Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

burza idzie

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak burza wlasnie wrocilem kurde cieplo jest jak w lipcu 2007 :D

Opublikowano

ciepło ciepło.....potwierdzam :naughty:

Opublikowano

:beer1:

Opublikowano

co taka cisza????? każdy czeka na losowanie ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mieszają kulkami

Opublikowano
  • Autor

c**j by strzelil tego totolotka :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 22:30_________________________________________________co wypadło :D

Opublikowano
  • Autor

c**j jak zawsze :D trafilem jedynke :D

Opublikowano

eno ja mam jedynkę i dwie dwójki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

szacun :D

Miska nie ma a by sie przypucowal

i albo trafil 6 i wlasnie wybiera nowa a4 albo lezy pijany ze szczescia :D:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 22:43_________________________________________________2 szostki byly po ponad 28 baniek dostali huh k**wa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 22:59_________________________________________________:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 23:00_________________________________________________Co mówi Rembiszewski jak siada na klopa?

Komora jest pusta, następuje zwolnienie blokady i zaczynamy...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

czekaj ja tez cos dobrego dzis czytalem :D[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 23:11_________________________________________________Zaadoptuj Greka. Będzie za Ciebie robił to, na co nie masz czasu. Będzie

spał do 11, przesiadywał w kawiarniach i na plaży a wieczorem pił wino z

przyjaciółmi. A Ty będziesz mógł skupić się na pracy

--------------------------------------------------------------

Idą Jaś z Małgosia przez mostek i Małgosi zachciało się sikać. Usiadła na

poręczy mostu i sika. Nagle krzyczy

- Jasiu, Jasiu nasikałam do kajaka.

Jasio wychyla się przez poręcz:

- To nie kajak to twoja cipka się odbija w wodzie.

--------------------------------------------------------------

- Jak smakuje owłosiona cipka?

- Jak landrynka spod szafy.

--------------------------------------------------------------

Miejski autobus. Nastolatek do kaszlącej staruszki:

- Na zdrowie, babciu!

- Przecież zakaszlałam a nie kichnęłam, chłopcze... - odpowiada zdziwiona

staruszka.

- Dla mnie to babcia mogła się i c**jem zadławić! Dla harcerza najważniejsze

to być grzecznym!

--------------------------------------------------------------

Jaki jest pierwszy pkt w przepisie na sos Romski?

1. Idź na targ i zapierdol kilo pomidorów

--------------------------------------------------------------

- Czarny wyszczupla, tak?

- Tak...

- Gówno prawda, czarny kradnie!

Opublikowano

Miejski autobus. Nastolatek do kaszlącej staruszki:

- Na zdrowie, babciu!

- Przecież zakaszlałam a nie kichnęłam, chłopcze... - odpowiada zdziwiona

staruszka.

- Dla mnie to babcia mogła się i c**jem zadławić! Dla harcerza najważniejsze

to być grzecznym!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano
:kawa:
Opublikowano

Eh no i jednak ide do pracy nie wygrałem :P ale spoko rodzice jeszcze nie sprawdzili więc teoretycznie jestem milionerem jeszcze :P

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

ja zaraz sprawdzę :naughty: jeśli wygrałem to będę leżał i wybierał ale dopiero w Sobotę Panie Sebastianie :cool1:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 06:53_________________________________________________

Po weryfikacji danych - będę leżał w Sobotę...............................................................................

Ale zjebany po ciężkiej pracy :evil: :evil: :evil::kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

I wybierał sobie będę nową A4 ale na tapetę do kompa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: ja trafilem 1 kulke :tongue4:
Opublikowano

i kolejny dzień kamieniołomów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.