Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie spać.... zwiedzać.... :bicz:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 02:00_________________________________________________dobra trzeba się 2h kimnąć..... więc PSTRYK :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka z rana ludziska :P

dobrze że już czwartek jest :)

A nie chwaliłem się znalazł się pracownik i już robi zlecenie a w zanadrzu są jeszcze 3 inne tylko szkoda że w Łodzi tylko jedno a tak to Łowicz i Bełchatów ale znowu w tych konkret kasa :P

Opublikowano
:siema: nie sie usuneli tylko zapracowani ludzie sa :kox: z pracy zjezdzam to ledwo co na ruszt cos wrzuce i spadam wyjezdzac te nieszczesne godz. na prawku wracam ok 20 :disgust: i jestem zjebany jak kon po westernie a w weekendy dzialka city :gwizdanie: ale teraz juz sie postaram poprawic :rolleyes::decayed:
Opublikowano

:siema: nie sie usuneli tylko zapracowani ludzie sa :kox: z pracy zjezdzam to ledwo co na ruszt cos wrzuce i spadam wyjezdzac te nieszczesne godz. na prawku wracam ok 20 :disgust: i jestem zjebany jak kon po westernie a w weekendy dzialka city :gwizdanie: ale teraz juz sie postaram poprawic :rolleyes::decayed:

:good: bo już się przestraszyłem :wink4:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi: spadam do roboty
Opublikowano

Tomki na prezydenta :drunk::nose::sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

heeh i tu Cie ponieslo :P

Opublikowano

co tu zrobić żeby zrobić i się nie narobić :mysli:

Opublikowano

co tu zrobić żeby zrobić i się nie narobić :mysli:

grac w lototka :polew: albo robnac NBP :tongue4:
Opublikowano

też się nad tym zastanawiałem ale brak chętnych :D

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

bartek1605, zapieeer....ć !!!! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

już mam dość :tongue4:

Opublikowano

już mam dość :tongue4:

Oooo, juuuuż?

A do emeryturki jeszcze daleeeeeeekooo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

i to jest straszne

Opublikowano
  • Autor

ja sie pisze w razie co ;P[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:53_________________________________________________no jebne zaraz ze smiechu

http://moto.wp.pl/kat,121,title,Drakonskie-przepisy-w-Unii,wid,13836365,wiadomosc.html

Opublikowano

ja sie pisze w razie co ;P[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:53_________________________________________________no jebne zaraz ze smiechu

http://moto.wp.pl/kat,121,title,Drakonskie-przepisy-w-Unii,wid,13836365,wiadomosc.html

:facepalm:
Opublikowano

ja sie pisze w razie co ;P[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:53_________________________________________________no jebne zaraz ze smiechu

http://moto.wp.pl/kat,121,title,Drakonskie-przepisy-w-Unii,wid,13836365,wiadomosc.html

Pojebało ich w tej Brukseli do końca

Ja proponuję rozwiązanie, które w 100% ograniczy liczbę ofiar wypadków: dopuszczalna prędkość: 0 km/h. Jak wszystkie auta będą stały, nic nikomu się nie stanie. :gwizdanie:

Opublikowano

jak sie bryczkami konnymi jezdzilo tez byly wypadki

Opublikowano

już mam dość :tongue4:

Oooo, juuuuż?

A do emeryturki jeszcze daleeeeeeekooo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

emerytury? :D :D :D [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 11:00_________________________________________________

ja sie pisze w razie co ;P[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:53_________________________________________________no jebne zaraz ze smiechu

http://moto.wp.pl/kat,121,title,Drakonskie-przepisy-w-Unii,wid,13836365,wiadomosc.html

:facepalm:

nom co..... socjalizm pełną gębą.... "państwo dba" o obywatela..... model opiekuńczego państwa.... :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
  • Autor

heheh ja jestem za tym zeby kazdy mial wypasionego kuca szetlandzkiego :D ale by byly wtedy spoty :D i nik by nie przekraczal predkosci :) i wypadkow mniej :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.