Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:good: :>
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:rolleyes:

jak można oczywiście :confused4:

Opublikowano

:rolleyes:

jak można oczywiście :confused4:

pytanie..... można można.... :wink4:

Opublikowano

Pany mam małe pytanko :naughty:

jeśli nie otwiera mi się szyba kierowcy a pozostałe działają bez zarzutu, dodatkowo przy zamykaniu te uchylone nie chcą się domykać ani po zamknięciu ręcznym przy otwieraniu auto nie chcą się otworzyć (chyba, że to domykanie to tylko przypadek) - 5L benzyny i zapałki czy coś da się z tym jeszcze zrobić :?: :?: :?:

kupic BMW-E :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Pany mam małe pytanko :naughty:

jeśli nie otwiera mi się szyba kierowcy a pozostałe działają bez zarzutu, dodatkowo przy zamykaniu te uchylone nie chcą się domykać ani po zamknięciu ręcznym przy otwieraniu auto nie chcą się otworzyć (chyba, że to domykanie to tylko przypadek) - 5L benzyny i zapałki czy coś da się z tym jeszcze zrobić :?: :?: :?:

kupic BMW-E :polew: :polew: :polew: :polew:

klysiu przed zakupem zastanawiałem się nad E46 3.0D :wink4: ale jakoś tak wybrałem A4 - nie żałuję :good: :good:

Opublikowano

Pany mam małe pytanko :naughty:

jeśli nie otwiera mi się szyba kierowcy a pozostałe działają bez zarzutu, dodatkowo przy zamykaniu te uchylone nie chcą się domykać ani po zamknięciu ręcznym przy otwieraniu auto nie chcą się otworzyć (chyba, że to domykanie to tylko przypadek) - 5L benzyny i zapałki czy coś da się z tym jeszcze zrobić :?: :?: :?:

kupic BMW-E :polew: :polew: :polew: :polew:

klysiu przed zakupem zastanawiałem się nad E46 3.0D :wink4: ale jakoś tak wybrałem A4 - nie żałuję :good: :good:

:naughty:
Opublikowano
  • Autor

prawidlowo Mario :)

ja rozwazalem opla signum i dodga magnuma :naughty:

Opublikowano

a ja mam ochote na dużego fiata :gwizdanie:

Opublikowano

najprawdopodobniej to badziewie jest problemem

sterownik.jpg

wszystkie wtyczki siedziały dobrze/ciasno - jedyne co mogłem zrobić to odkręcić, przedmuchać, spryskać czarodziejskim płynem wtyczki (WD-40 :decayed: ) i złożyłem.

Ku mojemu zaskoczeniu wszystko zadziałało (dodatkowo oprócz szyby, nie działało również sterowanie lusterek, blokada przed otwieraniem szyb tylnych oraz przyciski deaktywacji poszczególnych funkcji alarmu )

Ciekawy jestem tylko na jak długo to wszystko zagadało - oby jak najdłużej :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to elegancko silowniczek po prostu chcial zebys go pomizial i tyle :D

Opublikowano
:read:
Opublikowano

no to elegancko silowniczek po prostu chcial zebys go pomizial i tyle :D

:D ale ja mam kogo miziać :D

Opublikowano

Siemaaaaa :hi:

prawda jest taka, że Audi jakościowo produkuje bardzo dobre samochody ale nie ma co się aż tak napinać.... Audi jak dla mnie ma jedną zajebistą zaletę - ma quattro........ xDrive w BMW czy 4MOTION w Mercu się chowa.... Audi ma mocne blachy (ocynk) do modeli B8 gdzie przyoszczędzili i już ocynku dali tylko do 20-30cm od progów.... a reszta (?) po 6-8latach eksploatacji wszystko będzie widać... można by dużo pisać :wink4:

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 10:51_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed:

obowiazkowo jeszcze klapeczki kubota :D

złośliwcy :D :D :D :D

W mercu 4matic kolego, 4motion w VW. Z Twoją opinia jak najbardziej się zgadzam. Bmw jakies fajne może i bym kiedyś jeszcze kupił ale merca już nie, jakoś nie pasuje mi ta stylistyka, metka przyszyta do użytkowników tych aut, a kolejna sprawa że merce mają kiepściutką blachę i wszystkie nowe modele sypią się na potęgę, dosłownie psują się jak alfy romeo

Opublikowano
W mercu 4matic kolego, 4motion w VW

dokładnie tak :tongue4:

Opublikowano

1:0 :>

Opublikowano

nie może być :polew:

Opublikowano

no i pupa 1:1 :disgust:

patałachy

Opublikowano

k**wa.... no szczesny to boi sie swoich niz niemcow kierwa

Opublikowano

2:1 :>

Opublikowano
  • Autor

ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.