Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a drugi znowy byl na Ukrainie poszedl na dysko i z kolego zaintrygowalo ich czerwone switalo na pietrze wiec poszli tam okazalo sie ze to mini burdel w dyskotece wiec skorzystali a jak ich podliczyli to juz do konca wycieczki bez kasy,zegarkow,lancuszkow itp. itd. :grin: oczywiscie wp***dol tez byl w cenie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chłopaki jak ja to czytam to naprawdę szok :D Ładnie Wy macie banie zryte hahahha :D nie no morda mi się nie zamyka hahahaha

mam sprawę. Potrzebuję mieć u siebie w wozie mini pelochę ... jakiegoś BEJZBOLA takiego mniejszego (coś jak ma rem1k u siebie) gdzie takie coś mogę kupić (albo zdobyć inaczej?:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chłopaki jak ja to czytam to naprawdę szok :D Ładnie Wy macie banie zryte hahahha :D nie no morda mi się nie zamyka hahahaha

mam sprawę. Potrzebuję mieć u siebie w wozie mini pelochę ... jakiegoś BEJZBOLA takiego mniejszego (coś jak ma rem1k u siebie) gdzie takie coś mogę kupić (albo zdobyć inaczej?:D)

:shock3: ja sobie wytoczylem sam na tokareczce od nogi od stolu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na uj ci pelocha przeciez mieszkasza na teofilowie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze rozwiazanie to glock 17 9x9 Para :):decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze rozwiazanie to glock 17 9x9 Para :):decayed::decayed::decayed:

albo dzialo przeciwpanceren jak kots ma hak moze sobie ciagnac za soba jak zakurwi to pol ulicy zmiecie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłysiu i w tym cały jest ambaras, że mieszkam na teofilowie :D - nie no tak między nami to kręcą mi się po nocy księża przy aucie to jak jednemu dla zasady raz przypierdolę z takiego kija to reszta się nauczy hahahahah

btw. zdolna z Ciebie bestyja jak sam se sobie wytoczyłeś :P

sebuś - a masz dojście do tej parki?:)

miałem ostatnio sytuację, że koleś mi szarpał za klamkę,dobrze, że miałem przy sobie klucza do kół i zamknięte drzwi - zdążyłem wyskoczyć z kluczem, a on mi torby nie zajumał :)

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

kłysiu i w tym cały jest ambaras, że mieszkam na teofilowie :D - nie no tak między nami to kręcą mi się po nocy księża przy aucie to jak jednemu dla zasady raz przypierdolę z takiego kija to reszta się nauczy hahahahah

btw. zdolna z Ciebie bestyja jak sam se sobie wytoczyłeś :P

sebuś - a masz dojście do tej parki?:)

miałem ostatnio sytuację, że koleś mi szarpał za klamkę,dobrze, że miałem przy sobie klucza do kół i zamknięte drzwi - zdążyłem wyskoczyć z kluczem, a on mi torby nie zajumał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no serio - zawsze kur@@#$ muszę mieć jakieś przygody ...a strzeżonego .. i tak dalej :) zatem? czy mam starego prosić, żeby mi z aluminium wyskrobał, czy może gdzies kupię gotową drewnianą? na serio się pytam...

i co z tym forum? ja wysyłam wiadomość, a ona leci podwójnie i nie mogę żadnej buźki wam puścić !!:(

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

nie no serio - zawsze kur@@#$ muszę mieć jakieś przygody ...a strzeżonego .. i tak dalej :) zatem? czy mam starego prosić, żeby mi z aluminium wyskrobał, czy może gdzies kupię gotową drewnianą? na serio się pytam...

i co z tym forum? ja wysyłam wiadomość, a ona leci podwójnie i nie mogę żadnej buźki wam puścić !!:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zasady raz przypierdolę z takiego kija to reszta się nauczy hahahahah

albo nastepnej nocy ci podpala auto :whistling: zaufaj mi znam typasow najlepiej dla ciebie i auta zacznij stawiac na parkingu strzezonym 90 PLN misiecznie cie nie zbawi a bedzie mial swiety spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłysiu, tam jeszcze większy strach. mój kumpel kupił sobie śliczną a6 c5. super - tak się o nią bał, że postawił na strzeżonym..

ma pecha, bo obok niego parkuje kobita, która jeździ passatem i to jeszcze kombi i nie dała rady ogarnąć, czy przy ruszeniu do przodu to ona ma koła prosto ustawione czy jednak skręcone. po ruszeniu okazało się, że były jednak skręcone- zatrzymała się na boku audi. Tak się skończyła przygoda z parkingami strzeżonymi mojego kumpla.

kłysiu z tymi księżami to tak napisałem dla draki :P Tutaj mi się nikt nie kręci. Stary - mojego auta z żadnej strony nie widać, bo z jednej strony budynek, z drugiej drzewa i budynek więc nie jest źle. wolę mieć no i już

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

kłysiu, tam jeszcze większy strach. mój kumpel kupił sobie śliczną a6 c5. super - tak się o nią bał, że postawił na strzeżonym..

ma pecha, bo obok niego parkuje kobita, która jeździ passatem i to jeszcze kombi i nie dała rady ogarnąć, czy przy ruszeniu do przodu to ona ma koła prosto ustawione czy jednak skręcone. po ruszeniu okazało się, że były jednak skręcone- zatrzymała się na boku audi. Tak się skończyła przygoda z parkingami strzeżonymi mojego kumpla.

kłysiu z tymi księżami to tak napisałem dla draki :P Tutaj mi się nikt nie kręci. Stary - mojego auta z żadnej strony nie widać, bo z jednej strony budynek, z drugiej drzewa i budynek więc nie jest źle. wolę mieć no i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no chyba ze tak :decayed: jak tak po to zeby miec to albo zakup sobie taki gadzet na gieldzie za pare PLN albo na rynku bałuckim za u ormianca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...