Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zamów to zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

a ze tak zapytam co to jest i co to znaczy ?? bo nie wiem

moze bym swoje logo zlecil taka technika wykonac hmmmmmmmm

Opublikowano
zamów to zobaczymy

no chyba sie skusze na taki tjuning klapy :grin:

Opublikowano
  • Autor

a wyjasni mi ktos co to jest ?? co oznacza i po co sie to robi ??

Opublikowano

ej nie zaostal komus troszke czarnego plasti dipa ?

Opublikowano
ej nie zaostal komus troszke czarnego plasti dipa ?

:naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

swoją drogą będę potrzebował z jedną/dwie puszki - nie będzie czasem ktoś zamawiał :naughty::question:

Opublikowano

ja potrzebuje grill psiknacna czarno bo znaczek bedzie bialy :naughty:

Opublikowano
ja potrzebuje grill psiknacna czarno bo znaczek bedzie bialy :naughty:

i tył DOPE biały :naughty:

jakoś w tygodniu mogę ci podrzucić to co mi zostało w puszce - może ci wystarczy :wink:

Opublikowano
ja potrzebuje grill psiknacna czarno bo znaczek bedzie bialy :naughty:

i tył DOPE biały :naughty:

jakoś w tygodniu mogę ci podrzucić to co mi zostało w puszce - może ci wystarczy :wink:

:thumbup1::dance2::yeee::notworthy::ok2: dokladnie czytasz w moich myslach :decayed:

Opublikowano

dope srope... smoleńsk k**wa:decayed: mamed zara sie bije a wy o pierdołach:decayed:

no mój fejzbuk dziś wygląda jak strona firmowa 6sense:decayed: ale widać, że coś robisz a nie się opierdalasz:wink:

Opublikowano
dope srope... smoleńsk k**wa:decayed: mamed zara sie bije a wy o pierdołach:decayed:

no mój fejzbuk dziś wygląda jak strona firmowa 6sense:decayed: ale widać, że coś robisz a nie się opierdalasz:wink:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Sorka za spamowanie uzupelnie profil i bedzie spokuj ;) CO TO JEST TO DOOPE ?????????

Opublikowano
dope srope... smoleńsk k**wa:decayed: mamed zara sie bije a wy o pierdołach:decayed:

no mój fejzbuk dziś wygląda jak strona firmowa 6sense:decayed: ale widać, że coś robisz a nie się opierdalasz:wink:

Best of The Best :kox::kox::kox::good::good::good: czekam na gościa :wink:

Opublikowano

jakieś same dziwne kontuzje i c**j wie co dzisiaj... mam nadzieje, że Mamed nie zawiedzie i przypierdoli konkretnie:decayed:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

i powalczone:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja chyba nie czuje tego doope :facepalm:

a co do walk fakt dziwnie z tymi kontuzjami :) mamed jak zwykle choc ciezko mu sie walczylo z tak wysokim zawodnikiem :)

ale widac bylo ze mial luzik :) i wiedzialem ze jak zejda do parteru bedzie dzwignia :) i dal rade :Dpolamal by go jakby nie odklepal jeszcze kilka sekund :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

z tym dope to to się wywodzi ze stanów generalnie i kiedyś na jakiś tam auto tuning show oznaczenie dope dostawały tylko najlepiej zrobione audice a teraz to wiadomo że się już rozpowszechniło. Mam sam wlepe na tylnej szybie

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.