Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co polecial kto polecial ?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raczej mysle ze jutro bedzie lepiej ;)

Ja również - jutro chyba zlatywamy się na REALU cy są jakieś inne planiochy :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy jaka pogoda bedzie tak mysle jak bedzie przyzwoicie to real a jak kibel to moze byc port i go carty :)

Opublikowano

co polecial kto polecial ?

tak pomyślałem, że dłubiesz robotę i $$$$$$$$$$$$$ :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 01:10_________________________________________________ :wallbash: chusteczkowo chula mi net - nie nadążam :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

nie dzisiaj sie sam zdlubalem a wlasciwie wczoraj wiec wegetuje i lece w kokonik ;) godzinke dluzej mozna dzisiaj pospac ;)

:hi:

Opublikowano

nie dzisiaj sie sam zdlubalem a wlasciwie wczoraj wiec wegetuje i lece w kokonik ;) godzinke dluzej mozna dzisiaj pospac ;)

:hi:

do zobaczyska :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nom pozdo pozdro :)

Opublikowano

Żeby nie było

DZIŚ WSZYSTKIE :a4fan: UMYTE I W OGÓLE - ŻEBY NIE BYŁO ŻE KTOŚ NIE ZDĄŻYŁ LUB NIE MIAŁ CZASU ETC. :bicz3: :bicz3: :wink4: :wink4: :wink4: [br]

Opublikowano
:hi: witam :)
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

sniadanko i jazda w trase

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Mariano, no po takich groźbach nie pojechać dzisiaj na myjnię to będzie grzech :D :D :D

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

ja bojkotuje mycie auta przez całą zimę :P i na 1 listopada do lansu po cmentarzach też nie umyję!! :evil:

Opublikowano

MAM SERDECZNĄ PROŚBĘ DO TYCH Z WAS, KTÓRZY BĘDĄ DZIŚ NA SPOCIE

Mam trochę za mało płynu chłodzącego, na szybko przejeżdżanych zakrętach w lewo, gdy Ada przechyla się na prawą stronę i czujnik poziomu płynu zostaje "odkryty", zapala mi się na desce kontrolka.

Chciałbym uzupełnić jego poziom o 0.5-0.7 litra (doraźnie), gdyż i tak w listopadzie mam w planie wymianę całego płynu wraz z termostatem i stąd zapytuję, czy ktoś dysponuje taką ilością tego płynu i mógłby mi dzisiaj na spocie sprzedać.

Mam w tej chwili zalany niebieski (ostatnia wymiana dokonywana była w Niemczech i nie mam żadnej informacji, jaki to jest płyn, ale przypuszczam, że jakiś przewidziany fabrycznie).

Także bardzo proszę, jeśli komuś została gdzieś taka ilość i mógłby mnie wspomóc - będę wdzięczny.

Oczywiście zapłacę :wink4: :wink4: :wink4:

Ewentualnie mam pytanie, czy mogę jako dolewkę doraźnie zastosować koncentrat płynu Statoila (mam dwa litry tegoż) - przywiozę go też na spota w celu obcenienia, czy się na taką dolewkę będzie nadawał.

Opublikowano

obecnie wszystkie płyny robione są na glikolu i są mieszalne, mam tylko 5l. opakowania

kolor niema znaczenia

Opublikowano

obecnie wszystkie płyny robione są na glikolu i są mieszalne, mam tylko 5l. opakowania

kolor niema znaczenia

Czyli mogę dolać jakby co tego koncentratu Statoila? :mysli:

Opublikowano

możesz

skoro i tak masz w planach wymiane całego płynu to tym bardziej bym się nie przejmował

Opublikowano

możesz

skoro i tak masz w planach wymiane całego płynu to tym bardziej bym się nie przejmował

Dzięki, tak myślałem, ale wolałem się upewnić.

BTW, jak będę wymieniał, mogę od Ciebie zakupić taką "piątkę" ?

Opublikowano

niema problemu :wink4:

Opublikowano

chyb aktos nie przestawił zegarka na forum jeszcze:D

witam w niedziele po której nastąpi wolny poniedziałek a potem wolny wtorek:D

wpadłbym szybciej ale neta nie było od rana :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.