Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Łooo, 15 stron do przeczytania taakie tyły !!!

SIEMA !:)

Ciekawe czy się pojawicie w niedzielę, bo kurde teraz to było naprawdę super! Postanowiłem przyjechać na rowerze - dojeżdżam już na reala, zmęczony, spocony, zasapany z myślą, że zaraz zobaczę te pyski a tu nagle - ku mojemu zdziwieniu - NIE MA NIKOGO !!!! What the f*ck (cytując klasyk) ?! Nie myśląc za długo postanowiłem położyć się plackiem na parkingu i odpocząć chwilkę. Już byłem gotów jechać na porta, ale uprzednio zadzwoniłem do Kamilka i dowiedziałem się, że będzie za 20 minut i w ten oto sposób odbył się rowerowo-audiowy spocik w wersji Kamil-Kamil <- historia autentyczna!

Dj - Ty chcesz lapciaka kupić?

Kupiłem 2 lata temu HP pavilion i powiem tyle: Nie widziałem jeszcze lapciaka, który po dwóch latach będzie tak samo cicho śmigał jak ten i który będzie tak dobrze trzymał baterie jak ten po 2-letnim użytkowaniu.

Chociaż wiem jak jest robiony DELL - polecałbym się za tym rozglądnąć. Sony vaio to zabawka dla chińczyka - nie kupuj tego bo nie będziesz zadowolony - to może ładnie wygląda. Mój znajomy ma i po mniej więcej roku otwieranie lapciaka jest niemalże automatyczne - gdyby nie zatrzask to ekran po przechyleniu sam by się otwierał, takie słabe te zawiasy. Poza tym podobno szybko się grzeje.

Faktycznie - dzisiejsze toshiby są słabo wykonane, jednak nadal w dobrej cenie.

A Co powiesz na porządnego asusa? Świetne wykoanie, super parametry w dobrej relacji z ceną ?

pozdrawiam !

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Łooo, 15 stron do przeczytania taakie tyły !!!

SIEMA !:)

Ciekawe czy się pojawicie w niedzielę, bo kurde teraz to było naprawdę super! Postanowiłem przyjechać na rowerze - dojeżdżam już na reala, zmęczony, spocony, zasapany z myślą, że zaraz zobaczę te pyski a tu nagle - ku mojemu zdziwieniu - NIE MA NIKOGO !!!! What the f*ck (cytując klasyk) ?! Nie myśląc za długo postanowiłem położyć się plackiem na parkingu i odpocząć chwilkę. Już byłem gotów jechać na porta, ale uprzednio zadzwoniłem do Kamilka i dowiedziałem się, że będzie za 20 minut i w ten oto sposób odbył się rowerowo-audiowy spocik w wersji Kamil-Kamil <- historia autentyczna!

Dj - Ty chcesz lapciaka kupić?

Kupiłem 2 lata temu HP pavilion i powiem tyle: Nie widziałem jeszcze lapciaka, który po dwóch latach będzie tak samo cicho śmigał jak ten i który będzie tak dobrze trzymał baterie jak ten po 2-letnim użytkowaniu.

Chociaż wiem jak jest robiony DELL - polecałbym się za tym rozglądnąć. Sony vaio to zabawka dla chińczyka - nie kupuj tego bo nie będziesz zadowolony - to może ładnie wygląda. Mój znajomy ma i po mniej więcej roku otwieranie lapciaka jest niemalże automatyczne - gdyby nie zatrzask to ekran po przechyleniu sam by się otwierał, takie słabe te zawiasy. Poza tym podobno szybko się grzeje.

Faktycznie - dzisiejsze toshiby są słabo wykonane, jednak nadal w dobrej cenie.

A Co powiesz na porządnego asusa? Świetne wykoanie, super parametry w dobrej relacji z ceną ?

pozdrawiam !

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

ten teofilów80 mnie intryguje czy jakoś tak. Skąd dokładnie jesteś kolego, bo nigdy mi się Twoje audi nie rzuciło w oczy ... hmm

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

ten teofilów80 mnie intryguje czy jakoś tak. Skąd dokładnie jesteś kolego, bo nigdy mi się Twoje audi nie rzuciło w oczy ... hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Panton u mnie też w weekend chrzciny były, ale połączone z roczkiem :grin:

PS:

kto tu na forum może mi VIN sprawdzić bo mi wypadło z głowy już ? :)

co potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Co powiesz na porządnego asusa? Świetne wykoanie, super parametry w dobrej relacji z ceną ?

Polecam bo sam mam sprzęt nie do zajechania

---------- Post dopisany at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

A Co powiesz na porządnego asusa? Świetne wykoanie, super parametry w dobrej relacji z ceną ?

Polecam bo sam mam sprzęt nie do zajechania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ludzi tyle opini :D

kazdy na czyms sie przejechal i kazdy z czegos jest zadowolony :)

Panie Skrabie czy felunek jest jeszcze na sprzedaz ??

moge po prosic o zdjecia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualne i jaki panie ? dawaj imeil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://vimeo.com/8722055

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

poszlo pw :)

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

poszlo pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty gdzie sie w#@$#@$ miedzy wodke a zakaske co ?? :decayed::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty gdzie sie w#@$#@$ miedzy wodke a zakaske co ?? :decayed::banan:

a czyli ty tez polujesz na stalowki :whistling: myslalem ze jakies '18 chcesz kupic :grin:

:siema: Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe nie nei

ja to docelowo 22 albo i 24 :D

ja rasowy czarnuch :black::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie inaczej :D

ja poprosze o jakiegos smska gdzie jest spocik jutro jakos bo przyjade ale nei bede mial dostepu

do neciku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bede i trzeba zrobic jakas letnia sesje :)

oby jutro nie padalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bede i trzeba zrobic jakas letnia sesje :)

oby jutro nie padalo :)

nie swiruj ze akurat jutro ty jak zwykle jak ja nie moge byc to krecisz filmy cykasz fotki :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhahaha pierwszy raz w tym roku moze i bym cos pstryknal :) przeciez zawsze prawie mam aparat ze soba jak jestem na spocie :)

chcesz zdjecia przeciez odezwij sie podejdz do mnie zagadaj powiedz ze chcesz i juz :) potem tylko uiscisz oplate ze znaczkiem skarbowym

w kwocie 500 zl i sie cos pstryknie :):grin::grin::grin::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...