Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :beer1:

czyli co mam paralizator w kanapie :> nikt już nic nie wymyśli :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przetnij, bedzie wiadomo co nie dziala

Opublikowano

ha ha ha :D[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 20:17_________________________________________________ale dzięki za chęci :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

przetnij, bedzie wiadomo co nie dziala

:polew: :polew: :polew: :polew:

kurde napisze do Huga zeby zmienil Ci nik na Wujek dobra rada bez kitu

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

spryskiwacze xenonow opanowe, moral z dzisiejszego dnia idczaki to pedaly, wiecej mego auta tam nie zobacza

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

spryskiwacze xenonow opanowe, moral z dzisiejszego dnia idczaki to pedaly, wiecej mego auta tam nie zobacza

hyhyhyhy ja tam czekam na tutorial na spocie w niedziele bedzie co robic :D

a tymczasem jakos fanem futbolu nie jestem ale jak gdaja o lige mistrow to trzeba dopingowac

wisla wisla wisla :D :D :D [br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 20:41_________________________________________________

spryskiwacze xenonow opanowe, moral z dzisiejszego dnia idczaki to pedaly, wiecej mego auta tam nie zobacza

moral jest taki ze DJ wie co robi :D sprawdzona i solidna firma :notworthy: :notworthy: :notworthy::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

spryskiwacze xenonow opanowe, moral z dzisiejszego dnia idczaki to pedaly, wiecej mego auta tam nie zobacza

dobry morał :thumbup:

Opublikowano

mozemy DJ dac koncesje Audi :D

Opublikowano
  • Autor

jestem za :D:good: :good: :good:

Opublikowano

przetnij, bedzie wiadomo co nie dziala

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:34_________________________________________________

spryskiwacze xenonow opanowe, moral z dzisiejszego dnia idczaki to pedaly, wiecej mego auta tam nie zobacza

idczaki to uje , i te ramki z reklamą se mogą wsadzić w d...e :)

Opublikowano
  • Autor

przetnij, bedzie wiadomo co nie dziala

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:34_________________________________________________

spryskiwacze xenonow opanowe, moral z dzisiejszego dnia idczaki to pedaly, wiecej mego auta tam nie zobacza

idczaki to uje , i te ramki z reklamą se mogą wsadzić w d...e :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

sa juz nowe zdjecia ?? :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

przetnij, bedzie wiadomo co nie dziala

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:34_________________________________________________

spryskiwacze xenonow opanowe, moral z dzisiejszego dnia idczaki to pedaly, wiecej mego auta tam nie zobacza

idczaki to uje , i te ramki z reklamą se mogą wsadzić w d...e :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

sa juz nowe zdjecia ?? :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :gwizdanie:

Sebciu ni ma ale wlasnie looknelam fotosy Zlotej i mi szczęka wypadła :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hmmm tylko cytat ?? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:40_________________________________________________jak to poka poka ja tez chce !!!!!!!!!!

Opublikowano

o czym wy w ogóle pitolicie

Opublikowano

hmmm tylko cytat ?? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:40_________________________________________________jak to poka poka ja tez chce !!!!!!!!!!

ja nie pokaże ale moze Zlota ci pokaże :tongue4: aha witam Misie na fb :D

[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:42_________________________________________________

o czym wy w ogóle pitolicie

a tak tam pitolimy z wieczora o zdjeciach

Opublikowano
  • Autor

o Twojej brodzie Misiu :D

zamowienie sie zgadza ??

Opublikowano

aha, to dobrze bo myślałem że o obrazach

Opublikowano

zw ide z psem siku bo na mnie warczy :polew:

Opublikowano

Seba jaka jest strona tego kolesia z tymi specyfikami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.