Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakis taki ten nick gejowski :kox:

sam jestes gejowski :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: i ja o zdrowie pytam :>

na spota chyba nie dolecimy ;( Misiek przegiął za bardzo :kox::angry: :angry: :angry:

Opublikowano

kutwa macie zdrowie :kox:

Opublikowano

kto ma to ma :gwizdanie:

a komu jeszcze mało i jedzie na dyskotekę do białego rana :gwizdanie: a potem... kto do Łodzi za mnie wróci :mysli:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 10:50_________________________________________________

Bartek, najlepsze Twoje hasło z Samociążka które mnie powaliło to:

"ooo a czyje to takie muchozony" ?

i kłysia o turku " Abdul Wisimulacha"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja dzisiaj odpadam..... leżę i zdycham od piątku.... jakieś zapalenie ucha wewnętrznego mnie dopadło i normalnie ledwo ciągnę na ketonalu.... ;(

Opublikowano

cholera nie zrobi mi kluczyka :gwizdanie:

Opublikowano

ja dzisiaj odpadam..... leżę i zdycham od piątku.... jakieś zapalenie ucha wewnętrznego mnie dopadło i normalnie ledwo ciągnę na ketonalu.... ;(

Uuu, Pantonik to współczuję bardzo :confused4: antybiotyk jakiś bierzesz?

Jutro będę rano na Sieraka w poradni, może coś potrzebujesz to Ci podrzucę :naughty::mysli:

Opublikowano

:hi: i ja o zdrowie pytam :>

na spota chyba nie dolecimy ;( Misiek przegiął za bardzo :kox::angry: :angry: :angry:

mama nie kombinuj - polecimy :wink4:

Opublikowano

oj tam, było jeszcze ciemno jak wróciliśmy :polew:

Opublikowano
  • Autor

:sick3: :sick3: :sick3:

ja nie dotre dzisiaj gdyz poniewaz zastanawiam sie ciagle czy ja zyje

a na bank umieram

heh wesele sie udalo teraz tylko trzeba sie wylezec ;) masakra[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 16:47_________________________________________________dzisiaj to chyba wszyscy nie zyja ;)

Opublikowano

coś w tym jest :sick3:

Opublikowano

ja dzisiaj odpadam..... leżę i zdycham od piątku.... jakieś zapalenie ucha wewnętrznego mnie dopadło i normalnie ledwo ciągnę na ketonalu.... ;(

Uuu, Pantonik to współczuję bardzo :confused4: antybiotyk jakiś bierzesz?

Jutro będę rano na Sieraka w poradni, może coś potrzebujesz to Ci podrzucę :naughty::mysli:

spoko kobietka wczoraj i dzisiaj była w aptece...mam antybiotyk, mam od gorączki, mam ketonal przeciwbólowy więc damy radę chociaż na razie jest c**jowo... :(

ale dzięki za propozycję... :pociesz::wink4:

Opublikowano

eee tam :silacz:

Opublikowano

sam bym piękniejszej nie znalazł :cool1:

Opublikowano

jak tam opanie Tomku sie czujemy :mysli: :>

Opublikowano

siemano :siema: typy

ja weekend zaliczam do udanych :>

termostat wymieniony :good:

lustereczko wyrezane :good:

i jako jeden z nielicznych czuje się świetnie a umierającym życzę powrotu do zdrowia :wink4:

Opublikowano

ja już po festynie :tongue4:

Opublikowano

no :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.