Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego - zmniejsz prędkość portu i latencję - najlepiej na 4800b/s; 1ms - wtedy spróbuj.

Próbowałem i nic z tego. Cały czas to samo - zrywa połączenie.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemano :hi: :hi: :hi:

DJ, dzięki za hotline dzisiaj :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

ide sie dotlenić potem :beer1: i :lazy:

Opublikowano

ide sie dotlenić potem

Nie wiem czy potem można się dotleniać, to raczej płyn jest :)

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

ja mam duzo jakbys chcial bo wlasnie wrocilem z boksu :D moge Ci zlac do bidonika i zabrac na s-pot hahahha :naughty::decayed:

Opublikowano

ide sie dotlenić potem

Nie wiem czy potem można się dotleniać, to raczej płyn jest :)

po dotlenianiu będzie bronek :tongue4:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 21:34_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

ja mam duzo jakbys chcial bo wlasnie wrocilem z boksu :D moge Ci zlac do bidonika i zabrac na s-pot hahahha :naughty::decayed:

oj tam oj tam

a ty to lepiej kawałek glinki na spota zabierz :tongue4: jak jeszcze coś zostało :decayed:

Opublikowano

a jutro o tej porze będziemy zalewać robaka :decayed:

Opublikowano

a jutro o tej porze będziemy zalewać robaka :decayed:

:good::wink4: Potwierdzam :decayed: :decayed:

Opublikowano

a planujecie tam plumkanie :naughty:

Opublikowano

plumkanie = kąpanie ? :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

a planujecie tam plumkanie :naughty:

plumkanie znaczy pływanie :mysli: :mysli: :mysli:

Profilaktycznie gacie można do torby wrzucić :> :> :>[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 22:20_________________________________________________

zapatrzyłem się na telewizor i już 2 odpowiedzi :shocked: :shocked:

Opublikowano

Ja bym preferował rowerek wodny :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 22:23_________________________________________________+ zimne piwka, piszecie się ? :naughty:

Opublikowano

kurfa coś mi się zdaje że nawet do torby po gacie nie zdążę sięgnąć :decayed:

Opublikowano

Ja bym preferował rowerek wodny :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 22:23_________________________________________________+ zimne piwka, piszecie się ? :naughty:

:good: :good: :good: jeśli będą i będzie chwilka czasu :wink4:

Opublikowano

Ja bym preferował rowerek wodny :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 22:23_________________________________________________+ zimne piwka, piszecie się ? :naughty:

jeżeli już to jakaś gorzałeczka :gwizdanie:

Opublikowano

kurfa coś mi się zdaje że nawet do torby po gacie nie zdążę sięgnąć :decayed:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Ja bym preferował rowerek wodny :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 22:23_________________________________________________+ zimne piwka, piszecie się ? :naughty:

jeżeli już to jakaś gorzałeczka :gwizdanie:

na słońcu, na środku jeziora, piwko wchodzi jak cholerka :naughty: wypróbowane :naughty: ale jak kto woli, może być coś mocniejszego :decayed:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 22:27_________________________________________________

Ja bym preferował rowerek wodny :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 22:23_________________________________________________+ zimne piwka, piszecie się ? :naughty:

:good: :good: :good: jeśli będą i będzie chwilka czasu :wink4:

myślę, że czasu będzie dużo :decayed:

Opublikowano

zapowiadają na jutro burze :kwasny:

Opublikowano

o ktorej jutro mam byc i gdzie bo nie wiem co mam robic chlopy meska decyzja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.