Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie nie pochwaliłeś się na spocie że rodzina się tobie powiększyła :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oby sie sprzedala i bylo cos lepszego :gwizdanie: ja nigdy nie dostane tyle za moja

Opublikowano
  • Autor

prowizja za zdjecia z pińcet zlotych :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

prowizja za zdjecia z pińcet zlotych :decayed: :decayed: :decayed:

40 gr :tongue4: ale jakie ładne fotki mam nie Sebus :decayed:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:39_________________________________________________ej ale bedziecie mnie lubic co nie :embarrassed: bede mogl dalej spozywqc z wami alkohol i przyjezdzac na spoty :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje ze ta cisze rozumiesz ???

ale znaczy ze co nie kupisz juz a4 ?? :>[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 23:20_________________________________________________

PYK'amy? :>

no ja tam pytak bo nie zauwazylem :)

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

prowizja za zdjecia z pińcet zlotych :decayed: :decayed: :decayed:

40 gr :tongue4: ale jakie ładne fotki mam nie Sebus :decayed:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:39_________________________________________________ej ale bedziecie mnie lubic co nie :embarrassed: bede mogl dalej spozywqc z wami alkohol i przyjezdzac na spoty :gwizdanie:

:good: :good: :drunk: :drunk: :friends: :friends:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 06:43_________________________________________________

z drugiej strony jeszcze nie wiesz na 100% co kupisz - a może to będzie A4 :wink4::decayed:

Opublikowano

On juz nie chce tak malego auta :tongue4:

Opublikowano

Witam z samego rana

Opublikowano

czyli co poltrona teraz kupujesz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

piekna sprawa :D

Opublikowano

mam nadzieje ze ta cisze rozumiesz ???

ale znaczy ze co nie kupisz juz a4 ?? :>[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 23:20_________________________________________________

PYK'amy? :>

no ja tam pytak bo nie zauwazylem :)

albo Bmw E 39 albo A4 zobaczymy co sie trafi :naughty:
Opublikowano
  • Autor

nie no nie rob lipy z ta bmw :wink4::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie no nie rob lipy z ta bmw :wink4::naughty: :naughty: :naughty:

bede musial dokupic dres :kox:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

mam nadzieje ze ta cisze rozumiesz ???

ale znaczy ze co nie kupisz juz a4 ?? :>[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 23:20_________________________________________________

PYK'amy? :>

no ja tam pytak bo nie zauwazylem :)

albo Bmw E 39 albo A4 zobaczymy co sie trafi :naughty:

A4 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

prowizja za zdjecia z pińcet zlotych :decayed: :decayed: :decayed:

40 gr :tongue4: ale jakie ładne fotki mam nie Sebus :decayed:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:39_________________________________________________ej ale bedziecie mnie lubic co nie :embarrassed: bede mogl dalej spozywqc z wami alkohol i przyjezdzac na spoty :gwizdanie:

:shocked: :shocked: :shocked: zdradzić nas chcesz znaczy się ? ;( ee noooo ale Cię lubić będziemy no co ty :wink4: najwyżej tę furę będziesz parkował gdzieś z dala :polew: :polew: :polew: żaaarcik taki :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 10:04_________________________________________________

nie no nie rob lipy z ta bmw :wink4::naughty: :naughty: :naughty:

bede musial dokupic dres :kox:

nie no dres ..... :wallbash: ja Cię w tym dresie nie widzę, bo te dresy to zwykle są w dużych rozmiarach :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 10:05_________________________________________________ :hi: no i dżemdobry tak wogóle :kawa:

Opublikowano

i abibasy do kompletu :decayed:

Opublikowano

i abibasy do kompletu :decayed:

a co z tą łysą pałą ? :decayed: :decayed:

Opublikowano

zakryje się czapką :D

Opublikowano

i abibasy do kompletu :decayed:

a co z tą łysą pałą ? :decayed: :decayed:

z ktora lysa pala :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.