Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

co polecial kto polecial ?

tak pomyślałem, że dłubiesz robotę i $$$$$$$$$$$$$ :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 01:10_________________________________________________ :wallbash: chusteczkowo chula mi net - nie nadążam :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Mariano, no po takich groźbach nie pojechać dzisiaj na myjnię to będzie grzech :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bojkotuje mycie auta przez całą zimę :P i na 1 listopada do lansu po cmentarzach też nie umyję!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM SERDECZNĄ PROŚBĘ DO TYCH Z WAS, KTÓRZY BĘDĄ DZIŚ NA SPOCIE

Mam trochę za mało płynu chłodzącego, na szybko przejeżdżanych zakrętach w lewo, gdy Ada przechyla się na prawą stronę i czujnik poziomu płynu zostaje "odkryty", zapala mi się na desce kontrolka.

Chciałbym uzupełnić jego poziom o 0.5-0.7 litra (doraźnie), gdyż i tak w listopadzie mam w planie wymianę całego płynu wraz z termostatem i stąd zapytuję, czy ktoś dysponuje taką ilością tego płynu i mógłby mi dzisiaj na spocie sprzedać.

Mam w tej chwili zalany niebieski (ostatnia wymiana dokonywana była w Niemczech i nie mam żadnej informacji, jaki to jest płyn, ale przypuszczam, że jakiś przewidziany fabrycznie).

Także bardzo proszę, jeśli komuś została gdzieś taka ilość i mógłby mnie wspomóc - będę wdzięczny.

Oczywiście zapłacę :wink4: :wink4: :wink4:

Ewentualnie mam pytanie, czy mogę jako dolewkę doraźnie zastosować koncentrat płynu Statoila (mam dwa litry tegoż) - przywiozę go też na spota w celu obcenienia, czy się na taką dolewkę będzie nadawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie wszystkie płyny robione są na glikolu i są mieszalne, mam tylko 5l. opakowania

kolor niema znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie wszystkie płyny robione są na glikolu i są mieszalne, mam tylko 5l. opakowania

kolor niema znaczenia

Czyli mogę dolać jakby co tego koncentratu Statoila? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz

skoro i tak masz w planach wymiane całego płynu to tym bardziej bym się nie przejmował

Dzięki, tak myślałem, ale wolałem się upewnić.

BTW, jak będę wymieniał, mogę od Ciebie zakupić taką "piątkę" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...