Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi nie rozumiesz tak naprawdę problemu... sprowadzasz to wszystko do podwórkowej utarczki a ta sytuacja pokazuje dobitnie, że regulamin tego forum jest tyle warty co papier w kiblu a regulamin jest podstawą nie tylko prawną funkcjonowania tego forum.

Jak ktoś podobnie myśli może zbojkotować na miesiąc to forum tak jak ja to zrobię - każdy ma swój rozum i zrobi jak uważa. Wystarczy, że część userów by tak postąpiła a panowie wiedzieliby, gdzie ich układziki i wałki mają miejsce - na pewno nie na forum.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi nie rozumiesz tak naprawdę problemu... sprowadzasz to wszystko do podwórkowej utarczki a ta sytuacja pokazuje dobitnie, że regulamin tego forum jest tyle warty co papier w kiblu a regulamin jest podstawą nie tylko prawną funkcjonowania tego forum.

Jak ktoś podobnie myśli może zbojkotować na miesiąc to forum tak jak ja to zrobię - każdy ma swój rozum i zrobi jak uważa. Wystarczy, że część userów by tak postąpiła a panowie wiedzieliby, gdzie ich układziki i wałki mają miejsce - na pewno nie na forum.

Ja wszystko rozumiem.

Tylko, że ja wchodzę tu na forum, żeby pogadać z Wami, dowiedzieć się czegoś o swojej Adzie itepe.

A reszta mi lata, łącznie z układzikami i wałkami, bo nie ma to żadnego, absolutnie żadnego wpływu na moje życie.

Toruń :D

Opublikowano

dobra typy, który pierdyknie sztaganika :cool1:

Opublikowano

Uwaga mam propozycje żebyśmy się przyłączyli do protestu naszego kolegi Pantona i do niedzielnego spotu solidarnie nie pisali postów :mysli:

Na spocie dogadamy szczegóły co robimy dalej :zemdlal:

Opublikowano

mnie to obojętne żeby tylko było z kim wypić :polew:

Opublikowano

Uwaga mam propozycje żebyśmy się przyłączyli do protestu naszego kolegi Pantona i do niedzielnego spotu solidarnie nie pisali postów :mysli:

Na spocie dogadamy szczegóły co robimy dalej :zemdlal:

Róbcie sobie co chcecie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja nie mam zamiaru rezygnować z bytności na forum w imię jakiś krucjat.

Opublikowano

a kto ze mną zaraz nie wypije ten ciotka :polew:

Opublikowano

bartek1605 juz chyba popil bo taki humorek dobry:P

Też mi się tak wydaje :D

No ja mam jeszcze Tyskie, ale czekam, bo widzę, że zaraz we Włocławku zostanę sam w przedziale, bo się tu wszyscy szykują do wysiadki :D :D :D

Chyba sobie obejrzę Tokyo Drift, akurat 2 godziny do Łodzi zostały, a dawno nie oglądałem :D :D

Opublikowano

dopiero otworzyłem butelczyne :)

tylko 2 driny poszły

Opublikowano

Dobra, ja się wyłączam, do jutra :papa:

Opublikowano

to ja sobie tez nie odmowie :gwizdanie:

Opublikowano

Uwaga mam propozycje żebyśmy się przyłączyli do protestu naszego kolegi Pantona i do niedzielnego spotu solidarnie nie pisali postów :mysli:

Na spocie dogadamy szczegóły co robimy dalej :zemdlal:

Róbcie sobie co chcecie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja nie mam zamiaru rezygnować z bytności na forum w imię jakiś krucjat.

Kimi nie masz kręgosłupa - takie jest moje zdanie.

Opublikowano

Panton --- tyle czasu tutaj sie nic nie dzialo, ze nikt nawet nie zauwazy, na pewno Ciebie

Opublikowano

szkoda gadać, :drinks: a kto nie wypije niech się pod stół skryje :P

Opublikowano

ja niestety niezbyt mam co pić, ale trudno :tongue4: Wypijcie za spokój i uczciwość na forum :wink4:

Opublikowano

dj kiedy robimy moj bagaznik.... no przydalo by sie juz :gwizdanie:

Opublikowano

jakieś "dobry wieczór" chociaż, czy coś :tongue4: Od poniedziałku kombinujemy, bo jutro jadę na balety

Opublikowano

poniedzialek mam wolny wiec moge podjechac, wymyslmy cos bo juz mnie wkurza brak rolety a kupe kasy wydalem zeby byla

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.