Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dajcie mi kilka minet i wstawie zdjecia tomka do galerii

bo dopiero wrocilem :/[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 21:21_________________________________________________zapomnialem hasla do panelu administracyjnego galerii :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew::bicz:
Opublikowano

:hi:

:good: gites majonez jak mawia Mario a po fotach widać, że spotkanie było owocne :tongue4:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 10:31_________________________________________________Instalował ktoś z Was amortyzatory Sachsa ?

Tak, ja zakładałem miesiąc temu na tył - Sachs SuperTouring, chriss też takie zakładał.

No jak właśnie też tył zakładam. I jak Ci się jeździ >?

No teraz jest rewelacja :good: :good: :good:

Zresztą, w poprzednim aucie miałem Sachsy SuperTouring z przodu i też było ok.

Potwierdzam narazie dają rade :good: [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 21:44_________________________________________________

Chriss jak droga na opoczno ? dalej most robia ? jutro musze jechac na kielce i nie wiem jak najlepiej :(

Ostatnio leciałem 3 tyg temu to w Przygłowie stałem prawie 40minet :kox: ale w tygodniu myślę że będzie szło na bieżąco :cool1:

A no i wiesz że nie ma kładki przed Piotrkowem :) trzeba lecieć A1 do Piotrkowa potem zawinąć na wiadukcie na 8 na Warszawkę i obwodnice Piotrkowa na Kielce :wink4: ale tam nie ma problemów.

Opublikowano
  • Autor

Melduje ze zdjecia wyladowaly w galerii :)

nie chcialo sie przypomniec bylo trzeba resecik porobic w plikach i dziala :)

Opublikowano

niee... normalnie jechalem do piotrkowa tydzien temu zjezdzalem z piotrkowa na autostrade

Opublikowano

Wybiera sie ktoś za tydzień na Pokazy Lotnicze AIR SHOW Radom 27-28.08.2011 :mysli:

http://www.airshow.sp.mil.pl/index.php

ja mam długi weekend i będę na ranczo to może pojadę :mysli:

Opublikowano

i znowu cos sie ro***bie :}

Opublikowano
  • Autor

nom kurde to jest podwyzszone ryzyko nie ma co :/

Opublikowano
:hi: Mi dzisiaj coś się pochrzaniło z zamkiem klapy bagażnika, mogę otworzyć ją tylko poprzez przycisk na pilocie albo włożyć kluczyk w zamek i przekręcić a "klamka" nad rejestracją nie działa. Fis też żadnego błędu nie pokazuje, miał ktoś z Was taki problem ;/?
Opublikowano
  • Autor

ja nie mialem za to ja nie moge przekrecic kluczka w zamku :/ niby nie uzywam ale jak bedzie taka sytuacja jak u Ciebie to bede w d*pie ;)

czy Ty czasem nie mowiles kiedys ze sprzedajesz telewizory ?? czy pomylilem osoby ?? bo ktos kiedys pisal ze ma jaies ceny hurtowe a teraz by sie przydalo ;)

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:hi: Mi dzisiaj coś się pochrzaniło z zamkiem klapy bagażnika, mogę otworzyć ją tylko poprzez przycisk na pilocie albo włożyć kluczyk w zamek i przekręcić a "klamka" nad rejestracją nie działa. Fis też żadnego błędu nie pokazuje, miał ktoś z Was taki problem ;/?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192046.0[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 06:47_________________________________________________frugodh może nie do końca to co opisane w wątku ale siłownik do odkręcenia i przejrzenia :decayed: :decayed:

Nie ma dużo roboty - troszkę problemów może sprawić jedynie tapicerka jak nigdy nie zdejmowałeś :gwizdanie:

Opublikowano

:slina: przeciągnijmy się z rana...

c21ee71227ad0345de673c39008b77a6.jpg

:hi: :>

Opublikowano

:slina: :slina: :slina:

kanu weź się uspokój :bicz: - niektórzy muszą iść już do pracy a nie :jerk:

:> :> :>[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 07:52_________________________________________________

No to ja lecę do pracy :witch: :witch: :witch:

Opublikowano

no a myślisz, gdzie ja jestem :rolleyes:

trzeba dzień zacząć od prasówki :>

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

i od rana :slina: :slina: :slina:

musimy robic jakies tematyczne poranki i kazdy bedzie wstawial cos od siebie :D

Opublikowano

Seba ale nie wstawiles wszystkich zdjec czy mi sie zdaje?

Opublikowano
  • Autor

nie no 99 bylo w paczce ostatnie czyli setne nie chcialo sie wypakowac wiecej tam przeca nie ma zdjec

chyba ze sie paczka nie zgrala ale w rarze mam tylko 100

hmm albo podeslij jeszcze raz link a ile ich powinno byc ??

Opublikowano

a 200 :) to po poludniu CI zgram jeszcze raz bo teraz spadam do roboty

Opublikowano
  • Autor

podeslij ten link co wczoraj jeszcze raz pobiore

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.