Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rkwon, ja ciągle jadę ogólnorozwojówkę, więc mam 3 dni w tygodniu to samo :paker:

Piąty tydzień już :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no to jeszcze z 10 tygodni i mozesz zaczacv abc albo abab itd ;)

Opublikowano

rkwon, ja ciągle jadę ogólnorozwojówkę, więc mam 3 dni w tygodniu to samo :paker:

Piąty tydzień już :D

to ty Kimi jak przyjedziesz po nowym roku na spota to cie nie poznamy :kox::silacz: :silacz: :silacz:
Opublikowano

no to jeszcze z 10 tygodni i mozesz zaczacv abc albo abab itd ;)

No tak 20 tygodni w sumie planuję :wink4:

Mam sporo "masy" do nadrobienia, zanim wskoczę na wyższy poziom :D

[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:16_________________________________________________chriss, bez przesady, nie mam ambicji zostać drugim Burnejką :D

Opublikowano
:D:wink4:
Opublikowano
  • Autor

hehe oj tam burnejka wazne zeby dobrze wygladac

ja tam bebzona sie nigdy nie pozbede :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehe oj tam burnejka wazne zeby dobrze wygladac

ja tam bebzona sie nigdy nie pozbede :polew: :polew: :polew:

Sebek nie przesadzaj każdy ma swojego buddę :wink4: no może każdy :>
Opublikowano
  • Autor

hehe no budda budda ale wiesz co mi po fajnie wygladajacej lapie czy po tym ze mi klata urosla jak bebzon mam nadal jak mialem :P

fakt nie cwicze brzucha :D no chyba ze piwo :D a na silce teraz mam cel poddciagnac sie na drazku 10 razy ... to jakas masakra

pamietam jak przyszedlem to nawet raz nie dawalem rady :D takze cel mam zacny :P a uniesc te 100 kg nie jest latwo :P im wyzszy czlowiek

i dluzsze rece tym ciezej a ja mam nad wyraz dlugie jak na swoj wzrost :D

Opublikowano

chyba nie jest ze mna tak zle, bo na drazku jeszcze 10 razy daje rade :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chyba nie jest ze mna tak zle, bo na drazku jeszcze 10 razy daje rade :decayed:

fak :wallbash: :wallbash: :wallbash:

szacun bo wbre pozorom to nie jest takie proste :)

ale mamy inna mase :P do ogarniecia a moja masa to moj kapital :D [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:41_________________________________________________ocho manipulacja watek ozywa na nowo zaraz sie zacznie znowu :D

Opublikowano

oby to Twoje auto jutro odpalio :> A co do masy - w sumie ja duzo nie waze, bmi wzorowe, ale czy dziesieciokrotne podniesienie na drazku to wyczyn...chyba jednak nie;)

Opublikowano

coś po knociłem :kwasny:

chciałem napisać że też powinienem pochodzić na siłkę ale mnie się nie chce ;([br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:44_________________________________________________pamiętam jak w szkole średniej wygrałem zawody w robieniu brzuszków wisząc na drabinkach :naughty: ale to już historia ;(

a teraz.............szkoda gadać :gwizdanie:

Opublikowano

qrde, chyba nie bedzie przerabiania na C6 ;( :confused4: Raz, ze sie tacie nie chce tego robic i nie ma czasu zbytnio, dwa - napotykam problemy typu laczenia kawalka blotnika blaszanego (C5) z aluminiowym (C6). Duzo wiecej trzeba przerobic, zeby to mialo rece i nogi. Ja jeszcze chce sie tego podejmowac, ale tata niezbyt;/ No nic... Jestem zmuszony zrobic go w oryginale i sprzedac swoje b57... I tak nie jestem usatysfakcjonowany do konca, bo wolalbym jednak przerabiac :(

Opublikowano

DJ może na nity :naughty:

Opublikowano

i tak bym wykombinowal sposob laczenia, a w ostatecznosci kazal dospawac kawalek alu, no ale niestety widze, ze lipton jest;/

Opublikowano
  • Autor

oby to Twoje auto jutro odpalio :> A co do masy - w sumie ja duzo nie waze, bmi wzorowe, ale czy dziesieciokrotne podniesienie na drazku to wyczyn...chyba jednak nie;)

w brew pozorom zadko ktory facet jest w stanie sie podciagnac 10 razy w wiekszosic jest to 1-3 ...

takze wiesz :) mozesz sie czuc pozytywnie wyrozniony :D

no ciekawy jestem kolo poludnia zejde odpalic zobaczymy nie spodziewam sie cudow bo w sumie nic nie zrobilismy a skoro moj aku mocniejszy

to nei ma bata zeby odpalil od kopa ajesli odpali to zglupieje ...

[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:56_________________________________________________nie dobrze z a6 :/ jestem nie zadowolony ... :P ja mam malo do gadania co prawda ale ... ;P

Opublikowano

dobra, walic to... Pojezdze troche i opierdziele, moze kupie C6 kiedys :>

Opublikowano

dobra, walic to... Pojezdze troche i opierdziele, moze kupie C6 kiedys :>

dokładnie... i C6 przerobimy tył na polift..... bo ma kox światełka i cały tyłeczek :naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tobie to tylko tyłeczki w głowie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hyhhhyhyhy a co :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.