Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gizmo - zmiana planów jednak nie jadę dzisiaj na spota, sorry :(

Kimias a myślałem że się ścigniemy kartami :disgust::smutas::thumbdown:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ej pany wypowie sie ktos madrze na temat Mercedesa CLK W 208 :eusathink:

Opublikowano
ej pany wypowie sie ktos madrze na temat Mercedesa CLK W 208 :eusathink:

:eusathink: już chyba kiedyś poruszałeś ten temat :eusathink:

Opublikowano
ej pany wypowie sie ktos madrze na temat Mercedesa CLK W 208 :eusathink:

:eusathink: już chyba kiedyś poruszałeś ten temat :eusathink:

nom tak ale teraz napisałem zeby ktos sie madrze wypowiedział :thumbup1: a nie ze zagnije czy cos takiego :naughty:

Opublikowano

Tomciu wbij się na jakieś forum Merca, poczytaj, może coś się dowiesz - :thumbup1: najlepiej jak by się wypowiedziała osoba, która ujeżdżała takiego furacza :naughty:

Opublikowano
Tomciu wbij się na jakieś forum Merca, poczytaj, może coś się dowiesz - :thumbup1: najlepiej jak by się wypowiedziała osoba, która ujeżdżała takiego furacza :naughty:
wlasnie juz siedze i kope :decayed:
Opublikowano
Tomciu wbij się na jakieś forum Merca, poczytaj, może coś się dowiesz - :thumbup1: najlepiej jak by się wypowiedziała osoba, która ujeżdżała takiego furacza :naughty:
wlasnie juz siedze i kope :decayed:

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

Witajcie panowie. Jestem od niedawna szczesliwym posiadaczem A4 b6 i mam takie pytanko gdzie najlepiej sie zaopatrywac w czesci ewentualnie czy mozecie polecic jakiegos mechaniora ktory zna sie na rzeczy. Na poczatek prawdopodobnie mam do roboty sprzegło bo lapie mi przy koncu i biegi juz nie ladnie wchodza (mam nadzieje ze to nie problem skrzyni) wiec jak mogli byscie cos poradzic to wielkie dzieki

Opublikowano

Klys chyba Grzesiek miał takie CLK pogadaj z nim

Opublikowano
ej pany wypowie sie ktos madrze na temat Mercedesa CLK W 208 :eusathink:

:eusathink: już chyba kiedyś poruszałeś ten temat :eusathink:

nom tak ale teraz napisałem zeby ktos sie madrze wypowiedział :thumbup1: a nie ze zagnije czy cos takiego :naughty:

pewnie że zgnije albo już dawno zgnił tylko szpachą zakryte :dancing:
Opublikowano

A co CLK KLYS znalazłeś bedziesz szukał

??

Opublikowano

:hi::hi::hi: jest na forum gość TOM77 - wiele osób u niego kupowało różnego rodzaju części i chwalą go więc :thumbup1: odnośnie warsztatu to ja za bardzo nie podpowiem bo mi się .....

nie psuje - odpukać w niemalowane :decayed: :decayed: :decayed::grin: :grin: :grin:

Tak na poważnie to podjedź na spocika to pogadamy :wink4: i ktoś zawsze coś doradzi :thumbup1:

Opublikowano
ej pany wypowie sie ktos madrze na temat Mercedesa CLK W 208 :eusathink:

:eusathink: już chyba kiedyś poruszałeś ten temat :eusathink:

nom tak ale teraz napisałem zeby ktos sie madrze wypowiedział :thumbup1: a nie ze zagnije czy cos takiego :naughty:

pewnie że zgnije albo już dawno zgnił tylko szpachą zakryte :dancing:

czarnowidz :kox:

Opublikowano

w sumie to chyba najlepsze rozwiazanie a kiedy jest planowane najblizsze spotkanie?

Opublikowano
w sumie to chyba najlepsze rozwiazanie a kiedy jest planowane najblizsze spotkanie?

dziś, tyko jak zwykle nie wiadomo jeszcze gdzie :kox:

Real na Włókniarzy lub IKEA przy gokartach :thumbup1:

Opublikowano

a o ktorej godzinie?

Opublikowano
czarnowidz :kox:
nie odrazu czarnowidz ,poprostu kiedyś też szukałem takiego woza i każdy miał coś zardzewiałe szczególnie drzwi przy progach :naughty:
Opublikowano
a o ktorej godzinie?
18.oo :thumbup1:

---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 12:09 ----------

czarnowidz :kox:
nie odrazu czarnowidz ,poprostu kiedyś też szukałem takiego woza i każdy miał coś zardzewiałe szczególnie drzwi przy progach :naughty:
no Krzysiu wiesz to sa juz stare parchy zab czasu ich jebie Bmw E46 kazdy ktory oglaadm roczniki 99-01 tez ma co na sumieniu :whistling:
Opublikowano

a kiedy ostatecznie bedzie wiadomo gdzie sie widzimy? :D

Opublikowano

dobry:) Moze by tak dzisiaj zrobic ognisko/grill'a - chyba pogoda juz na to pozwala:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.