Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak wkleisz to się chyba napijemy :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak wkleisz to się chyba napijemy :kox:

ja siedze kminie i nie moge do tego dojsc :doh:

Opublikowano

132692140764.jpg

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

prosze o instrukcje jak to zrobiles :decayed:

Opublikowano

28661997.jpg

:grin::wink:

Opublikowano

hosting zewnętrzny

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

coś nie bangla

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

244.jpg

że się tak spytam , na jakiegoś spota to można podjechać bez znajomości nikogo? :)

Opublikowano

że się tak spytam , na jakiegoś spota to można podjechać bez znajomości nikogo? :)

że tak powiem - trzeba :wink:

---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:47 ----------

jak wkleisz to się chyba napijemy :kox:

:wink::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
http://www.infobarrel.com/media/image/244.jpg

że się tak spytam , na jakiegoś spota to można podjechać bez znajomości nikogo? :)

czesc jestem Tomek mam 23 lata jestem z Łodzi :decayed:

moze w tym tygodniu w kocu bede miał samochod :grin:

juz mnie znasz wpadaj śmiało :banan:

Opublikowano
http://www.infobarrel.com/media/image/244.jpg

że się tak spytam , na jakiegoś spota to można podjechać bez znajomości nikogo? :)

czesc jestem Tomek mam 23 lata jestem z Łodzi :decayed:

moze w tym tygodniu w kocu bede miał samochod :grin:

juz mnie znasz wpadaj śmiało :banan:

Klysiu to co bierzesz?

Opublikowano
http://www.infobarrel.com/media/image/244.jpg

że się tak spytam , na jakiegoś spota to można podjechać bez znajomości nikogo? :)

czesc jestem Tomek mam 23 lata jestem z Łodzi :decayed:

moze w tym tygodniu w kocu bede miał samochod :grin:

juz mnie znasz wpadaj śmiało :banan:

Klysiu to co bierzesz?

z BMW juz sie wyleczylem wiec zostaje mi :a4fan: moze w srode stanie juz cos na podwyrku :decayed:

Opublikowano
Opublikowano
http://www.infobarrel.com/media/image/244.jpg

że się tak spytam , na jakiegoś spota to można podjechać bez znajomości nikogo? :)

czesc jestem Tomek mam 23 lata jestem z Łodzi :decayed:

moze w tym tygodniu w kocu bede miał samochod :grin:

juz mnie znasz wpadaj śmiało :banan:

Klysiu to co bierzesz?

z BMW juz sie wyleczylem wiec zostaje mi :a4fan: moze w srode stanie juz cos na podwyrku :decayed:

ale masz juz cos konkretnego na oku

Opublikowano

Tomuś poszło PW :whistling:

Opublikowano

Kłysek a np Volvo? ( tak wiem Volvo to dobre ale ciężarówka :wink:)

Opublikowano
Kłysek a np Volvo? ( tak wiem Volvo to dobre ale ciężarówka :wink:)

parchy:whistling:

Opublikowano
Kłysek a np Volvo? ( tak wiem Volvo to dobre ale ciężarówka :wink:)

tez patrzylem na Volvo ale po przejazdzce wrazenia jak dla mnie masakrinda :kwasny: bynajmniej mi sie tak wydaje

Opublikowano

No ja nie wiem nie jechałem zawsze miałem na celu A4...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.