Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehehe jasne :D ja mam od tego ludzi :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
hehehe jasne :D ja mam od tego ludzi :D

Prezes :decayed:

Opublikowano
  • Autor

sie wie kurna prezes 6 sense interactive :D Sens'up your live :D

Opublikowano
sie wie kurna prezes 6 sense interactive :D Sens'up your live :D

:shock3: nie pierdziel mi tu jak balcerowicz :grin:

Opublikowano
  • Autor

hahahah oj tam szybka reklama :D

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

ladny mam avatar ??

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

ladny mam avatar ??

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

Klysiu kierowniku kurde gdzie Cie wcielo

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

Klysiu kierowniku kurde gdzie Cie wcielo

Opublikowano

jestem jestem :decayed: sliczny Karol Hamburger robi robote :grin:

Seba po tym glinkowaniu jakims woskiem koloryzujacym sieknac mozna auto :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

koloryzujacym ??? ze niby jak to ??

woskiem po prostu jak najbardziej byle na sucho i nie na goracy lakier :)

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

ale przed glinka warto auto dobrze umyc i odtluscic dopiero glinka i na mokro pozniej wosk :)

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

ale przed glinka warto auto dobrze umyc i odtluscic dopiero glinka i na mokro pozniej wosk :)

Opublikowano
koloryzujacym ??? ze niby jak to ??

woskiem po prostu jak najbardziej byle na sucho i nie na goracy lakier :)

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

ale przed glinka warto auto dobrze umyc i odtluscic dopiero glinka i na mokro pozniej wosk :)

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

ale przed glinka warto auto dobrze umyc i odtluscic dopiero glinka i na mokro pozniej wosk :)

no to w czwartek bedzie blyszczal :decayed: albo jutro :grin:

Opublikowano
  • Autor

no ja chyba w poniedzialek moze albo pozniej jakos zrobie audiencje u DJ jak mnie przyjmie :P

Opublikowano
no ja chyba w poniedzialek moze albo pozniej jakos zrobie audiencje u DJ jak mnie przyjmie :P

ja miałem mieć caly tydzień wolny a wyszlo ze musze siedziec w robocie :thumbdown: co prawda ok 3-4 h ale nie zmienia faktu ze jestem nie pocieszony :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

a o ktorej w poniedziałek moze tez bym sie przytelepal :decayed:

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

a o ktorej w poniedziałek moze tez bym sie przytelepal :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jeszcze musze z DJ pogadac czy mnie przyjmie ;)

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

spadam do ldz

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

spadam do ldz

Opublikowano
gdzie mi mignal ostatnio napis na aucie diesel musi kopcic :D spodobalo mi sie ale wykonanie bylo c**jowe bo po prostu napis

a ja zrobilem cos takiego :) jeszcze to dobracuje i pizgne sobie na autko bo mi sie podoba :P

co myslicie ?? :D

[ATTACH=CONFIG]198[/ATTACH]

Seb biere w czerni :wink: :wink: :wink:

Opublikowano

ja moge lyknac w bieli albo srebrna :decayed:

Opublikowano

hejka paparuchy:))))))))))))

a ja zmieniał na benzynę to żadnej nie chcę:decayed:

Opublikowano
hejka paparuchy:))))))))))))

a ja zmieniał na benzynę to żadnej nie chcę:decayed:

jezdzisz teraz Matizem :grin:

Opublikowano
hejka paparuchy:))))))))))))

a ja zmieniał na benzynę to żadnej nie chcę:decayed:

:eusathink::eusathink: pochwalisz się :naughty: :naughty:

Opublikowano

zobaczymy:naughty:

kiedy macie urlop z Kasią?

Opublikowano
zobaczymy:naughty:

kiedy macie urlop z Kasią?

mówisz o wakacjach ??? Jeśli tak to jeszcze nie wiadomo na 100% :kwasny:

Opublikowano

my jestesmy 2 lipca, nawet będziemy obok was przejeźdzać:grin:

Opublikowano
hejka paparuchy:))))))))))))

a ja zmieniał na benzynę to żadnej nie chcę:decayed:

:eusathink::eusathink: pochwalisz się :naughty: :naughty:

mowie ze MATIZ :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.