Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spadam do Brużyczki Malej :D

do kogo :mysli: mam tam klienta :naughty: :naughty: podkreślam klienta :cool1: nie klientkę :decayed: :decayed:

a bylem inwentaryzacje budynku zawiesc jakiemus kolesiowi nie znam go :P ale uwaga uwaga 22km jechalem 2 godziny :)

a ja dzisiaj z Miskiem na trasie sie spotkalem

a ja Ciebie dzisiaj widziałem jak jechałeś przy lidlu na dąbrowie przy metalowcu. Machałem Ci, ale mnie nie widziałeś :(

Generalnie co widzę kogoś z Was to mi nie odmac**ją buuu, Tylko remik raz mi pomachał.

Ekipa się do mnie nie przyznaje ?!?! :decayed:

no wlasnie ramki by sie przydaly bo przeciez tyle a4 jezdzi ze sie nie ogladam za kazda Miska odrazu zauwazylem i nawet na CB krzyczalem

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siena smerfy :>

jak tam w Polen?????

pada??????????wiadomości atmosferyczne przed droga potrzebuje :gwizdanie:

Opublikowano

Tomek bo misiek ma przekleństwo zamiast tablic rej. i tyle :decayed: tak to byś nie zauważył :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 20:28_________________________________________________

Ania padało i troszkę jeszcze popaduje ale na święta ma być od 5 do 7'C oczywiście na + :good:

Opublikowano

dzięki :notworthy:

może jakoś dojedziemy :wink4:

Opublikowano

dzięki :notworthy:

może jakoś dojedziemy :wink4:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

dzięki :notworthy:

może jakoś dojedziemy :wink4:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: kiedy sie zobaczymy ?? :evil:

Opublikowano

oooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

chyba dopiero w wakacje :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 20:40_________________________________________________a przy okazji bo potem może być ciężko

Wszystkim Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

i jak to mówią w Szwecji

GOD JUL

DSC01890.jpg

:> :> :> :>

Opublikowano

Ekipa Łódzka Dziękuje Bardzunio :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak:

Dla ciebie i rodzinki również GOD JUL and dużo dużo prezentów i jeszcze raz zdrówka :decayed: :decayed: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

oooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

chyba dopiero w wakacje :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 20:40_________________________________________________a przy okazji bo potem może być ciężko

Wszystkim Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

i jak to mówią w Szwecji

GOD JUL

DSC01890.jpg

:> :> :> :>

jak to w wakacje ?? do Miska lecisz a ja nie moge sie spotkac ?? buuuuuuuuuuu

Wszystkiego naj naj :D nie zapomnij nigdy korzeni ze jestes z Lodzi Aniu :P :P :P:wink4::naughty:

gory prezentow i zeby nowy rok byl 50000000000000x lepszy niz 2011 :)

Opublikowano

Tomek bo misiek ma przekleństwo zamiast tablic rej. i tyle :decayed: tak to byś nie zauważył :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 20:28_________________________________________________

Ania padało i troszkę jeszcze popaduje ale na święta ma być od 5 do 7'C oczywiście na + :good:

zauwazyl bym bo chyba akurat wyprzedzalem jakis samochod :P i tak patrzylem co z naprzeciwka jedzie :D

Opublikowano

Sebciu ale Ania nie leci do mnie :confused4: nie lecimy do Zakopca :no: :no: :no:

Choć może jak będzie przelatywać to zajrzy :cool1: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 20:53_________________________________________________

Jak tam jutro :mysli: zlatujemy się z wieczorka :naughty: :naughty:

Opublikowano

można

Opublikowano

Sebciu ale Ania nie leci do mnie :confused4: nie lecimy do Zakopca :no: :no: :no:

Choć może jak będzie przelatywać to zajrzy :cool1: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 20:53_________________________________________________

Jak tam jutro :mysli: zlatujemy się z wieczorka :naughty: :naughty:

z wieczorka tzn kolo ktorej? bo ide znowu w pilke pograc jutro po pracy

Opublikowano

Sebciu ale Ania nie leci do mnie :confused4: nie lecimy do Zakopca :no: :no: :no:

Choć może jak będzie przelatywać to zajrzy :cool1: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 20:53_________________________________________________

Jak tam jutro :mysli: zlatujemy się z wieczorka :naughty: :naughty:

z wieczorka tzn kolo ktorej? bo ide znowu w pilke pograc jutro po pracy

w sumie to nie wiadomo - były hasła ostatnio o czwartku więc wspominam :gwizdanie:

gdzie na piłkę latasz :mysli:

Opublikowano

Sebciu ale Ania nie leci do mnie :confused4: nie lecimy do Zakopca :no: :no: :no:

Choć może jak będzie przelatywać to zajrzy :cool1: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 20:53_________________________________________________

Jak tam jutro :mysli: zlatujemy się z wieczorka :naughty: :naughty:

z wieczorka tzn kolo ktorej? bo ide znowu w pilke pograc jutro po pracy

w sumie to nie wiadomo - były hasła ostatnio o czwartku więc wspominam :gwizdanie:

gdzie na piłkę latasz :mysli:

wiesz co szczerze powiem ze nie wiem dokladnie gdzie idzimey bo ja sie tym nie zajmuje ale w gre wchodzi waclawa liceum podhalanska liceum i hala na malachowskiego badz 6 LO ale nie pamietam ulicy

Opublikowano
  • Autor

no ja moge jutro tak mysle :) moge jak dolece wiec obstawiam ze 20-21 bylo by w pytke ;) nie wiem czy ta gdzina Wam odpowiada :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

no ja moge jutro tak mysle :) moge jak dolece wiec obstawiam ze 20-21 bylo by w pytke ;) nie wiem czy ta gdzina Wam odpowiada :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

dla mnie spoczko/foczko :decayed: :decayed: :good: :good:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:36_________________________________________________

Seba, my w sumie i tak musimy się zjechać :naughty: jak nie jutro, to po jutrze na pewno :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jasne :) nie ma problemiku Mariano :D bede tam gdzie trzeba byc :):decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no ja moge jutro tak mysle :) moge jak dolece wiec obstawiam ze 20-21 bylo by w pytke ;) nie wiem czy ta gdzina Wam odpowiada :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

o i mnie pasi :D

Opublikowano
  • Autor
:good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.