Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Uuu, Panton, współczuję :confused4:

A jeśli chodzi o menu od kanu - to ja jedyneczkę raz i do tego dwójeczkę na deser :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to nie jadę na spota jak roznosicie zarazki :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

i tak Cie nigdy nie ma wiec nie wiem czy grozisz czy obiecujesz :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

i tak Cie nigdy nie ma wiec nie wiem czy grozisz czy obiecujesz :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no nie tak nigdy, czasem się pojawię :cool1:

za karę nie będzie jutro z rana dupek i :boobs::patrzy:

Opublikowano

no nie tak nigdy, czasem się pojawię :cool1:

za karę nie będzie jutro z rana dupek i :boobs::patrzy:

Oj no już, przecież żartujemy :( :( :(

Opublikowano
  • Autor
:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :gwizdanie:
Opublikowano

:wink4: no dobra wybaczam...

kobieta__sexy_girl_1680x1050_232.jpg

Sexy_Girl%20(56).jpg

:>

Opublikowano

kuźwa co za kraj żeby prywatnie nie można było znaleźć dzisiaj laryngologa...... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ps: a ludzie z retuszem to już przesadzają normalnie... :no:

Opublikowano
  • Autor

wszyscy maja chyba wakacje :/

[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 10:51_________________________________________________moj chrzesniak powinien miec teraz dosc skomplikowana operacje na sercu :/

niestety w szpitalu powiedzieli ze trzeba czekac bo lekaze sa na wakacjach ...

i nie ma sprzetu ... co k**wa sprzet tez na wakacjach ?? ... Polska

Opublikowano

kuuuuuuuuuuuuurwa znalazłem jakiegoś speca.... zobaczymy co wymyśli bo już mnie wk***ia to zapalenie... przez ostatnie 10lat na nic nie chorowałem (może jakiś katarek i kaszelek jesienny) a tutaj taki zonk.... i w tym kraju lepiej nie chorować bo jak widać prywatnie za kasę w takim dużym mieście jak Łódź nie jest proste znaleźć lekarza..... pojebany system

Opublikowano

kuuuuuuuuuuuuurwa znalazłem jakiegoś speca.... zobaczymy co wymyśli bo już mnie wk***ia to zapalenie... przez ostatnie 10lat na nic nie chorowałem (może jakiś katarek i kaszelek jesienny) a tutaj taki zonk.... i w tym kraju lepiej nie chorować bo jak widać prywatnie za kasę w takim dużym mieście jak Łódź nie jest proste znaleźć lekarza..... pojebany system

Panton a co ci jest ??

Zapalenie gardła czy coś takiego ??

Opublikowano
  • Autor

ucha

Opublikowano

to nie fajnie :/

Podzwonię po znajomych może coś się załatwi dla pontonika :D

[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 11:59_________________________________________________Panton Na teraz możesz podjechać do Szpitala Barlickiego najlepiej na ostry dyżur,tam masz dobrych laryngologów, a ja wieczorem może jeszcze jakiegoś znajomego laryngologa będę miał. Bo musze podzwonić

Opublikowano
:siema: wypowie sie ktos cos madrego na temat B5 2.5 :ON::quattro::naughty: z 2001 r w kombi :mysli:
Opublikowano
  • Autor

lepsze niz opel :decayed:

Opublikowano

lepsze niz opel :decayed:

:tongue4: wychaczylem taka mala okazje tylko zawsze bylem nie przkonany co diesla :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

eee nie pitol

lepiej sie dowiedz o 2,5 czy warto bo ze diesel to dobrze :D:good:

Opublikowano

:siema: wypowie sie ktos cos madrego na temat B5 2.5 :ON::quattro::naughty: z 2001 r w kombi :mysli:

Madzia ma takiego i z tego co widac, jest zadowolona :good: :good: :good:

Opublikowano

:siema: wypowie sie ktos cos madrego na temat B5 2.5 :ON::quattro::naughty: z 2001 r w kombi :mysli:

Madzia ma takiego i z tego co widac, jest zadowolona :good: :good: :good:

w aftomacie no sam nie wiem :mysli: kuzwa teraz mam wielka rozterka w sumie kombi nie podoba mi sie ale jak za 2001 r dobra cena mi rzucil :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.