Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto da na prv numer gsm do Bart-S ? :gwizdanie:

no nie wiem czy moge?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

nr juz jest :D spokojna lokowana :P;)

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:bry: tak wogóle
Opublikowano
  • Autor

bry bry bry

:kwiatek:

:naughty::decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

nr juz jest :D spokojna lokowana :P;)

:kox: :kox: :kox:

myślałam zadzwonić....ale kurcze pewnie nie ja jedna bym dzwoniła a on ma teraz problema przez duże P...i co tu kurcze teraz zrobić, oddać gościowi kasę za furę ? masakra...

Opublikowano
  • Autor

hmmmm kurde ja nie jestem kompletnie w temacie i nie wiem o co kaman :confused4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:10_________________________________________________aaaaaaaaaaaaaa juz wiem wiem ok

nom lipton troche

Opublikowano

hmmmm kurde ja nie jestem kompletnie w temacie i nie wiem o co kaman :confused4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:10_________________________________________________aaaaaaaaaaaaaa juz wiem wiem ok

nom lipton troche

a tak nawiasem mówiąć to Lipton z Biedry smakuje jak Saga :polew:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:19_________________________________________________a oglądałeś wczoraj filmik o RS4 B5 ?[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:21_________________________________________________Ben Thomas' B5 Wagon :)

Opublikowano

kto da na prv numer gsm do Bart-S ? :gwizdanie:

no nie wiem czy moge?

Mario mnie poratował więc :tongue4:

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:45_________________________________________________

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:19_________________________________________________a oglądałeś wczoraj filmik o RS4 B5 ?[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:21_________________________________________________Ben Thomas' B5 Wagon :)

4:02 mówi coś innego :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

nom furgon nie ma co :D:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kto by pojechał do Frankfurtu na wrześniową wystawę >?[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:59_________________________________________________http://www.iaa.de/besucher/

Opublikowano
  • Autor

a czego to jest wystawa ? :decayed:

Opublikowano

a czego to jest wystawa ? :decayed:

ku......kotów :cool1:

http://www.samar.pl/__/3/3.a/63694

Opublikowano
  • Autor

ale dzikich ?? czy takich domowych ?? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ale dzikich ?? czy takich domowych ?? :kox: :kox: :kox:

ja tam wolę te dzikie i nieekologiczne

Opublikowano

Madziu ja nie wiedziałem, że Ty taka blachara jesteś........... :decayed:

Opublikowano

Madziu ja nie wiedziałem, że Ty taka blachara jesteś........... :decayed:

musiałeś tak wszem i wobec? Feeeee :chytry: w sumie to moj stary powinien się blachą interesować a ja np. obiżkami w Manufakturze :mysli::polew: no cóż....ja tam wystartowałam do konkursu z nagrodą pt. przejażdżka z ex Stigiem z TopGear....a takie tam fanaberie :evil:

Opublikowano

nom musiałem bo nie lubię owijać w bawełnę....hmmmm..... nie no miło... ja to pozytywnie odbieram :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wow a co to za konkurs ?? :D

Opublikowano

wow a co to za konkurs ?? :D

zaj....efajny ----http://www.traxshows.co.uk/ben/

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 11:00_________________________________________________a tu troszkę cooltury :> http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/08/02/is-this-the-best-commercial-youve-ever-seen.aspx?e_cid=20110802_DNL_art_2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.