Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

o_O [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:07_________________________________________________

mnie dzisiaj też gościu chciał znowu przez cały bok przejechać ale w ostatniej chwili odbiłem :tongue4:

mnie tez juz na 1 Maja blisko pracy jechał obok z tyłu troche a potem sru i centralnie przede mnie bez migacza i tylko hamulce mnie uratowały :confused4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:11_________________________________________________

Kur*a mać, je*ana Łódź. Gościu mi przy*ebał w lewy bok i mam załatwiony cały bok od przednich drzwi do tyłu :confused4:

tez bym mu przy* :D a tak na poważnie nie masz tablic EZG, inaczej ewidentnie twoja wina :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_O [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:07_________________________________________________

mnie dzisiaj też gościu chciał znowu przez cały bok przejechać ale w ostatniej chwili odbiłem :tongue4:

mnie tez juz na 1 Maja blisko pracy jechał obok z tyłu troche a potem sru i centralnie przede mnie bez migacza i tylko hamulce mnie uratowały :confused4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:11_________________________________________________

Kur*a mać, je*ana Łódź. Gościu mi przy*ebał w lewy bok i mam załatwiony cały bok od przednich drzwi do tyłu :confused4:

tez bym mu przy* :D a tak na poważnie nie masz tablic EZG, inaczej ewidentnie twoja wina :polew: :polew: :polew: :polew:

co do EZG, to moja żona zawsze mi mówi uważaj EZG przed nami ,nie wiadomo co zrobi :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_O [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:07_________________________________________________

mnie dzisiaj też gościu chciał znowu przez cały bok przejechać ale w ostatniej chwili odbiłem :tongue4:

mnie tez juz na 1 Maja blisko pracy jechał obok z tyłu troche a potem sru i centralnie przede mnie bez migacza i tylko hamulce mnie uratowały :confused4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:11_________________________________________________

Kur*a mać, je*ana Łódź. Gościu mi przy*ebał w lewy bok i mam załatwiony cały bok od przednich drzwi do tyłu :confused4:

tez bym mu przy* :D a tak na poważnie nie masz tablic EZG, inaczej ewidentnie twoja wina :polew: :polew: :polew: :polew:

co do EZG, to moja żona zawsze mi mówi uważaj EZG przed nami ,nie wiadomo co zrobi :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

jeszcze na kwiatuszków z EPA trzeba bardzo uważać :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:34_________________________________________________

Mi wujo zawsze kazał uważać na ..ujów w kapeluszach - Niedzielni kierowcy :polew:

czyli na Skoda Master Warchoł Team :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano z pokładu TLK Intercity GD -> EL :hi: :hi: :hi:

i jak co piątek, bujamyyyy się.... :D :D :D

Ale jest browar, jest papu, jest net i jest forum - więc jest dobrze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano z pokładu TLK Intercity GD -> EL :hi: :hi: :hi:

i jak co piątek, bujamyyyy się.... :D :D :D

Ale jest browar, jest papu, jest net i jest forum - więc jest dobrze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Kimi tak spytam z ciekawości - czy w tej chwili są jeszcze wagony typu "Wars" :?: :?: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są, ale niestety, nie w pociągach TLK

Tylko w ekspresach Intercity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: czyli pozostają własnoręcznie zrobione kanapeczki i browarek z Biedroneczki :decayed: :decayed:

Broń Boże nie wyśmiewam się - żebyś mnie źle nie zrozumiał :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są bułki z paprykarzem, są Carlsbergi - wszystko jest :D

Paprykarz mmmmmmmmm :slina: :slina: :slina: zaraz idę zrobić sobie kanapasa :decayed::good: :good:

Podskocz tu do mnie, jestem tak mniej więcej 20km za Bydgoszczą w kierunku Torunia - mam jeszcze dwie bułeczki, to Cię poczęstuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są bułki z paprykarzem, są Carlsbergi - wszystko jest :D

Paprykarz mmmmmmmmm :slina: :slina: :slina: zaraz idę zrobić sobie kanapasa :decayed::good: :good:

Podskocz tu do mnie, jestem tak mniej więcej 20km za Bydgoszczą w kierunku Torunia - mam jeszcze dwie bułeczki, to Cię poczęstuję :D

:decayed: chyba, że Helipopterem ale to dopiero w Poniedziałek - jutro wygrywam w Lotto więc sam rozumiesz :gwizdanie: ale dzięki za zaproszenie :hi: :hi: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca MPK Łódź jak mi skasował przedni bok- tłumaczył sie tak-----a bo baba za kierownicą i do tego EZG :decayed: no ale poki co Kodeks jest ten sam dla hrabiostwa z EL -i zapłacił za to że mnie" nie zauważył na pasie ruchu" Generalnie współczuję "dupościsku" rejestracyjnego , ja nie mam kompleksów. W końcu skończyłam łódzką szkołę jazdy, uczył mnie facet(wojskowy były) i egzamin zdałam też w Łodzi. Patrząc na nasze ulice poziom jazdy i kultura osobista nie mają nic wspólnego z tablicą rejestracyjną. W moim bloku sami "łodzianie" na tablicach hahahaha , tansze mieszkania w Zgierzu, dojazd szybki a auta za nic nie przerejestrują :polew: :polew: bo nie chcą być zaszufladkowani.

a Ponton kiedy kończy ten strajk ?? :mysli:

MArio rozklejales te lampy swoje? potrzebuje twój patent na czyszczenie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca MPK Łódź jak mi skasował przedni bok- tłumaczył sie tak-----a bo baba za kierownicą i do tego EZG :decayed: no ale poki co Kodeks jest ten sam dla hrabiostwa z EL -i zapłacił za to że mnie" nie zauważył na pasie ruchu" Generalnie współczuję "dupościsku" rejestracyjnego , ja nie mam kompleksów. W końcu skończyłam łódzką szkołę jazdy, uczył mnie facet(wojskowy były) i egzamin zdałam też w Łodzi. Patrząc na nasze ulice poziom jazdy i kultura osobista nie mają nic wspólnego z tablicą rejestracyjną. W moim bloku sami "łodzianie" na tablicach hahahaha , tansze mieszkania w Zgierzu, dojazd szybki a auta za nic nie przerejestrują :polew: :polew: bo nie chcą być zaszufladkowani.

a Ponton kiedy kończy ten strajk ?? :mysli:

MArio rozklejales te lampy swoje? potrzebuje twój patent na czyszczenie :>

Ja nie napisałem tego złośliwie,też pochodzę ze Zgierza i większość rodziny mieszka w Zgierzu.Żona dlatego tak mówi, że Ci ze Zgierza to nie wiadomo co zrobią :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, nie rozklejałem lamp :no: rozkręciłem tylko tyle ile można było rozkręcić, potem czyściutka szmatka, zagięty drut aby wszędzie się dostać i na przód :ad:. Wiem, że to troszkę po McGajwerowsku ale efekt był taki jaki chciałem, potem porządne skręcenie, nasmarowanie śrubek/wkrętów, uszczelnienie odpowietrzników i regulacji i jest Gitez Majonez :good: zapomniałem o parowaniu lamp, no i lampy oczywiście przejrzały :good::decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...