Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
hehehe nadzieje sie na bolec :) z potrojnym tulupem :D

moja dziewczyna stwierdziła, że dobre rajty ma bo nie puściły "oczka":decayed::polew:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

dooobra reklama:decayed:

Opublikowano

bardzo podoba mi sie ten meczyk :decayed: ripley ripley prosze :grin: loooooo nie dali ripleya

Opublikowano

Panie Prezesie Tomku mysle ze bede w srode u Ciebie tylko musimy pogadac z Seba czy wpadnie bo innaczej to sami nei damy rade ale jak w 3 wpadniemy to chwila moment i bedzie po robocie :)

Opublikowano
Panie Prezesie Tomku mysle ze bede w srode u Ciebie tylko musimy pogadac z Seba czy wpadnie bo innaczej to sami nei damy rade ale jak w 3 wpadniemy to chwila moment i bedzie po robocie :)

no bez naczelnika to nawet nie ma co sie brac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh a jak zbudowana ta rozgrywajaca :D

kurde podjechalbym z Wami bo bym sobie szybe zrobil tylko klej dopiero dzis zamowilem wiec pewnie do srody nie doleci :/

Opublikowano
heheh a jak zbudowana ta rozgrywajaca :D

kurde podjechalbym z Wami bo bym sobie szybe zrobil tylko klej dopiero dzis zamowilem wiec pewnie do srody nie doleci :/

a priorytetem ci wysla ?

Opublikowano
  • Autor

yyyy chyba tak tylko pytanie czy wysle jutro

karne kutasy tez ida priorytetem od zeszlego wtorku i dalej nie dolecialy :facepalm:

Opublikowano
yyyy chyba tak tylko pytanie czy wysle jutro

karne kutasy tez ida priorytetem od zeszlego wtorku i dalej nie dolecialy :facepalm:

:thumbdown: no to my z Tomkiem jakis ci tam kleik ogarniemy :grin:

Opublikowano
  • Autor
:jerk::decayed::polew:
Opublikowano

to Seba moze byc czwartek bo ja to nie mam spiny i tak juz jezdze prawie miecha bez swiatla wiec to nie jest pilna sprawa :)

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

yyyy chyba tak tylko pytanie czy wysle jutro

karne kutasy tez ida priorytetem od zeszlego wtorku i dalej nie dolecialy :facepalm:

:thumbdown: no to my z Tomkiem jakis ci tam kleik ogarniemy :grin:

kleik dla niemowlaka :decayed::decayed::decayed::polew::polew:

Opublikowano
to Seba moze byc czwartek bo ja to nie mam spiny i tak juz jezdze prawie miecha bez swiatla wiec to nie jest pilna sprawa :)

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

yyyy chyba tak tylko pytanie czy wysle jutro

karne kutasy tez ida priorytetem od zeszlego wtorku i dalej nie dolecialy :facepalm:

:thumbdown: no to my z Tomkiem jakis ci tam kleik ogarniemy :grin:

kleik dla niemowlaka :decayed::decayed::decayed::polew::polew:

:jerk::jerk::jerk::jerk: :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

oj Seba nam sie obrazil

Opublikowano
  • Autor

zarcie robie :) ja sie nie obrazam :)

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

no kurde nie wiem kiedy to gowno mi doleci :/

Opublikowano
zarcie robie :) ja sie nie obrazam :)

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

no kurde nie wiem kiedy to gowno mi doleci :/

idź do kibla żeby nie było za późno :polew: :polew: :polew::grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

no to i ja wezme sie do roboty

Opublikowano
  • Autor

i ja i ja :)

zjebany projekt mam k**wa mecze sie z nim juz 3 tydzien :facepalm::facepalm::facepalm:

wszystko przez to ze logo maja praktycznie kwadratowe i tak zjebane ze to nie pojete :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

to powiedz im to :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.