Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spoko loko nie ma problemu

w nastepnz weekend mnei nie bedyie bo lece na torwar na gale bokserska a poynie na dzialke :)

i chyba mi sie zamienilo z z y :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie też tak czasem mam - wkur.wia mnie to nie miłosiernie :wallbash: :wallbash: :wallbash::decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 20:51_________________________________________________w sumie to nie wiem czemu tak się czasem robi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no to szybka pilka wciskasz na ra ctrl + alt + shit :)

kilka kilka razy sprawdzasz i za ktoryms razem pomaga :)

Opublikowano

no to szybka pilka wciskasz na ra ctrl + alt + shit :)

kilka kilka razy sprawdzasz i za ktoryms razem pomaga :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy: nigdy nie wiedziałem jak to ogarnąć więc uruchamiałem ponownie kompa :polew: :polew: :polew: :polew: a to takie proste.

Człowiek uczy się całe zasrane życie a i tak głupi umrze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehehe dokladnie :)

skrot na zmiane jezyka :) chyba tak mi sie wydaje tak samo dziala jak nie masz polskich fontow :)

to samo zastosowanie :)

Opublikowano

odnośnie ogarniania kompów, programów etc.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219240.0

Pozdrówko dla Kimi-asa :decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 20:57_________________________________________________Pantonik chyba będzie potrzebne :vaglogi: czasem działa, czasem nie - i z reguły przestaje przy otwieraniu drzwi. Nie wiem czy to przypadkiem nie coś z wiązką :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

hehehe dokladnie :)

skrot na zmiane jezyka :) chyba tak mi sie wydaje tak samo dziala jak nie masz polskich fontow :)

to samo zastosowanie :)

w prawym dolnym rogu przy zegarku trzeba wejść w ustawienia języka [PL] i tam wywalić wszystkie języki poza Polski_Programisty i nie będzie się przełączać bo nie będzie miało na co ;)

[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 21:02_________________________________________________Mario z podpięciem pod kompa problemu nie ma....... :gwizdanie:

Opublikowano

Panton odnośnie ustawień języka to ja mam Polski (programisty) i Polski (214) a i tak się czasem przełącza :kwasny: ale spoko - ogarniam :decayed:

Opublikowano

Panton odnośnie ustawień języka to ja mam Polski (programisty) i Polski (214) a i tak się czasem przełącza :kwasny: ale spoko - ogarniam :decayed:

Polski (214) do wywalenia ..... ma zostać tylko Polski programisty

Opublikowano

hehehe dokladnie :)

skrot na zmiane jezyka :) chyba tak mi sie wydaje tak samo dziala jak nie masz polskich fontow :)

to samo zastosowanie :)

w prawym dolnym rogu przy zegarku trzeba wejść w ustawienia języka [PL] i tam wywalić wszystkie języki poza Polski_Programisty i nie będzie się przełączać bo nie będzie miało na co ;)

potwierdzam też miałem problemy zrobiłem jak Panton pisze i od jakiegoś już czasu nie mam z tym problemów
Opublikowano
  • Autor

tak tak Panton ma racje :) jak zawsze :P

ale juz nie chcialem utrudniac z wywalaniem jezykow po prostu

w standardzie jest ich kilka :) wywalone nie beda sprawialy problemow :)

a Kimiasz pocisnal :P heheheh to i ja mu zucilem wyzwanie :P;)

tez bez sensu ale co tam :) chlopak sie wychylil i troche chyba nie pomyslal do konca :)

chociaz szacuneczek za szczere checi :) mysle ze na forum nie brakuje ani programistow ani grafikow

pewnie nikogo nie brakuje :)

Opublikowano

więc nie ma się co wychylać bo nie wiadomo na kogo się trafi :gwizdanie:

chociaż Kimi trochę za ostro po nim pojechał :cool1:

Opublikowano

a co do wątku Kimiasza to chyba i ja się przyłączę :evil:

[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 21:59_________________________________________________

więc nie ma się co wychylać bo nie wiadomo na kogo się trafi :gwizdanie:

chociaż Kimi trochę za ostro po nim pojechał :cool1:

dokładnie... chłopak chciał dobrze a został sprowadzony do parteru.... :/

Opublikowano

Zaczynamy wieczorny alkoholizm...PYK'a ktoś? :wink4:

Opublikowano

ja pykam herbatkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zaczynamy wieczorny alkoholizm...PYK'a ktoś? :wink4:

z Toba zawsze

PYK[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 23:12_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nareszcie;D PYK!

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

i kolejny :D

Opublikowano

już się bałem, że nie będzie z kim wypić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.