Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

liczac optymistycznie z haugesund do kristiansand 3-4godziny, prom do hirtshals 3,5godziny, dania i rzesza jakies 12godz i z granicy do pkowa jakies 4-5godz, czyli na 2-3 w nocy z soboty na niedziele bede... znajac zycie to wy***ie z ojcem jakis alko i pojde spac, a pozniej bede wolny wiec moze wpadne zanim zaprowadze padake na warsztat:decayed:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

w koncu by wypadalo:wink: jak bedziecie grzeczni to kupie jakies ciekawe piwko na promie:decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja moge tez wziac jakies wkupne czyli rozumiem ze wszyscy przyjezdaja kazdym srodkiem lokomocji tylko nie prywatnym autem?:)

Opublikowano

tzn. jesli o mnie chodzi to ja chyba przywioze tylko wkupne ale pic niestety nie bede bo mam za daleko do domu a PKS i PKP odpada:decayed: chyba, ze namowie szwagra i przyjedziemy jednym i wtedy on bedzie kierowca:grin:

Opublikowano

no to zapowiada sie sie bardzo ciekawie:grin::grin::wink:

Opublikowano

zobaczymy co na to reszta:decayed:

Opublikowano

Ide w ciemno ze namawiac ich nie bedzie trzeba:grin::decayed::wink:

wiec jak RESZTA dotrze to niech sie wypowie:grin:

Opublikowano
  • Autor

hmmm :) to trzeba pomyslec w takim razie nad postem na realu :) z jakims grilem kielbaskami i takie tam :)

w sumie grudzien to juz mozna :) wszystko do dogadania :D do niedzieli jeszcze chwila jest jak ludziska powracaja wieczorami z kamieniolomow

to pewnie temat ruszy :):naughty:

Opublikowano

no to czekamy na rozwoj wydarzen, grill za***ista sprawa:decayed:

Opublikowano

tylko Tomasz musi zrobić miejscówkę :facepalm:

Opublikowano
tylko Tomasz musi zrobić miejscówkę :facepalm:

na mnie w tym roku prosze nie liczyc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Heheheh spoko oby nie robil juz nigdy :) zrobi sie w rogu jakos w sumie to bym opierdolil kielbe z gryla :)

Opublikowano
Heheheh spoko oby nie robil juz nigdy :) zrobi sie w rogu jakos w sumie to bym opierdolil kielbe z gryla :)

+1 :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
Heheheh spoko oby nie robil juz nigdy :) zrobi sie w rogu jakos w sumie to bym opierdolil kielbe z gryla :)
a ja nawet 2 dobre tlusciutkie polskie kielbaski:decayed:
Opublikowano

ja tez opierdloe zawsze cos na cieplo dobrze ze jest DJ nasz grilowy boy :decayed:

Opublikowano

qr...a jak zimno

Opublikowano
qr...a jak zimno

eeee no nie przesadzaj dzisiaj nie jest az tak zimno :whistling:

Opublikowano
  • Autor

ja tam dzisiaj troche zmarzlem ale za to spedzilem romantyczny zachod slonca

:D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiecej luda musi sie zlezc :) grila pewnie DJ ma w bagazniku :P kielbase mozna kupic na miejscu :D wyngiel tyz :)

Opublikowano

to to sa drobnostki ktore mozna zalatwic na poczekaniu:) ja juz łatwie sobie jakiegos kierowce a Wy?:):decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.