Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

hhahaha pierwszy raz w tym roku moze i bym cos pstryknal :) przeciez zawsze prawie mam aparat ze soba jak jestem na spocie :)

chcesz zdjecia przeciez odezwij sie podejdz do mnie zagadaj powiedz ze chcesz i juz :) potem tylko uiscisz oplate ze znaczkiem skarbowym

w kwocie 500 zl i sie cos pstryknie :):grin::grin::grin::banan:

tylko tyle :decayed: bede u ciebie za 15 min :whistling: pazdzierz na BBS-ach stoi dalej grzecznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hhahaha pierwszy raz w tym roku moze i bym cos pstryknal :) przeciez zawsze prawie mam aparat ze soba jak jestem na spocie :)

chcesz zdjecia przeciez odezwij sie podejdz do mnie zagadaj powiedz ze chcesz i juz :) potem tylko uiscisz oplate ze znaczkiem skarbowym

w kwocie 500 zl i sie cos pstryknie :):grin::grin::grin::banan:

no, ja bym też jutro podjechał :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysiu pewnie ze stoi :D

z reszta zaraz bede kolo niej przechodzil :D

Teofilow90 audi a4 ale co b5 b6 b7 ?

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

hhahaha pierwszy raz w tym roku moze i bym cos pstryknal :) przeciez zawsze prawie mam aparat ze soba jak jestem na spocie :)

chcesz zdjecia przeciez odezwij sie podejdz do mnie zagadaj powiedz ze chcesz i juz :) potem tylko uiscisz oplate ze znaczkiem skarbowym

w kwocie 500 zl i sie cos pstryknie :):grin::grin::grin::banan:

no, ja bym też jutro podjechał :naughty: :naughty: :naughty:

no i gra i buczy byle by nei padalo ;)

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

hhahaha pierwszy raz w tym roku moze i bym cos pstryknal :) przeciez zawsze prawie mam aparat ze soba jak jestem na spocie :)

chcesz zdjecia przeciez odezwij sie podejdz do mnie zagadaj powiedz ze chcesz i juz :) potem tylko uiscisz oplate ze znaczkiem skarbowym

w kwocie 500 zl i sie cos pstryknie :):grin::grin::grin::banan:

no, ja bym też jutro podjechał :naughty: :naughty: :naughty:

no i gra i buczy byle by nei padalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego martin_rs4 a jaka cena za te aluski :] Mój kolega jak cos ma cała audi a4 na czesci jeździ wszytko tylko ze nie można jej zarejestrowac

doweidz si ktory rok czy avant czy sedan potzrebuje kilka gadzetow :decayed:

aza to ze bez mnie bedziecie sobie cykac foty zycze wam ulewy z gradobiciem :takiego:

:grin::grin::grin::grin: tylko taki zarcik jak najlepszego sloneczka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom widzialem wlasnie :/ zobaczymy :)

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

dobra Pany ja zawijam moze migne jeszcze pozniej ale jakby co Mario jak mozesz skrobnij mi esesmana albo posc krotkiego to oddzwonie coby sie dowiedziec gdzie spocik :)

:hi:

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

dobra Pany ja zawijam moze migne jeszcze pozniej ale jakby co Mario jak mozesz skrobnij mi esesmana albo posc krotkiego to oddzwonie coby sie dowiedziec gdzie spocik :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema;) Laptop nie ma być dla mnie, tylko dla dzieciaków na komunię:) Muszę pomóc znajomej wybrać:) W komputroniku jest Asus za 2179 (i3 2,3, 4GB, 500GB, GeForce540) - niby w środku aluminiowy, wygląda w miarę porządnie - pytanie, jak z nim będzie po pół roku, po roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom widzialem wlasnie :/ zobaczymy :)

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

dobra Pany ja zawijam moze migne jeszcze pozniej ale jakby co Mario jak mozesz skrobnij mi esesmana albo posc krotkiego to oddzwonie coby sie dowiedziec gdzie spocik :)

:hi:

trzymaj sie byku

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

Ściema;) Laptop nie ma być dla mnie, tylko dla dzieciaków na komunię:) Muszę pomóc znajomej wybrać:) W komputroniku jest Asus za 2179 (i3 2,3, 4GB, 500GB, GeForce540) - niby w środku aluminiowy, wygląda w miarę porządnie - pytanie, jak z nim będzie po pół roku, po roku....

kto teraz kupuje laptopa na komunie :facepalm: teraz to konia albo jalowke na wypasie polerowane rogi albo w przypadku konia zlote podkowy :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj to co najmniej klucze do mieszkania się wręcza na komunię;p Ja bym chciał do rs'y;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj to co najmniej klucze do mieszkania się wręcza na komunię;p Ja bym chciał do rs'y;p

jeszcze nie miales komuni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma zegarek wiec mial komunie :decayed:

nie koniecznie to jest wyznacznikiem - ja byłe w zimę i dostałem sanki :grin:

ooo takie jak pamiętam

porschesanki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie je oglądałem B5 1.8 motorek kolor zginla zieleń fotel kierowcy przetarty cena za całe 2500 bez negocjacji mozna normalnie nia na kołach wrócić ma climatronik sprawny nawet jak bym miał 2500 wzioł by je i na części sprzedał :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie je oglądałem B5 1.8 motorek kolor zginla zieleń fotel kierowcy przetarty cena za całe 2500 bez negocjacji mozna normalnie nia na kołach wrócić ma climatronik sprawny nawet jak bym miał 2500 wzioł by je i na części sprzedał :]

avant czy sedan ????

zegnam sie panie i panowie i lece na wioske , i avatrek zmieniony na letni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak wy chcecie sesję robić to ja jutro klekotem przyjeżdżam, a nie rowerem, bo jeszcze mi sebek policzy więcej za rower :D mimo, że tam mam tylko dwa koła,a nie cztery kółeczka.

Dj - mam ten sam problem. Zaraz mam komunię, jestem ojcem chrz. i nie wiem kompletnie co mam kupić - te dzieci to już wszystko mają. One mają już mieszkania, samochody, rowery, laptopy, smartfony. dosłownie wszystko. Co ja mam takiemu dziecku dać? Kurde łańcuszek?

BTW. ktoś reflektuje ?

http://tablica.pl/oferta/sluchawka-bluetooth-samsung-wep-450-sprawdz-ID13vXD.html#a5188fc2;r:7;s:

mam jeszcze do sprzedania bagażnik na dach do a4 b5. Przyjechała do mnie niuńka z takim bagażnikiem i chcę go popchnąć. mam 3 rynny na rowery i podobno faktura na 280 ojro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...