________________________________________

i sobie jedz do Gdanska :decayed:

A jadę, jadę :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ale mówię Wam, wymiękłęm, jak pociąg podjechał na Kaliski i wsiadłem do wagonu - ludzie siedzieli nawet w kiblu.

Stałem okrakiem nad swoją torbą nie mogąc nawet się ruszyć, ale na szczęście podstawili te wagony po 20 minutach. [br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:51_________________________________________________Teraz żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:52_________________________________________________Dobra, obejrzę sobie jakiś film i idę w kimono.

:papa:

Opublikowano

chyba ostatni :D

chyba nie :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

no chyba nie :D:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi::decayed:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 07:03_________________________________________________

Seba jak tam wczoraj jazda po Wawie :?:

Opublikowano
  • Autor

wiesz co no podobno lalo bo mi tu kumple w robocie powiedzieli a ja w sumie po drodze nie zauwazylem wiekszych zmian

jedynie warszawie juz niedaleko domu byla taka kaluza na 5 pasow :D i jak sie jechalo tym na ktorym bylo naj mniej

wody no to bylo praktycznie do progu :D hyhyhyhy a pozatym cisza i spokoj :)

ogolnie do d*py gdyz poniewaz nie lubie jezdzic w nocy jak pada deszcze ;):P

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.