Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a kiedy ostatecznie bedzie wiadomo gdzie sie widzimy? :D

podaj nr kom. to mogę ci puścić esesmana gdzie, chyba, że będziesz tu ok. 15.00/16.00 - powinno się towarzystwo zorganizować :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dobry:) Moze by tak dzisiaj zrobic ognisko/grill'a - chyba pogoda juz na to pozwala:naughty:

sztejki :kox::dance::thumbup1::dancing:

Opublikowano
dobry:) Moze by tak dzisiaj zrobic ognisko/grill'a - chyba pogoda juz na to pozwala:naughty:

sztejki :kox::dance::thumbup1::dancing:

serek biały/chudy + jogurt naturalny :dancing::dancing::radocha::radocha:

Opublikowano

Wiesz co, Misiek...wspolczuje Ci i jednoczesnie Cie podziwiam:thumbup1:

Opublikowano

jeszcze troche a nie będzie cię widać :decayed:

Opublikowano
dobry:) Moze by tak dzisiaj zrobic ognisko/grill'a - chyba pogoda juz na to pozwala:naughty:

sztejki :kox::dance::thumbup1::dancing:

serek biały/chudy + jogurt naturalny :dancing::dancing::radocha::radocha:

EO CHUDY :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
dobry:) Moze by tak dzisiaj zrobic ognisko/grill'a - chyba pogoda juz na to pozwala:naughty:

sztejki :kox::dance::thumbup1::dancing:

serek biały/chudy + jogurt naturalny :dancing::dancing::radocha::radocha:

EO CHUDY :polew::polew::polew::polew:

to na RS4 B8 ale to jeszcze troszkę :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
dobry:) Moze by tak dzisiaj zrobic ognisko/grill'a - chyba pogoda juz na to pozwala:naughty:

sztejki :kox::dance::thumbup1::dancing:

serek biały/chudy + jogurt naturalny :dancing::dancing::radocha::radocha:

EO CHUDY :polew::polew::polew::polew:

to na RS4 B8 ale to jeszcze troszkę :kox: :kox: :kox:

trzymam cie za słowo :thumbup1:

Opublikowano
to gdzie?

Zamilkło towarzystwo :polew::polew::polew:

Proponuję Malinkę w Zgierzu - w lasku tam gdzie ostatnio był grill, będzie osłonięte od wiatru i można troszkę posiedzieć :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
to gdzie?

Zamilkło towarzystwo :polew::polew::polew:

Proponuję Malinkę w Zgierzu - w lasku tam gdzie ostatnio był grill, będzie osłonięte od wiatru i można troszkę posiedzieć :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

:vaglogi:

Opublikowano

chcesz :ban:

---------- Post added at 13:04 ---------- Previous post was at 13:03 ----------

:polew: :polew: :polew:

Powiedz tylko słowo a będzie usłyszane :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
chcesz :ban:
:dancing::decayed:
Opublikowano

Banan mi rozpieprza system :polew::polew::polew:

Opublikowano
Banan mi rozpieprza system :polew::polew::polew:
banan sie udał prezesowi :kox::dancing:
Opublikowano
dobra a na którą ?:D

można by z godzinkę wcześniej czyli 17.00 - ale żebyśmy w dwóch nie przyjechali to poczekajmy na resztę zagubionych owieczek co myślą :polew:

Opublikowano
dobra a na którą ?:D

można by z godzinkę wcześniej czyli 17.00 - ale żebyśmy w dwóch nie przyjechali to poczekajmy na resztę zagubionych owieczek co myślą :polew:

ja bym oponowal na 16.oo to tez bym podjechal bo na 18.oo nie dam rady :wallbash:
Opublikowano
:wallbash: k**wa Aktualnie 10 użytkownik(ów) przegląda ten wątek ale żaden się nie odezwie :wallbash::wallbash::wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.