Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klysiu ze tak Ci powiem jutro wszystko wyciagniemy i dojdziemy do tego :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Klysiu ze tak Ci powiem jutro wszystko wyciagniemy i dojdziemy do tego :decayed:

:decayed: ja o tym wiem :kox:

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

Seba no to jak nie masz tego kleju to przekladamy zabawe w warsztat ?

Opublikowano
  • Autor

no i ja pmoge wyciagnac zawsze :D

ale kurde jak to ja wygralem to jak ja stawiam :D:decayed:

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

jest moc :D i ryj ma nie w tamburyn :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
no i ja pmoge wyciagnac zawsze :D

ale kurde jak to ja wygralem to jak ja stawiam :D:decayed:

:facepalm: ku...wa fakt - DJ flacha przy najbliższej okazji :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

nie no c**j i tak musze wycieraczki przelozyc a tak sie nigdy nie zbiore

z Tomkiem jestem ustawiony na tel i podlecimy :) kolo poludnia pewnie :)

Opublikowano
nie no c**j i tak musze wycieraczki przelozyc a tak sie nigdy nie zbiore

z Tomkiem jestem ustawiony na tel i podlecimy :) kolo poludnia pewnie :)

:naughty: zajezdzajcie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no dobra jest klej :) k**wa tydzien czasu szedl

juz mialem do nich dzwonic i wyczytalem w regulaminie tego sprzedawcy

ze paczki wyslane poczta przez niego z nysy moga isc 2 tydonie !!! k**wa ze niby w jaki sposob? na osle je chyba puszcza

baaa i jeszcze bylo napisane ze moga zaginac i on nie ponosi za to odpowiedzialnosci ... jakies k**wa wariactwo

:D

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

wazne ze jest jutro rezamy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No no robimy k**wa tylko jak wroce z silki szukam granatowych plastikow do klapy bo je na bank polamie :( u mnie wszystko jednorazowe jest hehehe znaczy w moich rekach :)

Opublikowano
No no robimy k**wa tylko jak wroce z silki szukam granatowych plastikow do klapy bo je na bank polamie :( u mnie wszystko jednorazowe jest hehehe znaczy w moich rekach :)

weź ze sobą suszarkę/opalarkę i delikatnie podgrzej jeszcze każdy plastik przed szarpnięciem i nic się nie stanie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Mowisz ? Bo ja to zdolniacha jestem :)

Opublikowano
No no robimy k**wa tylko jak wroce z silki szukam granatowych plastikow do klapy bo je na bank polamie :( u mnie wszystko jednorazowe jest hehehe znaczy w moich rekach :)

weź ze sobą suszarkę/opalarkę i delikatnie podgrzej jeszcze każdy plastik przed szarpnięciem i nic się nie stanie :wink:

A co polecasz do zdjecia zderzaka zeby nie polamac zaczepow? chyba ognisko trzeba rozpalic z palet Klysiowych :decayed:

Opublikowano
No no robimy k**wa tylko jak wroce z silki szukam granatowych plastikow do klapy bo je na bank polamie :( u mnie wszystko jednorazowe jest hehehe znaczy w moich rekach :)

weź ze sobą suszarkę/opalarkę i delikatnie podgrzej jeszcze każdy plastik przed szarpnięciem i nic się nie stanie :wink:

A co polecasz do zdjecia zderzaka zeby nie polamac zaczepow? chyba ognisko trzeba rozpalic z palet Klysiowych :decayed:

Jak pozwoli to czemu nie :grin:

Opublikowano
No no robimy k**wa tylko jak wroce z silki szukam granatowych plastikow do klapy bo je na bank polamie :( u mnie wszystko jednorazowe jest hehehe znaczy w moich rekach :)

weź ze sobą suszarkę/opalarkę i delikatnie podgrzej jeszcze każdy plastik przed szarpnięciem i nic się nie stanie :wink:

A co polecasz do zdjecia zderzaka zeby nie polamac zaczepow? chyba ognisko trzeba rozpalic z palet Klysiowych :decayed:

nie ma takiej mozliwosci musze z czegos zaplacic za sylwestra :grin:

Opublikowano
No no robimy k**wa tylko jak wroce z silki szukam granatowych plastikow do klapy bo je na bank polamie :( u mnie wszystko jednorazowe jest hehehe znaczy w moich rekach :)

weź ze sobą suszarkę/opalarkę i delikatnie podgrzej jeszcze każdy plastik przed szarpnięciem i nic się nie stanie :wink:

A co polecasz do zdjecia zderzaka zeby nie polamac zaczepow? chyba ognisko trzeba rozpalic z palet Klysiowych :decayed:

nie ma takiej mozliwosci musze z czegos zaplacic za sylwestra :grin:

Klysiu ale moj zderzak tez jest drogi jak polame go :decayed:

Opublikowano
No no robimy k**wa tylko jak wroce z silki szukam granatowych plastikow do klapy bo je na bank polamie :( u mnie wszystko jednorazowe jest hehehe znaczy w moich rekach :)

weź ze sobą suszarkę/opalarkę i delikatnie podgrzej jeszcze każdy plastik przed szarpnięciem i nic się nie stanie :wink:

A co polecasz do zdjecia zderzaka zeby nie polamac zaczepow? chyba ognisko trzeba rozpalic z palet Klysiowych :decayed:

nie ma takiej mozliwosci musze z czegos zaplacic za sylwestra :grin:

Klysiu ale moj zderzak tez jest drogi jak polame go :decayed:

to mozesz ode mnie odkupic te palety :decayed: i zorbic sobie z nich ognisko :grin: bedzie wilk syty i owca cala :grin::kox:

Opublikowano
  • Autor

DJ moge pomoc przy zdjeciach :) w makro trza zrobic lustrem :) i bedzie po sprawie :) moge wpasc jakos pod koniec tygodnia i pstrykniemy co trzeba :)

Opublikowano

Witam z wieczora :hi:

Nie wiedziałem że Q jest aż tak fajne :decayed:

Dziękuję za uwagę :grin:

Opublikowano
  • Autor

cwaniaczek :whistling:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

gdzie wszyscy ?? ja wlasnie sobie kurczaczka wstawilem na wooka :D

od 22 go przyrzadzalem :D ale jest pelny wook :D k**wa marchew pomidorki pomidorki suszone kukurydza papryka czerwona i zielona do tego kapary

przyprawa wloska i duuuuuuuuuuuuuuuuuzo czosnku :D meeeeeeeeeeeeeeeega :D:P

mam zarcia na tydzien :D choc znajac mnie to do jutra :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.