Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

z nudów człowiek za różne tematy się bierze :decayed:

ja ostatnio rezalem olowek w praci i zrobilem mega zapalke :polew::decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: kłysiu masz jakąś fotę z tego rezania :naughty: :naughty: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

z nudów człowiek za różne tematy się bierze :decayed:

ja ostatnio rezalem olowek w praci i zrobilem mega zapalke :polew::decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: kłysiu masz jakąś fotę z tego rezania :naughty: :naughty: :polew: :polew:

:no: poszla o raz ale jak cos bede tworzyl zrobie foto story :decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak muszę wziąć czynny udział w dyskusji - nigdy nie zrobię upgrade'u na duży grill w innej marce, niż :audi::tongue4:

Dementuję stanowczo plotki, jakoby auto było własnością moich znajomych/rodziny/kolegów :> W ogóle to najbardziej wymiatało Uno przerobione na A3- widziałem kiedyś takie cudo;D

Mówcie, co chcecie, ale mimo, że tata się nie zgodził na "projekt C6", to i tak go to nie ominie przy następnym aucie :gwizdanie: (chyba, że od razu będzie mnie stać, bez przerabiania :wink4:)

Póki co, rezam sobie C5 i zobaczymy, jak się tym jeździ. Jak dobrze pójdzie, to będzie na zimę Benzyna Sedan Quattro - Kimi... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh :)

tak jak ktos napisal nigdy bys nie wstawil przodu audi do kijanki ;)

:D :D :D i zycze Ci zeby Cie bylo stac na c7 :D :D :D

:> :> :>[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 00:16_________________________________________________nie spimy zwiedzamy kurna :D :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.29 :shocked: :shocked: Seba terminatorze :decayed: :decayed:

BTW

:hi: :hi: :hi:

oj tam oj tam wlasnie wtedy skonczylem odkurzac :polew: :polew: :polew: :polew:

i siadlem do obierania slonecznika :polew: :polew: :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 08:45_________________________________________________70470399d311.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:01_________________________________________________- Kochanie, porozmawiasz z synem na temat no wiesz kwiatki, pszczółki

- Dobra, dobra. Jutro z nim pogadam o masturbacji.

- Miałam na myśli seks.

- Nie wygłupiaj się. Przecież jest rudy.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:02_________________________________________________oj meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega sprawa

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Welcome To The Future: The EXODesk First Look![br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:09_________________________________________________===> ŁDZ :a4fan::witch::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Póki co, rezam sobie C5 i zobaczymy, jak się tym jeździ. Jak dobrze pójdzie, to będzie na zimę Benzyna Sedan quattro - Kimi...

I za to Cię lubię :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Szkoda, że nie manual, o ale nie można mieć wszystkiego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:44_________________________________________________

319153_279201675450631_167684246602375_714027_475880988_n.jpg

:nabijasie:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 13:06_________________________________________________

Ja chcę lato... :slina: :slina: :slina: :slina:

zachod-slonca-dupki1-jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 13:13_________________________________________________idz na basen :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło Wam wkleić kawałek d*py i od razu żeście się na forum zjawili.... :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło Wam wkleić kawałek d*py i od razu żeście się na forum zjawili.... :cool1: :cool1: :cool1:

:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur*a mać, je*ana Łódź. Gościu mi przy*ebał w lewy bok i mam załatwiony cały bok od przednich drzwi do tyłu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur*a mać, je*ana Łódź. Gościu mi przy*ebał w lewy bok i mam załatwiony cały bok od przednich drzwi do tyłu :confused4:

Uuuu.... nieciekawie :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Ale jego wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jego jego, nie wiem czy ją teraz oddać do ASO czy ciągnąć kase, zobaczymy ile wycenią.

No jak jego, to w sumie możesz do ASO, będziesz miał zrobione na oryginałach wszsytko. Tak mi się wydaje przynajmniej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...