Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a mnie dzisiaj nie bylo to oblukam jutro :D

Da Blue ;) hehehe

mozna by zrobic wlepki z logiem i naszymi nickami :D;)

Opublikowano
  • Autor

przypierdolila jak dzik w sosne :D:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No dobrze by bylo :D kogo tylko pamietam to bartka ktory na dziendobry wypomnial mi flaszke :D hehe tego co ma oslony pod szyba ktore mi sie by bardzo przydaly i na turbine :D:D:D[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 02:28_________________________________________________no dobra jest laska za maly pokoj ma chyba hehe

Opublikowano
  • Autor

heheh stary jak juz pamietasz imie Bartek to znasz polowe ludzi :D tu co drugi to Bartek :D

Opublikowano

smol zobacz ile masz płynu chłodniczego :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:>

Opublikowano

Już wiem co zrobić, żeby przy -20 nie było zimno

Laski łowią ryby

rozebrać się do stanika :polew: :polew:

Ahahaha

jak bym miał takie ciała w itp to do zera+5/7 sie rozgrzał

Opublikowano

A tam na parkingu to nie byla czasem S5 ?? czarna?

Opublikowano

smol zobacz ile masz płynu chłodniczego :gwizdanie:

mam na maxi sprawdzałw\em dzis BYKI [napisze po mojemu bo jestem pijany } po ciemku ][br]Dopisany: 05 Luty 2012, 02:45_________________________________________________

A tam na parkingu to nie byla czasem S5 ?? czarna?

po0wiem taj s5 je... rs6 nie było

Opublikowano

No ale w tamtym roku jakims cudem widzialem kolo urzedu na wroblewskiego audi R 8 ;] ajjj

Opublikowano

No ale w tamtym roku jakims cudem widzialem kolo urzedu na wroblewskiego audi R 8 ;] ajjj

a ja jeszczeb na realu rs6 nie widziałem, :confused4:

Opublikowano

Jedno i drugie :) i chcialem jakies hmm xenony wrzucic do tych lamp ale podobno nie ktore zarowki za duzej mocy moga z topic lampy .... i wiem wiem zeby miec xenony musze miec spryski na zderzaku na lampy no ale niestety mam audi przez liftem a jak pytalem o montaz to podobno jest duzo bardzo pitolenia i wkladu finans.[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 03:14_________________________________________________stopić * [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 03:15_________________________________________________i zarowki takie

http://moto.allegro.pl/cyfrowe-xenony-h1-4300k-hid-sprawdzona-jakosc-fv-i2051634149.html

Opublikowano

wygląd rzecz gustu :wink4:

producent, jeśli nie ori to DEPO/FK z soczewką

Opublikowano

ale te DEPO/FK to soczewki a ja chcialem te angele [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 03:24_________________________________________________bartek jestes na gadu? to na gg poklikamy chwile bo zaraz spadam spac

Opublikowano

bez soczewki niema co montować zenona

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.