Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

brazzers - to jakas nazwa prywatnej przychodni?!:decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no pewnie masz adres podany :D musisz tam wejsc zarejestrowac sie i masz dostep do lekarstw :polew::polew::polew:

Opublikowano
no pewnie masz adres podany :D musisz tam wejsc zarejestrowac sie i masz dostep do lekarstw :polew::polew::polew:

:siema:

ja wszedlem na adres tej przychodni i tam jakies filmy sa gdzie leczy sie dotykowo :grin: bardziej taka innowacyjna klinika :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to sa metody niekonwencjonalne :D

co nie znaczy ze zle :P

Opublikowano
to sa metody niekonwencjonalne :D

co nie znaczy ze zle :P

tam trzeba miec skierowanie :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Heheheh taaa od okulisty ;D

Rodzice karoliny po zobaczeniu filmu sie poplakali :) :) :)

Nie mogli uwierzyc ze tak zjebalem :) hahahhahah ;) podobal sie oczywiscie ;)

Opublikowano
Heheheh taaa od okulisty ;D

Rodzice karoliny po zobaczeniu filmu sie poplakali :) :) :)

Nie mogli uwierzyc ze tak zjebalem :) hahahhahah ;) podobal sie oczywiscie ;)

widzisz no teraz juz wiesz ze my tylko tak z grzecznosci ci cukrowalismy a to jednak jest c**jnia jedna wielka :grin:

Opublikowano
  • Autor

Hehehehe wiem wiem Tomcio ;) jurro skocze do nich do baru na piwko to mi wygarna ;)

Opublikowano
Hehehehe wiem wiem Tomcio ;) jurro skocze do nich do baru na piwko to mi wygarna ;)

albo corcia ci spusci wp***dol :grin:

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

:arrow2:Duch w windzie - Sadistic.pl

Opublikowano

gdyby to bylo w PL to by wylapala buta na twarz i by sie skonczylo straszenie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie :)

Opublikowano
gdyby to bylo w PL to by wylapala buta na twarz i by sie skonczylo straszenie:decayed:

:grin: to sie zgadza jeszcze by jej lalke ukradli :polew:

Opublikowano

byl gdzies film na necie jak ziomek w azji sie picuje przed lustrem i wybiega do niego taka dziewczynka a on na nia sie rzuca i tlucze, az musiala biedna uciekac:decayed:

Opublikowano
byl gdzies film na necie jak ziomek w azji sie picuje przed lustrem i wybiega do niego taka dziewczynka a on na nia sie rzuca i tlucze, az musiala biedna uciekac:decayed:

chciał z niej sajgonki zrobic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahahha :D

popsuli :D jakby sie zapalilo swiatlo dziewczynka by plakala bo lalka by nog nie miala heheheheh:D

taki dowcip mi sie przypomnial

Jakis najbogatszy czlowiek swiata chcial byc pewny ze ma za***isty sejf :D

Kupil najdrozszy najnowszy najlepszy :D no i zeby przetestowac umiescial tam wszystko co mial.

Zjechaly sie 3 ekipy 2 osobowe jak zawsze polacy ruscy i niemcy :D

Mekstyk mowi wchodzicie do pokoju w pokoju jest stolik krzesla 2 herbatki ciasteczka i sejf

ja gasze swiatlo 15 sekund pozniej zapalam jak otworzycie sejf wszystko jest wasze.

Wszysc sie ucieszyli :D

Weszli niemcy gosc swiatlo zgasil zapala a niemcy nawet nie dopili herbaty :)

Weszli ruscy zgasil swiatlo 15 sekund pozniej zapalil patrzy a ruscy po herbatce po ciastkach i juz szli do sejfu.

Weszli polacy zgasil swiatlo 15 sekund pozniej zaplalil a tu o dziwo ! swiatlo sie nie zapala :D

i slychac tylko taki glos Gienek k**wa jestesmy w c**j bogaci mamy k**wa wszystko na c**j Ci ta zarowka ??

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
hahahha :D

popsuli :D jakby sie zapalilo swiatlo dziewczynka by plakala bo lalka by nog nie miala heheheheh:D

taki dowcip mi sie przypomnial

Jakis najbogatszy czlowiek swiata chcial byc pewny ze ma za***isty sejf :D

Kupil najdrozszy najnowszy najlepszy :D no i zeby przetestowac umiescial tam wszystko co mial.

Zjechaly sie 3 ekipy 2 osobowe jak zawsze polacy ruscy i niemcy :D

Mekstyk mowi wchodzicie do pokoju w pokoju jest stolik krzesla 2 herbatki ciasteczka i sejf

ja gasze swiatlo 15 sekund pozniej zapalam jak otworzycie sejf wszystko jest wasze.

Wszysc sie ucieszyli :D

Weszli niemcy gosc swiatlo zgasil zapala a niemcy nawet nie dopili herbaty :)

Weszli ruscy zgasil swiatlo 15 sekund pozniej zapalil patrzy a ruscy po herbatce po ciastkach i juz szli do sejfu.

Weszli polacy zgasil swiatlo 15 sekund pozniej zaplalil a tu o dziwo ! swiatlo sie nie zapala :D

i slychac tylko taki glos Gienek k**wa jestesmy w c**j bogaci mamy k**wa wszystko na c**j Ci ta zarowka ??

:decayed::decayed::decayed::decayed:

:polew:

Opublikowano
hahahha :D

popsuli :D jakby sie zapalilo swiatlo dziewczynka by plakala bo lalka by nog nie miala heheheheh:D

taki dowcip mi sie przypomnial

Jakis najbogatszy czlowiek swiata chcial byc pewny ze ma za***isty sejf :D

Kupil najdrozszy najnowszy najlepszy :D no i zeby przetestowac umiescial tam wszystko co mial.

Zjechaly sie 3 ekipy 2 osobowe jak zawsze polacy ruscy i niemcy :D

Mekstyk mowi wchodzicie do pokoju w pokoju jest stolik krzesla 2 herbatki ciasteczka i sejf

ja gasze swiatlo 15 sekund pozniej zapalam jak otworzycie sejf wszystko jest wasze.

Wszysc sie ucieszyli :D

Weszli niemcy gosc swiatlo zgasil zapala a niemcy nawet nie dopili herbaty :)

Weszli ruscy zgasil swiatlo 15 sekund pozniej zapalil patrzy a ruscy po herbatce po ciastkach i juz szli do sejfu.

Weszli polacy zgasil swiatlo 15 sekund pozniej zaplalil a tu o dziwo ! swiatlo sie nie zapala :D

i slychac tylko taki glos Gienek k**wa jestesmy w c**j bogaci mamy k**wa wszystko na c**j Ci ta zarowka ??

:decayed::decayed::decayed::decayed:

:polew:

polska tradycja, jak juz cos za***rdolic to po calosci:decayed::decayed::decayed:

a tutaj koszmar, ktory moze dotknac kazdego:wink:

RTkudl.jpg

Opublikowano
  • Autor

nie dotyczy :D narazie :P

Opublikowano

mnie rowniez :decayed: ale dzisiaj za to Zalotka_LDZ ma urodziny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie Ewcia :D Wszystkiego naj naj naj :D i pociechy z Tomeczka :D :D :D:banan::banan::banan::decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.