Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 10:47 ----------

:tonguemad:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a080.gif
Opublikowano

siemka,

Wy też macie problem z zapamietaniem hasla przy logowaniu?

za każdym razem musze wysylac nowe haslo na maila, mimo zmiany na swoje przy pierwszym logowaniu... :/

Opublikowano
siemka,

Wy też macie problem z zapamietaniem hasla przy logowaniu?

za każdym razem musze wysylac nowe haslo na maila, mimo zmiany na swoje przy pierwszym logowaniu... :/

c041.gif nie ja nie miałem żadnych problemów .

Opublikowano

Siema,

lukasera ja mam to samo ;/. Na razie nie ogarniam tego forum ani trochę ;/

Opublikowano

Frugo bylem dzisiaj u Idczaka, powiem Ci ze Twoj stoi i nic nie robia, zderzak sciagniety a nadkole lewe juz nie

Opublikowano

wkońcu mam neta :D

Opublikowano
Frugo bylem dzisiaj u Idczaka, powiem Ci ze Twoj stoi i nic nie robia, zderzak sciagniety a nadkole lewe juz nie
Fruga auto bedzie pociete na plastry i pojdzie na czesci a oni zespawaja przod od Europy tyl od Anglii i mu wmuwia ze to jego :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
Fruga auto bedzie pociete na plastry i pojdzie na czesci a oni zespawaja przod od Europy tyl od Anglii i mu wmuwia ze to jego :polew: :polew: :polew:

ja to sie nie wtracam w ich polityke ale zapytali mnie czy jestem zadowoony to im odp ze oprocz tego ze nie zabezpieczyli plastiku przed pomalowaniem i oszalamiajacym tempem ich pracy to auto jezdzi

Opublikowano
wkońcu mam neta :D
wypłata przyszła i zapłaciłeś :kox:
Opublikowano
wypłata przyszła i zapłaciłeś :kox:

a u mnie wyplaty nadal brak ale dobrze ze dzis juz ostatni, to blizej niz dalej do wyplaty

Opublikowano
a u mnie wyplaty nadal brak ale dobrze ze dzis juz ostatni, to blizej niz dalej do wyplaty
a u mnie sie zrobiła kiszka w robocie troszke i kase jak dobrze pojdzie do stane w 2064 r. :polew::polew::polew:
Opublikowano

kabel telefoniczny za***ali :polew:

Opublikowano
kabel telefoniczny za***ali :polew:
:blink:

---------- Post added at 16:46 ---------- Previous post was at 16:35 ----------

Opublikowano

o matko, co drugie zdanie to Klysek....

Opublikowano
o matko, co drugie zdanie to Klysek....
:tongue4:
Opublikowano

Witam ale mamy srone głowna :D a ja dzis po wypłacie i juz po wypłacie hahahah

Opublikowano

ja jeszcze 10 dni na ryzu :/

Opublikowano

Powiem Ci Tomek że kiszka jest straszna;/ Ubezpieczyciel wysłał mi kosztorys na 5600, dzwonie do Idczaka o co chodzi. Ci gadają że oni swój kosztorys wysłali zaraz po oględzinach z rzeczoznawcą do firmy ubezpieczeniowej i czekają nadal na akceptacje i nie wiedza czemu firma ubezpieczeniowa jakiś swój kosztorys na zamiennikach zrobiony zresztą wysyła mi a nie im, według ich kosztorysu około 25 tysięcy. Dzwonie znów do firmy ubezpieczeniowej dowiedzieć się co jest grane to rzekomo od idczaka kosztorysu nie dostali, wiec pani mi podaje adres mail prawidłowy żeby jeszcze raz wysłać. Cholera! Dzwonie znów do idczaka ostro podkurwiony, oczywiście twierdzą że wysłali dawno na dobry mail a firma ubezpieczeniowa gra na zwłoke. Auto stoi nieruszone bo dopóki idczakowy kosztorys nie będzie przyklepany nie mogą nic ruszyć;/ Widzę że do wakacji chyba będzie się sprawa ciagneła jak tak dalej pójdzie....Polska!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.