Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Pantonik powiedz mi jak moj kluczyk :gwizdanie:

nie mam jeszcze kabla więc nie mam czym tego zrobić.... Bartas będę miał kabelek to wtedy dam znać nawet na prv i możesz na tygodniu podjechać... to jest 15min roboty tylko muszę mieć czym wyciągnąć PIN z Twojego licznika, który jest niezbędny do kodowania immo

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 11:17_________________________________________________smol wpadaj na spota to dogadasz sprawę rozrządu...... (części i robocizny)

Panton zaopatrujesz się w kabel do wyciągania pinu? Ja mam drugi kluczyk nowy i nie zakodowany mógłbym się do Ciebie uśmiechnąć w sprawie PINu? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantonik powiedz mi jak moj kluczyk :gwizdanie:

nie mam jeszcze kabla więc nie mam czym tego zrobić.... Bartas będę miał kabelek to wtedy dam znać nawet na prv i możesz na tygodniu podjechać... to jest 15min roboty tylko muszę mieć czym wyciągnąć PIN z Twojego licznika, który jest niezbędny do kodowania immo

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 11:17_________________________________________________smol wpadaj na spota to dogadasz sprawę rozrządu...... (części i robocizny)

Panton zaopatrujesz się w kabel do wyciągania pinu? Ja mam drugi kluczyk nowy i nie zakodowany mógłbym się do Ciebie uśmiechnąć w sprawie PINu? :wink4:

Chyba niestety od Ciebie się nie wyciągnie zwykłym can commander'em - napisz rok auta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

dolecial jak to Marcin powiedzial tylko jedz ostroznie ;) no rpawie sie udalo ;)

DJ przetestowalem to ze hantle nie trzymaja a jak ? stanalem na swiatlach iiiiii byla malutka gorka ktorej nie widzialem :P i nie trzymalem

hebelka :P no i przyjebalem w land cruisera :D hyh ;) sie zdziwilem nie powiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nieeee jak wysiadlem to sie uspokoil ;P heheh podalismy sobie rece popatrzylismy z racji tego ze nic nie bylo widac no to co tu pisac; )

jak umyje to wyjdzie pewnie jakas ryska u mnie u niego nic ;) takze luzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee trzeba popracowac ;) troche :)[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 00:48_________________________________________________ :kox:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 01:00_________________________________________________ :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

ee trzeba popracowac ;) troche :)[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 00:48_________________________________________________ :kox:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 01:00_________________________________________________ :gwizdanie:

Seba 05.17 ty coraz wcześniej zaczynasz pracę :shocked::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...