Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:banan::banan::banan: juz wtorek ;)
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta i dzisiaj w robocie ok 16h super :facepalm:

Opublikowano

ściema Panowie:) Czas zacząć nowy dzień;]

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Wstawiłem paździerza na sprzedaż:)

http://allegro.pl/show_item.php?item=2331745968

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

Wstawiłem paździerza na sprzedaż:)

http://allegro.pl/show_item.php?item=2331745968

Opublikowano

biere skore i rolete bagaznika :kox:

Opublikowano
  • Autor

wstaw na fb :) to sie udostepni i po likuje :)

Opublikowano

:hi:

panowie stoję przed dylematem wymiany szyby czołowej, teraz pytanie brać oryginał w ASO czy zamiennik??

koszt nowej w ASO 1170zł + wymiana

zamiennik w jakimś autoszybie niestety jeszcze nie wiem...

:P

Opublikowano
  • Autor

mysle ze mozesz poszukac jakiejs dobrej szybki na szrocie :)

i w dobrej cenie dostaniesz

Opublikowano

kwestia zużycia takiej szybki, bo obecna mnie już wku&*^a mega wielka ilość śladów po mini kamyczkach...

Opublikowano
kwestia zużycia takiej szybki, bo obecna mnie już wku&*^a mega wielka ilość śladów po mini kamyczkach...

nie masz co z kasa robic mozmesz mi dac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

loooo no to faktycznie nie masz co z kasa robic ;)

juz myslalem ze masz wybita peknieta nie wiem cokolwiek hehehehe

grubo :)

sie zarabia sie wydaje ucz sie Klysiu bo my murzyny musimy za***rdalac do konca zycia i tydzien dluzej :decayed::decayed::decayed::wink:

Opublikowano

jak wielka orkiestra swiatecznej pomocy do konca swiata i jeden dzien dluzej :grin:

Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie :facepalm::facepalm::facepalm: ehhh c**jowe jesto to zycie

ppierdole ide sie zabic ;)

Opublikowano

Seba smiem twierdzic ze chyba masz depresje :kwasny: chyba musze cie zaprosic na lody :grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

zawsze i wszedzie :)

Opublikowano
ściema Panowie:) Czas zacząć nowy dzień;]

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Wstawiłem paździerza na sprzedaż:)

http://allegro.pl/show_item.php?item=2331745968

no to tak jak pisałem wcześniej 5 $$$ i biere :decayed:

---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

:hi:

panowie stoję przed dylematem wymiany szyby czołowej, teraz pytanie brać oryginał w ASO czy zamiennik??

koszt nowej w ASO 1170zł + wymiana

zamiennik w jakimś autoszybie niestety jeszcze nie wiem...

:P

nie lepiej dać na polerkę :wink:

np. http://www.autoglas.go3.pl/

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

zawsze i wszedzie :)

Seba na lody gotowy bedzie ,zawszeeeeee i wszeeeeeeedzie Seba na lody gotowy bedzie :grin:

Opublikowano
kwestia zużycia takiej szybki, bo obecna mnie już wku&*^a mega wielka ilość śladów po mini kamyczkach...

polecam:

Autoryzowani Dystrybutorzy Pilkington Automotive w Polsce

Łódź, Auto-Szyby, ul. Pojezierska 62, tel. (042) 612 22 99, 0 603 803 403

Opublikowano

Patrz wyżej - w tym zakładzie, który poleca panton, ja zmieniałem szybę u siebie w starej b5 (to było 2 lata temu i z wymianą dałem 370zł)... mają dobre ceny, usługa od ręki, gwarancja. polecam

Opublikowano

pozdrowienia z pracy :facepalm:

Opublikowano

przyszła na Ciebie sprawiedliwość, bo codziennie tak nie zapier***łeś;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.