Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie no przeca pojade swoim :) mam nadzieje ze do tego czasu DJ cos zaradzi bo juz mnie wyprowadza z rownowagi ten monster :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie no przeca pojade swoim :) mam nadzieje ze do tego czasu DJ cos zaradzi bo juz mnie wyprowadza z rownowagi ten monster :)

a co w ogole teraz Ci sie stalo?

Opublikowano
  • Autor

hmm DJ mysli ze uj strzelil kable lub swiece pracuje na 3 garach choc teraz to na pol chyba nie moglem wyjechac do tylu bo gasl odrazu

zero mocy nic dobrze ze z gorki bylo wszedzie musialem rozped brac do 30 po 5 km rozpedzanai :D tak jak by 75 auto bez turbiny zlapalo notlaufa na hmm

nie wiem na czym ale zlapalo ze 4 :D k**wa Ty na pabianickiej scigalem sie z citirunnerem i przegralem :polew::polew: :naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

o k**wa to dzisiaj bedzie dzien ja jebie 2012-12-12

napewno oc**jeje :D

---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:47 ----------

2+0+1+2+1+2+1+2 = 11 1+1=2 2/2=1 rozumiecie ????????????????????/

To dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post dopisany at 02:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

12.12.12 c**jowy dzien k**wa, ujebalem tylna wycieraczke:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

forum nie dzialalo? bo nie moglem sie wbic?! a wogole to :hi:szacuken!

Opublikowano
  • Autor

no jednak c**jowy dzien a pisalem wyzej kurna

nie dzialalo forum lezalo na cyckach :/

mnie to sie juz nawet pisac nie chce cycki mi opadaja dzisiaj :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

owe samochody Inspekcji Transportu Drogowego w ciągu doby robią średnio 6,6 tys zdjęć. Jest ich 22 na całą Polskę i oto ich numery rejestracyjne:

Białystok

czarny Ford Focus WE 582CW

czarny Ford Mondeo WE 592CW

Bydgoszcz

czarny Ford Mondeo WE 576CW

Gorzów Wielkopolski

srebrny Ford Focus WE 580CW

srebrny Ford Mondeo WE 591CW

Katowice

czarny Ford Mondeo WE 578CW

czarny Ford Focus WE 585CW

Kraków

granatowy Ford Focus WE 589CW

srebrny Ford Mondeo WE 593CW

Lublin

czarny Ford Mondeo WE 579CW

granatowy Ford Focus WE 586CW

Łódź

srebrny Ford Focus WE 587CW

srebrny Ford Mondeo WE 590CW

Poznań

srebrny Ford Mondeo WE 577CW

granatowy Ford Focus WE 581CW

Warszawa

granatowy Ford Mondeo WE 575CW

srebrny Ford Focus WE 584CW

czarny Ford Focus WE 595CW

Wrocław

granatowy Ford Mondeo WE 574CW

srebrny Ford Focus WE 583CW

Rzeszów

czarny Ford Focus WE 588CW

czarny Ford Mondeo WE 594CW

Opublikowano

do mnie poki co z fotoradarow zdjecia nie przychodza:decayed: ale maja to zmienic do konca 2013 roku:kwasny:

Opublikowano

ale mam dzisiaj zapierdol :facepalm: i jeszcze dwie osoby dzisiaj zwolnili :thumbdown:

Opublikowano

czyli będą przyjęcia :decayed:

Opublikowano
czyli będą przyjęcia :decayed:

:grin: pewnie tak za 3000 pln netto miesiecznie :polew:

Opublikowano

Pany macie kogos pewnego od katalizatorow co by zbytnio nie zanizyl ich wartosci?

Opublikowano

jest tu ktos

Opublikowano

ja jestem. zawsze.

Opublikowano
  • Autor

ja tez jestem i z tego co widze to nawet Pani Zalotka zawiala :D :D :D:hi:

Opublikowano
Opublikowano

jakaś nowa wódkę stawia :P

Opublikowano
jakaś nowa wódkę stawia :P

mi co innego :grin:

Opublikowano

:hi:Witam Panów:) Kontrola drogowa:grin:

Opublikowano
:siema::decayed: malutka paroweczko :kox:
Opublikowano
:siema::decayed: malutka paroweczko :kox:
:facepalm:

Ale tu u was cisza:whistling:

Opublikowano
:siema::decayed: malutka paroweczko :kox:
:facepalm:

Ale tu u was cisza:whistling:

wszyscy sie ucza mechaniki pojazdowe nie przeszkadzaj :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.