Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jest ale nie u chłopów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurde to juz nie pierwszy raz :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co zrobić, życie płynie... :naughty:

Opublikowano

No i ilu takich typow bylo Panie dyrektoze?:D

no bylo ich troszke oj bylo :kox:
Opublikowano

Sebek chyba skończyłeś zasysać :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak tak skonczylo sie nawet nie widzialem ;)[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 15:26_________________________________________________podziekowal oczywiscie :good:

Opublikowano

Ja dołączyłem, jak było 600 czy coś koło tego :kox:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 16:19_________________________________________________

DJ, dzięki za pomoc, nie wiem, jak tam Teściu ogarnął temat, bo jeszcze nie dzwoniłem, ale i tak wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
:cool1: co tam, jak tam kulegi i kuleżanki :decayed::naughty:
Opublikowano
  • Autor

Czeeeeeeeeeeeesioooooooooooooooooooooooooooooooo Woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooon

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 18:33_________________________________________________ale cisza :D

Opublikowano

co cisza!!!!!!!!!!!!!!

ja się odzywam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ooooo ale masz fajny avatar :D:evil::slina::evil:

Opublikowano

Czeeeeeeeeeeeesioooooooooooooooooooooooooooooooo Woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooon

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 18:33_________________________________________________ale cisza :D

wszyscy przygotowują się do 21.10.2011 :confused4: :confused4: :confused4: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: trza ogarnąć wszystkie tematy do piątku :disgust:

Opublikowano
  • Autor

a no tak zapomnialem ze koniec swiata jest w piatek eeeeeeeeeeeeeeee to ja to pitole ide sobie walnac polowke :D:decayed:

Opublikowano

co cisza!!!!!!!!!!!!!!

ja się odzywam :naughty:

siemka Aniula - jak tam tematy zimowe :naughty: :gwizdanie: :cool1:

ooooo ale masz fajny avatar :D:evil::slina::evil:

potwierdzam - avatarek fpyte :good::decayed::wink4:

Opublikowano

a co bedzie wtedy??????? :mysli:

avatarek fajny a banerka jak nie był tak nie ma:(

Opublikowano
  • Autor

ocho cos czuje ze zaraz 3000 pekna :D :D : D

Opublikowano

a no tak zapomnialem ze koniec swiata jest w piatek eeeeeeeeeeeeeeee to ja to pitole ide sobie walnac polowke :D:decayed:

Seba dozuj emocje - walnij ćwiarę :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:37_________________________________________________

a co bedzie wtedy??????? :mysli:

avatarek fajny a banerka jak nie był tak nie ma:(

święta święta a po świętach ..........

Sky, sanki, :drunk::drinks::banan1::banan2::banan::thumbup:

Opublikowano

ocho cos czuje ze zaraz 3000 pekna :D :D : D

pomogłabym wam ale idę się wykąpać :tongue4:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:38_________________________________________________Wujo nme pekaj :wink4:

termin zabukowany, przyjeźdzamy 27 :good:

HEJ :>

Opublikowano

ocho cos czuje ze zaraz 3000 pekna :D :D : D

pomogłabym wam ale idę się wykąpać :tongue4:

daj spokój - za jakiś czas samo odpadnie :polew: :polew: :polew:

Jak z Zakopcem :?: :?: :?:

Opublikowano

ocho cos czuje ze zaraz 3000 pekna :D :D : D

pomogłabym wam ale idę się wykąpać :tongue4:

daj spokój - za jakiś czas samo odpadnie :polew: :polew: :polew:

Jak z Zakopcem :?: :?: :?:

CZYTAJ WYŻEJ :gwizdanie:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: OK :good: :good: :good::thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :pociesz: :pociesz: :pociesz::banan1: :banan1: :banan1::banan2: :banan2: :banan2::banan: :banan: :banan::radocha: :radocha:

Gitez Majonez :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.