Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja bym nie bral vaio :P seba.... powiedz no jak tam z moja sprawa :whistling:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale tutaj ludzi :decayed:

Opublikowano
ale tutaj ludzi :decayed:

jak na rynku :grin: jak tam Tomuś co slychowac ?

Opublikowano
ale tutaj ludzi :decayed:

jak na rynku :grin: jak tam Tomuś co slychowac ?

a w sumie to nic ciekawego jutro do Katowic lece

Opublikowano

Bartas - to chyba nie jest w okolicach dwóch kafli;p

Opublikowano
ale tutaj ludzi :decayed:

jak na rynku :grin: jak tam Tomuś co slychowac ?

a w sumie to nic ciekawego jutro do Katowic lece

przywiez mi jakas fajna pamiatke :decayed: a w naszej sprawie cisza nadal ????

Opublikowano

ja mojego oddam za dwa ale mam toshibe z pelna listwa otwierana a nie na takich malych zawiasikach stad polecilem toshibe moja a300

Opublikowano
ale tutaj ludzi :decayed:

jak na rynku :grin: jak tam Tomuś co slychowac ?

a w sumie to nic ciekawego jutro do Katowic lece

przywiez mi jakas fajna pamiatke :decayed: a w naszej sprawie cisza nadal ????

pow Ci szczerze ze mialem taki zapierdziel teraz przez ostatnie dni ze nawet z nikim sie nie kontaktowalem

Opublikowano

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::polew::banan::banan::banan::banan::polew::polew::banan::banan:

Opublikowano

:hi:

dzisiaj z moim już rocznym juniorem zaliczyliśmy pierwszy wypad na basen :yeah: podobało mu się :rolleyes:

jakby ktoś chciał stacjonarkę na core2duo (1,86GHz lub 2,33GHz) z resztą zintegrowaną niech da znać ;) szczegóły na priv :wink:

Opublikowano

rytm jest super :decayed: tekst nawet calekiem calkiem tylko troche przegiely plake z tym rokokokookkookookok :grin:

Opublikowano
  • Autor
a ja bym nie bral vaio :P seba.... powiedz no jak tam z moja sprawa :whistling:

eee mam vaio nie narzekam WRC :D warcy rycy cescy :D

sprawa w toku dzis bylem wyciety z czegokolwiek

deklaruje ukonczenie w niedziele dokladnie napisze kiedy jak nie to mnie linczuj spal na stosie pal w dupe nie wiem cokolwiek

;)

ja bym bral na pewno na i :) czyli i5 i7 no i usb 3

plus grafika na gforce yyy no i najwiecej ramu jak to tylko mozliwe wiadomo a firmy to toshiba HP i sony :)

Opublikowano

dla dzieciaka to uwazam ze grafika i ram i i3 najmniej bo wiadomo tylko gry i gg tak na prawde

Opublikowano
Panie Lukaszu co u Pana slychac ?? :) jak Maluch ?? jak zonka ?? :)

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

no i widzisz bo ja sprawdzilem i tez jest i3 a dokladnie model vpceb3m1e

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

no i widzisz bo ja sprawdzilem i tez jest i3 a dokladnie model vpceb3m1e

młody spoko.... w weekend zaliczył chrzciny.... mamusia również ma się doskonale.... :)

co do lapka to warto pamiętać o DELLu.... no i nie żaden accer lub podobny wynalazek :)))

Opublikowano
  • Autor

no to pozytywnie :) ciesze sie ze wszystko gra i buczy :)

mam nadzieje ze ladnie kiedys nawiedzisz rodzinnie spocik :)

dell jak najbadniej spox accer zloooooo :)

Opublikowano

Panton u mnie też w weekend chrzciny były, ale połączone z roczkiem :grin:

PS:

kto tu na forum może mi VIN sprawdzić bo mi wypadło z głowy już ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.