Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no qr** :wallbash: :wallbash: :wallbash: jak pech to pech :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i 10 minut by dodali niemcom zeby wygrali, ale grali niezle

Opublikowano

ale gdyby nie Wojtek to byśmy dopiero dostali bańki

Opublikowano

dziwne ze nie zdjeli go za czerwona kartke :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

a tak blisko było :kwasny::wallbash:

Opublikowano

polska piłka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to było kupione :polew:

Opublikowano

Niemcy to nasze przekleństwo z przed lat - nigdy z nimi nie wygramy :disgust:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

heh no przegiecie paly mamy jakies fatum chyba z tymi szwabami :)

ale to fakt zagrali naprade dobrze :) tylko czemu z meksykiem tak nie grali ?

heh moze specjalnie :) w kazdym razie ogladalo sie milo :) szkoda ze wynik jak zawsze ;)

Opublikowano

Seba wynik taki bo to był mecz towarzyski - jak by było naprawdę o co walczyć to byś my dostali od Niemców dużo więcej :decayed: - Podolski i s-ka nie przykładali się w 100% :wink4:

Opublikowano

To żadne przekleństwo tylko w tym kolorowym kraju gdzie rządzi PZPN jak zorganizowana grupa przestępcza.... gdzie wszystko na poziomie 3,4 ligi jest załatwiane / ustawiane i większość piłkarzy zrobiła karierę nie dzięki talentowi, własnej pracy i szczęściu a dziwnym powiązaniom zaczyna się rysować obrać gówna nazywanego "polska piłka"..... Podolski chciał grać w Polsce to PZPN powiedział mu by spieerdalał.... a później jak u szfabów zabłysną kopiąc piłkę to nagle PZPN sobie przypomniał...

To wszystko jest chore do szpiku kości!

Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli: coś w tym jest :wink4: :wink4: :wink4:

Dobra lecę do pracy - Pantonik jak by się znowu"zesrało" podnoszenie szyb etc. to jesteśmy "In tacz" :decayed::wink4:

Opublikowano

oki

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Ale meczyk był w pytę, szkoda, że tak się skończyło, jak się skończyło.

Ale Wam powiem, że jak wracałem wczoraj z pracy, to na ulicach aut, busów i autokarów z całej Polski z flagami, szalikami itepe w ch... i jeszcze trochę :good: :good: :good:

Opublikowano

:hi:

No szkoda a tak mało brakowało :disgust:

Opublikowano

Pany, nie ma ktoś znajomego, który by chętnie sprzedał turbo do 1.9 110km? Koledze się posypało...

Opublikowano
  • Autor

:/ wczoraj tez mnie pytal kumpel w sprawie swojego kumpla o turbo ;)

Opublikowano

już bym to turbo dla niego miał w dobrej cenie, ale niestety ludzie nie zawsze są kompetentni... Znalazłem passka na części w bełchatowie i koleś mówi, że za 350 może turbo opitolić. Zapytałem, czy wszystko dobrze chodzi, czy nie ma luzów, po jakim przebiegu, etc - twierdził oczywiście, że turbo jest ok... Przejechałem się więc do niego, oglądam turbo, a tu gruchy nie ma, luz wzdłużny spory (ma nie być wcale), sztanga zatarta... Opieprzyłem gościa tylko, że przez niego muszę tracić czas i paliwo i wróciłem do domu;/

Opublikowano
  • Autor

ehhh bylo mu przynajmniej liscia sprzedac albo karnego kutasa za glupote nakleic :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.