Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale ktore gdzie co jak ?

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

‎- Kochanie, Ty tylko żłopiesz to piwsko, a ze mną to nawet nie porozmawiasz.

- A o czym?

- O mnie, o moich potrzebach, jakie kwiaty lubię, jaki kolor...

- A jaki kolor lubisz?

- Róż.

- To róż d*pę po piwo.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: ale wczoraj andrzejki odbylem ze dzisiaj sie czuje jak by ktos po mnie przecjechal :facepalm::grin:
Opublikowano
:siema: ale wczoraj andrzejki odbylem ze dzisiaj sie czuje jak by ktos po mnie przecjechal :facepalm::grin:

Klysiu to Kasia poszla z Basia na impreze to dzwonily przed 4 do mnie zebym je zwinal oczywiscie nie slyszalem telefonu, moja dobudzilem dopiero teraz a Basia nie daje znaku zycia jeszcze :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
:siema: ale wczoraj andrzejki odbylem ze dzisiaj sie czuje jak by ktos po mnie przecjechal :facepalm::grin:

Klysiu to Kasia poszla z Basia na impreze to dzwonily przed 4 do mnie zebym je zwinal oczywiscie nie slyszalem telefonu, moja dobudzilem dopiero teraz a Basia nie daje znaku zycia jeszcze :decayed:

czyli co - można się bawić bez alkoholu :question: Można :grin:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj planuje zrobic dokladnie to samo :)

a motywacja bedzie przyjazd autem :D

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Migotka do Muminka:

- Miłych snów, śnij o mnie

- Zdecyduj się

Opublikowano

no te modele ze stronki www, jakies lambo tam jest i kilka kulawych wizek wnetrz:decayed:

moja zlota mysl na dzis: "jesli wydaje ci sie, ze ten dzien bedzie c**jowy, najeb sie przed poludniem" tak wiec, pssst... i kolejne:decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahaahahah dobre motto :D nie Bartas ?? :D

heheh

eee wizki tos dumnie powiedzial :) zadne wizki :D modelowalem sobie cos tam dla treningu 100 lat temu :) wstyd pokazywac :)

a lambo robilem sobie od podstaw gdzies nawet mam jeszcze a3 tez puknalem cala :) sporo pracy fajny efekt :D

Opublikowano

ale w maxie? czy inny program? ja sie bawilem maxem ale poki co pas bo troche trudne to ustrojstwo, kursy leza i nie mam kiedy powalczyc...

Opublikowano

ahahah halo jedno piwko było tylko :P

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew:

tak tak w maxie :) no ja zrobilem w sumie obrone inznierki w maxie animacje taki filmik i na magisterke zrobilem taka prezentacje no mozna powiedziec ze gre :) ze lazisz sobie po bilbiotece :) RTRE real time rendering engine :) wszystko w maxie :)

Opublikowano
:dziura::sick3::bag::lazy:
Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

najlepsza na kaca jest praca

:D :D :D

albo powietrze z materaca

:polew::polew::polew::naughty:

Opublikowano

ja jebie dawno sie tak nie czulem :facepalm: chyba musze odswiezyc alkohol w organizmie i jebnac jakiegos borwarka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to zawsze pomaga :)

Opublikowano
to zawsze pomaga :)

tylko jak to wykombinowac zeby go ktos dostarczyl ze sklepu do mnie do wyra :grin:

Opublikowano

klina walnij! piwo na kaca najlepsze... ale jeszcze lepiej to do kaca nie dopuscic:decayed:

Opublikowano

nie najpierw musze jakis chlodziutki jogurcik z lodoweczki ogarnac :slina:

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin:

wal klina nie badz mienta faja :kox:

Opublikowano
:grin::grin::grin:

wal klina nie badz mienta faja :kox:

ale nie mam browarka nawet pol :thumbdown: a do sklepu leciec jakos nie mam weny :grin: ale w sumie...... Bartas ty mieszkasz nie daleko nie bedziesz tutaj gdzies lecial z browarkiem kolo mnie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.