Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba ma nadzieję, że na imprę pojechałeś

images.jpg

założyłeś :wink4: na drogę powrotną

108565848740839255.jpg

wziąłeś ze sobą parę groszy :cool1:

2685180031_be80d20d9f.jpg

i będziecie bawić się przy porządnym sprzęcie :good:

gadzety_z_prlu.jpg

lub ewentualnie

Radiomagnetofon_Kasprzak_4842721.jpg

a na rano przygotowałeś się odpowiednio :>

633933793333109829.jpg

:good: :good: :good::decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 23:22_________________________________________________

chrissu chyba masz rację :decayed::good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i kartki na paliwo by móc zatankować swą gablotę oczywiście Etyliną 78 (niebieską) pamiętacie bo ja Tak :decayed:

t_prl_20.jpg

Opublikowano

no i kartki na paliwo by móc zatankować swą gablotę oczywiście Etyliną 78 (niebieską) pamiętacie bo ja Tak :decayed:

t_prl_20.jpg

nawet pamiętam jak pachniała :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

komarka tankowałem :polew: :polew: :polew:

jeszcze się mieszało z Luxem w takim blaszanym mieszalniku :polew:

Opublikowano

kurde średnio pamiętam te kartki :gwizdanie:

Opublikowano

komarka tankowałem :polew: :polew: :polew:

jeszcze się mieszało z Luxem w takim blaszanym mieszalniku :polew:

nie miałem komarka :confused4: ale pamiętam porywaczki dzieci

z9376628_O.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

ku....a :doh1: :doh1: :doh1: jaki ja stary jestem :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 23:37_________________________________________________

kurde średnio pamiętam te kartki :gwizdanie:

ja pamiętam jak dostałem od Ś.P. Matuli :confused4: taką kartkę z powiastką - "Stój synek w kolejce, jak podasz to pani odetnie, poda ci np. cukier i będzie gitez majonez" :wink4:

Opublikowano

były czasy....... ale Turbówki zbierałem - tam była podana max prędkość.... wiadomo, te najszybsze były najcenniejsze :D

Opublikowano

też sie wystałem po cukier :polew: :polew: :polew:

mnie straszyli

wo_ga.jpg

jeszcze pocztówki zbierałem :naughty:

Opublikowano

też sie wystałem po cukier :polew: :polew: :polew:

mnie straszyli

wo_ga.jpg

jeszcze pocztówki zbierałem :naughty:

no, taką Wołgą latał mój wujo na TAXI po Łodzi z numerem bocznym "3" - trzecia taxi w Łodzi :wink4:

Opublikowano

i musiałem prenumerować takie pismo Kraj Rad pamiętacie :?:

kraj_rad.jpg

Dobra Towarzysze ja to uciekam w kokon :lazy:

Opublikowano

smol widzisz :decayed: dowiesz się coś o A4 a i jeszcze troszkę historii liźniesz :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:D:D:D:D
Opublikowano

i musiałem prenumerować takie pismo Kraj Rad pamiętacie :?:

kraj_rad.jpg

Dobra Towarzysze ja to uciekam w kokon :lazy:

ja tego nie czytałem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 23:59_________________________________________________

smol widzisz :decayed: dowiesz się coś o A4 a i jeszcze troszkę historii liźniesz :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

no był i znikł :polew: :polew:

no ja też będę po woli uciekał :cool1: :cool1: :cool1:

Pantonik Terminatorze Miłej nocki i do zobaczyska jutro :good:

tj. dzisiaj :decayed:

Opublikowano

co ciekawego.... w tamtych czasach gdzie nic nie było wychodziło tyle developerów w różnych dziedzinach a teraz, że tak to określę młodzi (obecne gimnazjum) formatują sobie łepetynki jakimś gównem w TV czy uważają za osiągnięcie zgranie mp3 z pendriva

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 00:04_________________________________________________przy obecnie dostępnych możliwościach o internecie nawet nie wspomnę wychodzi tyle kretynów na świat... a wtedy nic nie było i ilu developerów wyszło.... ciekawa zależność...

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 00:06_________________________________________________Uuuuuuuuuuu to już wszyscy w kimę uciekają.... :disgust::baseball:

Opublikowano

co ciekawego.... w tamtych czasach gdzie nic nie było wychodziło tyle developerów w różnych dziedzinach a teraz, że tak to określę młodzi (obecne gimnazjum) formatują sobie łepetynki jakimś gównem w TV czy uważają za osiągnięcie zgranie mp3 z pendriva

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 00:04_________________________________________________przy obecnie dostępnych możliwościach o internecie nawet nie wspomnę wychodzi tyle kretynów na świat... a wtedy nic nie było i ilu developerów wyszło.... ciekawa zależność...

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 00:06_________________________________________________Uuuuuuuuuuu to już wszyscy w kimę uciekają.... :disgust::baseball:

Pantonik powiem Ci szczerze, że też się ostatnio nad tym zastanawiałem - takie luźne rozmyślanie - zupełnie nie w mojej branży :mysli: i mam podobne wnioski :cool1:

Jeszcze raz - Miłej nocki :good: :good: :good:

Melduję, że się odmeldowuję :wink4::hi:

Opublikowano
:wink4::hi:
Opublikowano

Pantonik powiedz mi jak moj kluczyk :gwizdanie:

Opublikowano
:siema: PRL-owskie stare rowery :polew:
Opublikowano
:hi: :hi: dzis chociaz slonce przywitalo rano[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 09:26_________________________________________________ja pamietam TURBO i te z Kaczorem Donaldem :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.